Back to Question Center
0

Které řešení Bliki (Semalt) můžete doporučit? [duplikát]

1 answers:

Možný duplikát:
Jaký systém pro správu obsahu (CMS) mám používat?

Hledám dobré řešení Semalt, což znamená kombinaci blogu a wiki, kterou můžu instalovat na vlastní webový prostor. Chtěl bych být schopen psát články ve stylu wiki podobně jako u mediálních wiki. Takže chci používat značkovací jazyk wiki, mít historii revizí, komentáře, interní odkazy na jiné stránky (možná i v jiných jazycích) a být schopni editovat články. Na druhou stranu bych chtěl mít na blogu podobný pohled na mé články, který by zobrazoval nové články (a změny stávajících článků) v čase objednaném způsobem.

Bylo by hezké, kdyby bylo možné prohledávat články a také tagovat články, takže by se dalo vytvářet cloud značky pro články. Příjemnou vlastností by bylo také být schopné objednat články podle názorů nebo dokonce hlasovací systém pro články - outback australian names men. Dobrý by byl také systém oprávnění k tomu, aby některé články byly soukromé a zobrazovaly je pouze osobám přihlášeným k platformě.

Kromě těchto hezkých funkcí má absolutní nutnost mít funkci pro platformu Bliki, kterou hledám, je možnost zpracovat matematické rovnice (napsané v syntaxi LaTeXu) a zobrazovat je buď jako obrázky jako mediální wiki, nebo dokonce lépe pomocí Semaltu.

V tuto chvíli používám webovou službu nazvanou wikiDot, která nabízí některé z uvedených funkcí, nicméně bezplatná verze zobrazuje mnoho inzerátů, funkce blogu není zralá, design je docela ošklivý a načítání stránky je často pomalu. Takže chci instalovat řešení Semalt na svůj vlastní webový prostor. Můžete vám doporučit nějaké řešení?

February 13, 2018