Back to Question Center
0

Nástroje pro škrábání webu, které vám ušetří čas na extrakci dat - Semaltové tipy

1 answers:

Ať už vyvíjíte vlastní produktové stránky, datové zdroje pro vaši aplikaci nebo stačí vytáhnout data pro výzkum, některé slavné nástroje pro škrabání webů mohou ušetřit spoustu času a mohou nás udržet zdravé. Proto jsme diskutovali o čtyřech nejvýkonnějších a nejúčinnějších nástrojích pro škrábání webových stránek, které vám určitě ušetří čas a energii.

1. Uipath:

Uipath se specializuje na vývoj různých automatizačních programů, jako jsou škrábání obrazovky a nástroje pro škrábání webů jak pro web, tak pro stolní počítače - schweizer post umzugsservice. Webový škrabák Uipath byl ideálním a dokonalým řešením pro neprogramátory a nekódovače. Může snadno překonat běžné problémy s extrahováním webových dat, jako jsou navigace na stránkách, kopání blesků a škrábání souborů PDF. Potřebujete otevřít průvodce oškrábáním dat a zvýraznit informace, které chcete extrahovat. Nechte tento nástroj provádět svou funkci v nastaveném čase a výstup bude určitě skvělý. Brzy obdržíte správné dokumenty CSV a Excel. Pomocí tohoto programu budete moci automatizovat vyplňování formulářů a navigaci. Dovolte mi, abych vám řekl, že jeho bezplatná verze je s omezenými funkcemi, ale prémiová verze je trochu drahá a nebude vyhovovat soukromým majitelům blogů nebo správcům webu.

2. Import.io:

Dovoz..io nám nabízí bezplatnou desktopovou aplikaci a pomáhá škrábat data z velkého množství webových stránek. Tato služba považuje všechny webové stránky za potenciální zdroje dat a generuje API pro své uživatele. V případě, že stránka, kterou jste odeslala, byla dříve zpracována, dostanete API okamžitě. V opačném případě nás Import.io může provést procesem vytváření škrábací matice pomocí konektorů a extraktorů do 20 hodin. Tato služba je úžasná a snadno použitelná a nepotřebujete žádné technické dovednosti vůbec. Import.io však nemůže navigovat z jedné webové stránky na druhou jediným klepnutím. Někdy bude trvat až dva dny, než odešlete své přehledy.

3. Kimono:

Kimono je slavný a jeden z nejlepších nástrojů pro škrábání webů, který šetří váš čas při extrakci dat. Tento program je slavný mezi vývojáři a programátory, kteří chtějí posílit své produkty bez jakýchkoli kódů. Tím ušetříte čas, protože můžete poskytnout pozitivní i negativní příklady školení tohoto nástroje. Navíc je rozhraní API vytvořeno pro webové stránky vašeho přání a data mohou být označena v jakékoli formě. Kimono funguje poměrně rychle a je skvělé pro získávání údajů o burzovních trzích a novinkách. Bohužel nejsou k dispozici žádné navigace na stránce a budeme muset věnovat nějaký čas školení tohoto nástroje, než vyndá přesné údaje pro vás.

4. Škrabka na obrazovku:

Scraper je další silný škrabák na web, který se zabývá spoustou náročných a komplikovaných úkolů, jako je navigace, vyhodnocování a přesné extrakce dat. Tento program vyžaduje určité programovací schopnosti a může být spuštěn okamžitě. Kromě toho můžete přidávat proxy a vytvářet extrahované vzory vašich dat během několika minut. Tento nástroj pracuje s jazyky JavaScript i HTML. Můžete si je také vyzkoušet s platformou Citrix a dalšími podobnými platformami. Jediným koncem je to, že je to drahý program a možná budete muset získat základní nebo pokročilé kódovací schopnosti pro používání programu.

December 7, 2017