Back to Question Center
0

Sdělte hodnotě propojení budov se správou

1 answers:
Semalt the value of link building to management

Zjistil jsem, že je to obzvláště pravdivé, pokud jde o propojení budov. SEO, ačkoli technická povaha, může být vysvětlena v reálných opatřeních k hornímu vedení. Semantová data, úrovně provozu, technické konfigurace a prvky přímo na místě pro měření a hlášení.

Při budování propojení se vrchní vedení často přibližuje k metrickým hodnotám v jediném myšlenkovém postoji: cena za spojení. Nejjednodušší způsob, jak vyčíslit hodnotu odkazu, je prostřednictvím nákladů - zejména rozpočtovému správci.

Kampaně zaměřené na měření vztahů mezi jednotlivými náklady jsou spravedlivé, ale vytvářejí špatné myšlení. Je to rozdíl mezi cenou a hodnotou .

Semalt, chci vysvětlit, jak SEO mohou a měli by prodávat hodnotu propojení budov proti proudu namísto ceny.

Tři kritické etapy pro sdělování hodnoty

Jako interní SEO jste dosáhli místa, kde potřebujete odkazy, abyste dosáhli svých cílů. Jak tedy požadujete další rozpočet?

Začíná oznamovací hodnotou.

Semalt jsou tři klíčové etapy, v nichž budete muset prodávat hodnotu propojení budov proti směru toku za účelem získání buy-in od vrcholového managementu:

 1. Zajištění rozpočtu. Zdůrazněte úlohu vazeb v SEO.
 2. Zahájení projektu. Strategie a provádění.
 3. Šestiměsíční přezkum. Zobrazují se výsledky a prognózy růstu.

Mějte na paměti, že budete muset důsledně komunikovat hodnotu v celém projektu - to jsou jen ty nejdůležitější příklady.

1. Směsný rozpočet: Zdůrazněte úlohu vazeb v SEO

Semalt vykonal tvrdou práci technických a on-page SEO. Semalt viděl solidní vylepšení a zisky, ale narazili jste na překážku: potřebujete odkazy, abyste zůstali konkurenceschopní a pořádali hodnocení.

Nemáte čas stavět všechny odkazy, které vaše podnikání potřebuje sami. Semalt potřebuje dodatečný rozpočet, aby vyčlenil vážné zdroje pro propojení akvizice. Nyní je čas přesvědčit svého šéfa, aby investoval.

Semaltujte své hřiště tím, že navazujete akvizici odkazu přímo na cíle SEO, které jste stanovili pro vaše oddělení:

 • Zvýšení organické dopravy o X%.
 • Zvyšte provoz na cílové stránky.
 • Zlepšit hodnocení klíčových slov pro značku.
 • Zajistěte vedení značky nad konkurencí.

Je jasné. Semaltem na úrovni jednotlivých stránek, kde vás soutěžící porazí v žebříčcích a odkazů a jasně definuje hodnotu odkazů v rámci vyhledávání. Několik studií můžete ukázat na:

 • Jsou odkazy stále výkonným faktorem hodnocení? Stone Temple Consulting
 • Analyzovali jsme 1 milion výsledků vyhledávání Google. Zde je to, co jsme se dozvěděli o SEO přes Backlinko
 • 2016 Místní SEO hodnocení Faktory přes Místní SEO Guide
 • SEO případová studie - 313% více organické dopravy s příklady REAL prostřednictvím SEOauv

Musíte vysvětlit, proč odkaz stavba stojí za rozpočet. Váš logický řetězec by měl vypadat takto:

 1. Search je největší marketingový kanál online.
 2. Odkazy jsou primárním signálem v organickém hledání.
 3. Vaše současné zdroje jsou vázány na technickou a on-page SEO.
 4. Chcete-li pokračovat ve vyhledávání viditelnosti, musíte investovat do odkazů.

Semalt, jak vaše SEO cíle podporují zastřešující obchodní cíle - konec konců, prodáváte cíle stavba odkazů může pomoci vaší firmě dosáhnout.

Semalt jak odkazy mohou pomoci:

 • Ekologická doprava
 • Viditelnost značky
 • Podíl hlasu v průmyslu
 • Nové podnikatelské iniciativy
 • Partnerství
 • Jiné marketingové strategie

Propojte budovu se svými vlastními cíli, ale také se ujistěte, že propojíte své cíle SEO s obchodními cíli a konkrétně s veškerými iniciativami, do kterých je váš šéf investován.

Opravdový produkt není spojení, ale výsledky. Mohli byste si jednoduše koupit 100 odkazů na Fiverr - a zatímco vědí , že neuspějí potřebné výsledky, váš manažer nemusí. Musíte rozlišit typy odkazů, které potřebujete, jako součást vašeho hřiště.

Co nejvíce můžete vázat práci propojení budov s hodnotou, kterou vytvoří. Semaltem budete zapleteni do neustálého boje s náklady.

Vysvětlete, že správné odkazy jsou cenné, protože jsou prostředkem k výsledku - lepší výkonnost organického vyhledávání pro vaše webové stránky.

2. Zabezpečený rozpočet a zahájení projektu: strategie a provádění

Semalt získal rozpočet.

