Back to Question Center
0

Semalt Review: Co je to Web Scraping?

1 answers:

Škrábání webu je proces shromažďování informací z webu. Data jsou však shromážděna pro různé účely. Extrakční roboty pomáhají automatizovat proces shromažďování informací z webu rychleji a přesněji. Webové škrabáky vám tak ušetří spoustu času, které lze využít k dalším aktivitám.

Příklady škrábání webů

Jako ukázka toho, jak užitečné roboty pro škrabání webů jsou například prodejní tým. Chcete-li získat dobré potenciální zákazníky, možná budete muset udělat nějaké chladné volání. Ale jak se dostanou čísla, na koho je třeba zavolat? Je to dobrý nápad vyhledávat v adresáři a vybírat čísla. Víte, kolik hodin se vynaloží pouze na získání telefonních čísel hmatatelného počtu potenciálních zákazníků? Může to být časově náročné a frustrující.

Zde je vhodný webový škrabák. Můžete jej naprogramovat, aby získal určité informace z určitého seznamu na webu. Můžete vytvořit robot dexi.io pro vyhledávání v adresáři firem, které jsou kótovány na burze, a získávat kontakty jako telefonní čísla a e-mailové adresy. To je jen jednoduchá ilustrace. Webové škrabáky mohou být použity pro různé úkoly shromažďování dat.

Stránky porovnávající ceny také využívají webové škrabací roboty k získávání cen různých produktů, jako jsou smartphony, hotely, kreditní karty a pojištění. Některá srovnávací místa ve skutečnosti také škrábávají data z jiných srovnávacích stránek. Jinými slovy, srovnání cen je dalším důvodem pro škrábání webu.

Abyste měli před konkurencí, musíte mít přístup k datům, ke kterým má přístup jen málo lidí. To je důvod, proč některé firmy postavily tisíce robotů, kteří hledají vzácná, ale prospěšná informace

Ve skutečnosti má více informací než vaše sázkové kanceláře konkurenční výhodu, např. Pokud země A a B se chystají mít fotbalový zápas a země A porazila B v 80% svých celkových setkání, většina sázkových hráčů dá svůj podíl na zemi A. Ale pokud je místo pro zápas v zemi B a vy a jen několik jiní hráči zjistili, že A nikdy neporazil B v jeho domě dříve, vsadíte se na B a skutečnost, že většina sázejících se dostala ve prospěch země A, vám dá dokonce více peněz, pokud vyhrajete. kteří mají přístup k více datům než jiní, což omezuje vaše riziko a také maximalizuje váš zisk.

Webové škrabání je také užitečným výzkumným nástrojem

Výzkumníci také využívají webových škrabáků pro své aktivity. Univerzity, nevládní organizace a vlády rovněž využívají škrábání webu. Některá extrahovaná data jsou nezbytná pro některé účely, jako je sledování stavu Země, budování robotických vozů a dokonce i pro vynálezy řízené AI.

Jak začít s škrábáním webových stránek

Protože dexi.io vybudoval skvělý nástroj pro snadné použití dat, můžete začít naučit se používat nástroj. Je velmi efektivní pro zpracování dat, procházení webu a škrábání na webu. Zatímco stroje potřebují data k existenci, dexi.io pomáhá zpracovávat data na strojích.

Začínáme

Během nástupu na první škrábání webu byste měli používat termíny externí zpracování dat nebo výzkum dat, aby nedošlo k nejednoznačnosti. Také musíte rozdělit inteligenci za vaším algoritmem a údaje na papíře. A co je nejdůležitější, jelikož se jedná o váš poprvé, měli byste být připraveni selhat, poučit se z vašich chyb a zlepšit. Čím dřív začnete, tím lépe.

Vyzkoušejte to zdarma

Můžete se zaregistrovat a vyzkoušet nástroj zdarma. Aby to bylo v nejjednodušší podobě, robot robotů dat dělá úkol, který bude trvat tisíc lidí několik let dokončit Source .

December 6, 2017