Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Specialist - Co je to Spider Bot a jak to opravit?

1 answers:

Různí lidé se zaměřují na umístění mnoha klíčových slov a frází s zpětnými odkazy na svých profilových sekcích blogů a sekci komentářů. Jak pracují roboty a pavouci a jak jsou informace umístěné na textu určují, jak dobře se vaše stránky řadí mezi výsledky vyhledávačů .

Sohail Sadiq, vedoucí expert z Semalt , se zaměřuje na skutečnost, že byste měli instruovat pavouky a prohledávače o tom, jak by měly být vaše webové stránky indexovány, a to lze provést pomocí značky: rel = "nofollow" kotva. Určitě sníží odchozí číslo vašich odkazů a pomůže udržet stránky stránky po celou dobu života.

MSNbot, Googlebot a Yahoo Slurp jsou všichni botové, prohledávače a pavouci, kteří jsou zodpovědní za získání informací o vyhledávači s. Pokud sledujete statistiky svých webových stránek, mohou se vám uvítat hosté Yahoo Slurp, Googlebot a MSNbot a tito roboti vyhledávačů shromažďují informace o vašich webových stránkách pro příslušné vyhledávače - cheap linux hosting vps..Vidět tyto pavouky a boty často je žádoucí, protože to znamená, že vaše stránky jsou prolézt téměř denně a jeho obsah bude zobrazen ve výsledcích vyhledávače (SERPs).

Co je to pavouk boty?

Spider bot je specifický počítačový program, který následuje po konkrétních linkách na webové stránce a shromažďuje informace o tomto webu, který se má sdílet online. Googlebot například používá značky SRC nebo HREF pro vyhledání obrázků a stránek, které se vztahují k určitému výkresu. Jelikož tyto prohledávače nejsou skutečné počítačové programy, nemůžeme na nich záviset, protože jsou zachyceny dynamicky vytvořenými webovými stránkami a blogy. Pokud jde o indexování vašich webových stránek prostřednictvím Googlebot, museli byste mít na paměti, že některé stránky a obrázky nebudou vhodně indexovány. Dokonce i renomovaní a slavní pavouci se řídí konkrétními pokyny a pokyny souboru robots.txt. Jedná se o dokumentový soubor, který informuje pavouky a boty o tom, co by měli indexovat a co by neměli prolézat. Rovněž můžete dát pokyn robotům, aby nesledovali žádný odkaz na stránku s konkrétními metaznačkami jako "Googlebot".

Jak opravit roboti?

Někteří botové jsou dobří, zatímco jiní jsou špatní a měli bychom se zbavit co nejdříve. Špatné boty se nestará o soubory robots.txt a jsou zde k vyzvednutí citlivých informací a e-mailových ID. Chcete-li bojovat proti špatným robotům a podobným spamům, měli byste používat javascript, protože vám pomohou skrýt vaše e-mailové adresy. Avšak vše, co je napsáno, aby se zabránilo špatným robotům, bude v nejhorším čase narušeno nejhoršími boty. Společnosti bojují se špatnými boty a dávají jim, co hledají, skrývají své e-mailové adresy a citlivé informace. Jsou dostatečně chytří, aby hned odhadli všechny e-mailové adresy. Doufáme, že vám vyjasní zmatenost ohledně toho, co jsou roboty a jak fungují. Nyní znáte rozdíl mezi roboty a pavouky nebo crawlery a jak shromažďují informace o vašem webu nebo blogu. Máte-li v mysli další otázky, můžete je zveřejnit v sekci komentáře a brzy očekávat odpověď.

November 29, 2017