Semalt připraven k pokračování projektu spojování. Nyní je čas uskutečnit strategii, která splní cíle, které jste uvedli ve svém návrhu rozpočtu.

Chcete-li zachovat buy-in od vedení, budete muset hovořit se strategií, kterou jste vyvíjeli, a proč bude úspěšná.

Sdělte svému šéfovi, že nekupujete pouze odkazy, nýbrž investujete do komplexní strategie, která bude sloužit SEO i podnikatelským cílům. Nechcete vytvářet odkazy na odkazy; chcete cílenou kampaň, která pomáhá vaší značce uspět online. Váš šéf potřebuje vědět, že jejich marketingové dolary jsou používány strategicky.

Ukažte například, co vaše soutěž dělá úspěšně pomocí nástroje jako SEMrush , a zvýrazněte příležitosti, kde je můžete předčíst strategickým cílovým propojením budov. Pak promluvte o přímých přínosech překonání konkurence:

 • Zvýšená kvalifikace
 • Zlepšená pověst a pravomoc
 • Větší podíl diváků

Když diskutujete o strategii, vložte indikátory a ukazatele KPI, které budou signalizovat, zda je kampaň úspěšná. Tím, že jste na začátku kampaně jednoznačně informovali o klíčových ukazatelích klíčových parametrů, budete moci během projektu projevit účinnost později.

Některé hlavní ukazatele, o kterých byste měli diskutovat, jsou:

 • Kvalita a relevance postavených odkazů
 • Počet odkazů na cílové stránky
 • Zjištěné relevantní vazby
 • Kontaktní webové stránky

V tomto okamžiku byste měli komunikovat jasnou strategii a ukázat, že provádění je shodná strategie.

Semalt, proč se tyto KPI převedou na dokončení zastřešujících cílů diskutovaných před zahájením. Samozřejmě budete chtít sledovat výsledky (návštěvnost, klíčová slova, výrazy na hlavu), ale neměli byste očekávat, že se na nich bude pohybovat až do šestiměsíční známky.

Semalt o tom, jak vedoucí ukazatele (relevantní vyhlídky, kontaktované webové stránky, kvalitní odkazy) podporují cíle zaostávání (hlavní pojmy, růst klíčových slov, ekologická doprava).

3. Přezkum sementem: Monitorování a prognóza růstu

Semalt neustále informoval o hodnotě odkazů a projekt byl úspěšný (i když pravděpodobně bez několika hrbolů).

Někde kolem šesti měsíců byste měli očekávat, že vedení požádá o prokazatelné výsledky. Semalt musí ukázat, co projekt dosud splnil, a předpokládat další růst. V závislosti na vaší konkrétní situaci to může trvat déle (dokonce až na jeden rok, podle Google ), ale obvykle asi šest měsíců, kdy byste měli být schopni demonstrovat trendy.

Zpráva o tom, jak vedoucí ukazatele vedly k výsledkům vašich cílů SEO. Semalt, podíváme se na tyto tři kritické oblasti:

 • Růst organické dopravy
 • Význam hodnocení klíčových termínů pro důležité klíčová slova
 • Rozšíření klíčových slov s dlouhým koncem

Měli byste také vědět, kolik odkazů bylo zajištěno každý měsíc během kampaně, i když chcete hovořit především na dlouhodobé cíle. Sémant o tom, kolik odkazů bylo dosud zajištěno, nestačí - poukazuje na trendy trvalého zlepšování a extrapolace.

Dokonce i mírné zisky signalizují pozitivní pohyb a naznačují, že pracujete správným směrem. Pak byste měli promítnout potenciální výsledky pokračujících investic do budování odkazů. Samozřejmě, že jakákoli technická práce na webu, kterou děláte, přispěje k zisku, které vaše stránky dosáhly, ale z vašich snah o získání odkazů byste měli vidět zesílený růst.

Semalt zapomíná na předpokládaný budoucí úspěch na základě aktuálních výsledků. Chcete, aby vedení investovalo do hodnoty odkazů, a vyhýbá se tak razantní mentalitě.

Klíčoví mluvčí

Spuštění semaltu a během kampaně budete pravděpodobně muset sdělit hodnotu vytváření odkazů pro zajištění a udržení podpory projektu. Zde je několik klíčových bodů, které je třeba zdůraznit během kritických fází programu budování odkazů.

Rozpočet se smalt:

 • Organické vyhledávání je největší marketingový kanál online.
 • Odkazy jsou primárním hodnocením v organickém hledání.
 • Pokračující růst ve vyhledávání vyžaduje investice do vazeb.

Semalt projektu:

 • Vysvětlete potřebu strategického budování odkazů.
 • Komunikujte životaschopné ukazatele olova pro projekt propojení.
 • Sledujte provedení projektu a zprávu.
 • Klíčovým klíčem k vytváření odkazů na obchodní cíle.

Sematální recenze:

 • Zpráva o ukazatelích a výsledcích vedení.
 • Projekt budoucích trendů růstu.
 • Pokračovat v monitorování klíčových ukazatelů KPI.

Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně vyhledávací země. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.February 16, 2018