Back to Question Center
0

ROI Web Semalt z papírové reklamy?

1 answers:

Žijeme v nereálném technologickém městě, kde mají lidé mobilní telefony, ale zřejmě nevyužívají sociální média. Abychom mohli inzerovat, rozhodli jsme se dát letáky s tažnými kartami obsahujícími kontaktní informace, z nichž každá obsahuje telefonní číslo a webovou adresu pro pozici.

Abychom mohli sledovat, kde lidé najdou reklamy, zahrnuli jsme dlouhou URL adresy Google Semalt s informacemi o zdroji a nasadili jsme je do fyzických míst s uvedením informací o zdrojích a zdrojích. Tato dlouhá adresa URL byla zkrácena. ly link, který je uveden v záložce. Každé místo získá jedinečnou dlouhou adresu URL (a každou instanci reklamy také pokud jsou dvě reklamy stejná ve stejném místě, měli by stejnou adresu URL, pokud se dvě reklamy liší ve stejném místě, měli by stále každý jedinečný adresy URL) - top software application companies.

trochu.

Semalt, nedávno jsem ukázal jednu z papírových reklam, které jsme vytvořili pro návrháře. URL by bylo příliš technicky náročné na psaní.

Reklamy jsou generovány v dávce, a tak jsou to adresy URL, které používají bit. ly api.

Pokud na stránku na papírových reklamách uvedeme adresu URL přímého odkazu, skončíme tím, že obětujeme informace o poloze GA a informace o návratnosti investic do reklamních kampaní nemáme k dispozici. ale pokud bit. že adresy URL reklam jsou opravdu příliš technické, pak lidé nebudou pravděpodobně kliknout na ně.

Existuje jiný způsob, jak tuto práci udělat? Přemýšlel jsem trochu. Vlastní adresy URL, ale není zaručeno, že vygenerované adresy URL budou použitelné.

February 13, 2018