Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje, jak provádět operace skartování na webu zdarma

1 answers:

Webový škrabák agent je druh robota vyvinutý pro běh přes web stránky pro extrahování všech potřebných dat. Content Grabber je bezplatný nástroj pro škrabání webových stránek , který je vytvořen pro práci s komplexními typy dat.

Za prvé můžete vyzkoušet zkušební verzi agenta, abyste mohli začít. Během zkušební doby může být vyvinut pro vás personalizovaný, ale jednoduchý nástroj pro škrábání webových stránek. Potřebujete však pochopit, že zkušební agent je vytvořen, aby demonstroval svůj potenciál a nemůže odpovídat všem vašim potřebám - curso online fotografia digital. Navíc můžete získat pouze jednoho agenta pro jeden web.

Pokud potřebujete webový škrabák, který dokáže pracovat s některými složitými úkoly seškrábání nebo chcete data z více stránek vyškrábat, budete muset zakoupit placenou verzi. V průběhu tohoto článku však budeme hovořit o možnostech, které získáte zdarma. Můžete požádat o bezplatný agent pro škrábání webu tím, že pošlete e-mail na adresu demo@contengrabber.com. Obvykle obdržíte bezplatného zástupce do 24 pracovních hodin po odeslání žádosti. Během zaneprázdněného období však může trvat déle.

Kroky pro vyžádání bezplatného nástroje pro škrábání webu

Nejprve musíte zadat počáteční adresu URL. Toto je adresa URL na webovou stránku, kde bude váš bezplatný agent začít extrahovat data.

Musíte vysvětlit, jaké údaje chcete z vašeho webu extrahovat. Nejúčinnějším způsobem k tomu je poskytnutí screenshotů webových stránek s požadovanými údaji odvážně označenými.

Měli byste se vyvarovat použití neurčitých pokynů, jako je "všechna data by měla být získána z webových stránek", protože není pravděpodobné, co opravdu potřebujete. Pokud se však ukáže, že potřebujete veškeré údaje na svých webových stránkách, použijte webový prohlížeč Downloader místo Content Grabber.

Také je třeba zadat formát dat, který je pro vás nejvhodnější. Obvyklé formáty jsou XML, CSV a Excel.

Dalším krokem je zaslat všechny výše uvedené informace na adresu demo@contentgrabber.com a získat odpověď a výpis vzorových dat do 24 pracovních hodin nebo v některých případech trochu déle.

Nainstalujte zkušební verzi nástroje Grabber pro poznání nástroje. Získáte exportovaný soubor agenta, který lze importovat do nástroje Grabber obsahu, a to výběrem možnosti Importovat agent z nabídky souborů Content Grabber.

Nyní můžete použít nástroj pro škrábání webu z nabídky Spustit obsah. Měli byste mít na paměti, že zkušební verze se zastaví ihned po načtení 100 stránek.

December 6, 2017