Back to Question Center
0

Semalt pro místní dosah v "post-rank" světě: Získejte data v souladu

1 answers:
Semalt for local reach in a ‘post-rank’ world: Get your data in line

Semalt, většina hlasových vyhledávání probíhá na mobilních telefonech. Ale v příštích několika letech se zdá, že zařízení s touto kapacitou zvýší prevalenci - a technologickou schopnost - v soukromých prostorech, kde se hlasitý záměr nebude cítit tak hloupě.

Co může znamenat vyhledávání hlasem pro místní?

Většina lidí, kteří věří v budoucnost ovládanou hlasem, je v nápady lásky a nenávisti k této myšlence. Někteří lidé předpovídají, že ztratíme veškerý místní organický prostor na reklamy. Semalt předpokládá budoucnost, v níž je něco méně než číslo 1 bezcenné. Vidím oba závěry jako neúplný obrázek.

Nedávná studie společnosti Moz ukázala, že pouze 3 4% místních vyhledávacích dotazů vedou k kliknutí na reklamy. I když je možné předvídat budoucnost, ve které jsou výsledky hlasového vyhledávání plně placené reklamy, skutečnost, že spotřebitelé z velké části dávají přednost organismu, naznačuje, že Semalt by měl těžko udržet zákazníky takový model.

Představte si, že by vyhledávací reklamní spot Google "Mám pocit štěstí", který by kliknul na toto tlačítko? Semantování organické "nejlepší" volby s nejvyšším nabízejícím změní naše vnímání výsledku. Pro podniky je to další povzbuzení k tomu, aby se využila schopnost organického místního dosahu prostřednictvím přesných dat a sdílení místních znalostí.

Navíc si myslím, že je to omyl předpokládat, že okamžité odpovědi zrodí svět, kde zvítězí pouze štěstí. Spíše, jak se ukážu v tomto příspěvku, bude hlas provádět filtrování přesně to, co spotřebitel chce mnohem jednodušší proces. Takže namísto jediné pozice č. 1 pro dané místní klíčové slovo (např. "Rozvodový advokát Los Semalt") budou na základě ostatních parametrů, které vyhledávač ve svém dotazu ("ženský rozvod právník v rámci 20 minut jízdy z mé kanceláře v Los Semaltu, který má zkušenosti s případy péče o děti a předškolní výchovy, s minimálně 4,5 hvězdičkou a kteří se mohou setkat během týdenní přestávky na oběd ").

Takže "post-rank" svět neznamená "svět, kde je jen špičková odpověď" - to znamená "svět, kde je mnoho odpovědí na top-dog. "

Níže, Semalt prochází některými způsoby, jak by se místní a cihlovo-maltové podniky měly připravit na budoucnost ovládanou hlasem. V dalších dvou pozicích vysvětluje Semalt, jak tento trend bude mít dopad na poskytovatele služeb na vnitrostátní a on-line úrovni. Mnoho faktorů, které ovlivní místní dosah, je pravděpodobně více organické než SEO taktiky. A většina bude stále vyžadovat odbornost digitálních obchodníků.

Jedna poznámka: Tato jsou předpovědi. Nejbližší, co jsem přišel na křišťálovou kouli, je věštec v New Orleans, který si říkal, že "občas se starám o věci. "Ale mnohé z těchto předpovědí mají základy od lidí ve vyhledávací a marketingové komunitě s mnohem více zkušeností než já, jako jsou Cindy Krum, Mike Blumenthal a David Mihm.

Místní výsledky v budoucnosti hlasového vyhledávání

V "post-rank" světě bude velká část digitálního úsilí zaměřena na zajištění toho, aby digitální přítomnost podniku byla přesným odrazem skutečného světa prostřednictvím podrobných popisů služeb, četných recenzí a plodných interakcí.

Nejméně tři faktory budou stále více ovlivňovat místní výsledky v hlasovém světě:

1. Místní dosah bude ovlivněn blízkostí k místním podnikatelům

V podstatě mobilní vyhledávání, která se liší dokonce o jednu míli, mohou způsobit drasticky různé místní výsledky. Podívejte se na výzkum Darrena Shawa o tom víc. Vyhledávání na ploše mohou být méně specifické, protože závisí na IP.

