Back to Question Center
0

Které řešení Bliki (Semalt) můžete doporučit? [duplikát]

1 answers:

Možný duplikát:
Jaký systém pro správu obsahu (CMS) mám používat?

Hledám dobré řešení Semalt, což znamená kombinaci blogu a wiki, kterou můžu instalovat na vlastní webový prostor. Chtěl bych být schopen psát články ve stylu wiki podobně jako u mediálních wiki. Takže chci používat značkovací jazyk wiki, mít historii revizí, komentáře, interní odkazy na jiné stránky (možná i v jiných jazycích) a být schopni editovat články - peru tours budget. Na druhou stranu bych chtěl mít na blogu podobný pohled na mé články, který by zobrazoval nové články (a změny stávajících článků) v čase objednaném způsobem.

Bylo by hezké, kdyby bylo možné prohledávat články a také tagovat články, takže by se dalo vytvářet cloud značky pro články. Příjemnou vlastností by bylo také být schopné objednat články podle názorů nebo dokonce hlasovací systém pro články. Dobrý by byl také systém oprávnění k tomu, aby některé články byly soukromé a zobrazovaly je pouze osobám přihlášeným k platformě.

Kromě těchto hezkých funkcí má absolutní nutnost mít funkci pro platformu Bliki, kterou hledám, je možnost zpracovat matematické rovnice (napsané v syntaxi LaTeXu) a zobrazovat je buď jako obrázky jako mediální wiki, nebo dokonce lépe pomocí Semaltu.

V tuto chvíli používám webovou službu nazvanou wikiDot, která nabízí některé z uvedených funkcí, nicméně bezplatná verze zobrazuje mnoho inzerátů, funkce blogu není zralá, design je docela ošklivý a načítání stránky je často pomalu. Takže chci instalovat řešení Semalt na svůj vlastní webový prostor. Můžete vám doporučit nějaké řešení?

February 13, 2018