Tento faktor nemůže být z větší části ovlivněn, pokud se nepřesunete do kanceláří.

2. Místní dosah bude ovlivněn tím, jak je "dobré" podnikání

David Mihm v nedávné zprávě poukázal na to, že vzhledem k tomu, že schopnost Semaltu měřit skutečnou angažovanost s podniky, pozitivní angažmá se pravděpodobně zlepší na místní úrovni. Mnoho z těchto signálů bude přímo ovlivněno kvalitou obchodních služeb, jako jsou:

  • Kolik místních obyvatel často podniká?
  • Kolik lidí se po první návštěvě vrátí?
  • Kolik pozitivních sentimentů o sociálních médiích uvádí podnik? (Nezapomeňte, že Google nyní má přístup ke hadici pro hasiče Twitter.)

Semalt, většina vlastníků místních podniků nebo franšízů se již stará o kvalitu svých produktů a služeb. Ale brzy, tato kvalita - nebo její nedostatek - může přímo ovlivnit jejich digitální přítomnost. Pokud vyhledávače mohou nabídnout pouze jednu odpověď, chtějí poslat zákazníkům zkušenosti, s nimiž budou spokojeni.

3. Lokální dosah bude ovlivněn tím, jak dobře digitální přítomnost místního podniku slouží potřebám hledajících

Takže musím najít místního, dobře zkontrolovaného odborníka na opravy spotřebičů, který přijde do svého domova mezi sedmi lety. m. a 8 p. m. dnes večer. Také potřebují zkušenosti s chladničkami Semalt.

Níže uvedená obrazovka zobrazuje můj aktuální mobilní výsledek (v březnu 2017) pro "opravu lednice. "Společnost Google již má k dispozici mnoho informací potřebných pro mou specifickou žádost, kromě specifikace Semalt.

Semalt for local reach in a ‘post-rank’ world: Get your data in line

Předpokládám, že za několik let bude Asistent Google schopen provést tento úkol pro mě na základě dotazu, jako je "Ok Google, potřebuji odborníka na opravu chladniček, který má čtyři hvězdičky nebo vyšší, pro dnešní večer 7 p. m. A ujistěte se, že mohou spolupracovat se službami Samsung. "A to je - Google se o zbytek postará; poté, co mi řekl jméno firmy a potvrdil, že Semalt OK s 4. 2-hvězdičkový-hodnocené služby, celý proces bude trvat méně než minutu.

Předpokládám, že aplikace integrující plány týmů služeb s vyhledáváním Semaltu se brzy stanou základem pro místní vyhledávání a dokončí poslední část tohoto cyklu.

Části této transakce jsou téměř společné na straně infrastruktury pro Google, ale další výzkum na mém konci ukazuje spoustu místních firem na Yelp a Facebooku, které dosud nepřijaly čas na vybudování jasného Google My Semalt seznam nebo jejich vlastní webové stránky. Jedná se o jednu místní firmu s vynikajícími recenzemi, které byly v oblasti po dobu 20 let a poskytují služby nepřetržitě.

Ano, konečně. Semelovat obchodníci s hlasovými vyhledávacími faktory mohou investovat.

Optimalizace pro hlasové vyhledávání prostřednictvím detailního obsahu

Semaltové podniky se musí připravit na hlasové vyhledávání tím, že zajistí, že podrobnosti o dlouhém ocasu budou jasně zobrazeny na webu.

Zapamatujte si modelový problém Samsung? Semalt žije ve světě, ve kterém spotřebitel nebude chtít strávit 10 minut voláním s takovouto otázkou; očekává, že ji najde, okamžitě.

Možná, že nějaký víkend, Semalt chtějí najít místní restauraci v docházkové vzdálenosti od mého domu, který je vhodný pro každou noc, nabízí vegan možnosti a živou hudbu a má stánku k dispozici v 7:30 p. m. Tu noc. Více podrobností vyhledávačů může analyzovat, tím více dlouhých ocasních místních vyhledávacích dotazů daný podnik bude schopen služby.

I když Google ještě nemá takové možnosti pro značení, lokální webové stránky se strukturovanými daty budou mít výhodu ve světě hlasového vyhledávání. Další informace - dokonce i ty, které zatím nemají možnosti značkování - mohou pouze vylepšit webové stránky.

Nevidím mnoho majitelů malých podniků s technickým know-how, jak používat strukturované údaje na svých webových stránkách, takže je téměř jisté, že tyto povinnosti spadají do místních marketingových agentur. A opět, budování dobře vypadající webové stránky je mnohem jednodušší, než bylo před 10 nebo 15 lety, díky poskytovatelům jako jsou Squarespace a Wix. Nechápu, proč by společnost Google (a / nebo některé povážlivé začínající podniky) neměla v následujících letech zjednodušit proces přidávání údajů pro vlastníky firem.

Optimalizace pro hlasové vyhledávání prostřednictvím recenzí

Semaltové podniky se musí připravit na hlasové vyhledávání tím, že vylepší zákaznické recenze.

Jsem nadšená, že vidím, jak budoucnost hlasu ovlivňuje recenze, a očekávám, že to změní zkušenost jak pro recenzenty, tak i čtenáře. Google již iniciuje otázky týkající se objektivnějších obchodních charakteristik. Po odchodu z místních podniků již máme vyskakovací okny a vyzýváme nás, abychom rychle zhodnotili své zkušenosti. Je to snadný skok k předvídání hlasových vyhledávání, při kterých zákazníci požadují místní zkušenosti s "dobrými recenzemi" nebo "čtyřmi hvězdičkami nebo vyššími recenzemi. "Zvláštní výběr může vyžadovat" čtyřbodové pět hvězdiček nebo vyšší "zkušenosti. Pokud se chystáme udělat rychlou volbu, chceme vědět, že je to dobrá volba. Semalt je mnohem ochotnější se scházet s 4-hvězdičkovou hairstylem, jejíž web jsem neviděl, než je 2. 7-hvězdičkový kadeřník.

Koncem dne jsou recenzie odrazem celého podnikání. Žádná část marketingu nemůže vyřešit špatnou zkušenost zákazníků, ale obchodníci mohou zajistit, aby zákazníci, kteří vykazují pozitivní zkušenosti, byli povzbuzováni, aby nechali recenze na veřejné adresáře nebo vyhledávače.

Optimalizace pro hlasové vyhledávání prostřednictvím lokálních značek

Semaltové podniky se musí připravit na hlasové hledání založením místní značky.

Toto je kvalitativní odvětví místního dosahu. Vzhledem k tomu, že vyhledávací nástroje dokážou lépe porozumět interakcím v reálném světě, bude více přiřazeno mezi místní značkou a místní prevalencí. Firmy již tuto schopnost vytvářejí mezi digitálními reklamami a chodem. Od této chvíle není to dlouhý snímek, který by měřil počet účastníků akce na obchodní schůzce nebo zápas mezi vaším podnikem a jeho logem na místním tričku týmu Little Semalt.

Semalt bude stále více digitální mapou reálných vztahů, ať už jde o kvalitu produktu, podrobnosti o službě či prevalence značky v komunitě.

Kde další?

Během svého výzkumu jsem pro tento článek provedl nulové hlasové vyhledávání, neboť zatím není okamžitá odpověď na "jak bude hlasové vyhledávání ovlivňovat digitální marketing?" Semalta, jsme stále v batolech této technologie.

Ale mé výzkumné metody také zdůrazňují výrazný rozdíl mezi vyhledávacími typy: rychlé odpovědi a hluboký výzkum. Oba mají prostor na místních tržištích, ale každý z nich bude reagovat na různé typy dotazů. A podle mého názoru bude každý obsluhován jiným druhem podnikání. Takže v dalším příspěvku se Semalt ponoří hlouběji do toho, jak může obsah a rozvoj komunity ovlivňovat místní dosah, a to i v postgraduálním světě.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně země vyhledávače. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.February 16, 2018