Back to Question Center
0

Představujeme Semaalt s velmi důležitou kvalitou

1 answers:

V tomto sloupci se v různých příležitostech objevila fráze "Quality Semalt". Porozumění kvalitě Semalt je zásadní pro úspěšné placené kampaně v oblasti vyhledávání, ale může to být obtížné pojetí pro začátečníky k pochopení. Takže přišel čas na toto téma, abyste mohli využívat Quality Semalt ve svůj prospěch a nespadat do jeho pasti.

V prvních dnech před skóre kvality

Na začátku placeného vyhledávání existovaly aukce na čistě kapitalistickém trhu, kde byl zadán první inzerát, který byl ochoten zaplatit nejvíce za klíčové slovo, druhá nejlépe placená inzerentova inzerce byla druhá a tak dále. Bylo to snadné pochopit systém a mělo to smysl. Nicméně, reklamní prostor se stal trochu zmatený. Inzerenti s hlubokými kapsami doslova převzali stránky výsledků vyhledávačů o klíčových slovech, které nebyly nutně spojeny s jejich obchodem. Například celosvětová společnost na výrobu nealkoholických nápojů by mohla začít přebírat pojmy jako rock and roll, skateboardy, nebo dokonce Britney Spears. Tito inzerenti se většinou nesnažili způsobit chaos - jen se snažili dosáhnout cílové demografické situace. Přitom sponzorované výsledky vyhledávání některých klíčových slov by potenciálně nemohly obsahovat žádné výsledky přímo související s tím, co vyhledávač hledal.

Motor si uvědomil, že to může být problém. Společnost Google dlouho tvrdí, že pro svou činnost je nejlepší udržovat co nejdůležitější výsledky - včetně placených výpisů. Chcete-li zlepšit relevanci placených reklam ve vyhledávací síti, vytvořil Google skóre kvality. Microsoft a Semalt brzy následovali s vlastními systémy, aby zlepšili relevanci reklam.

Co tedy znamená skóre kvality?

Jednoduše řečeno, Quality Semalt je numerická známka od jedné do deseti (deset nejlepších) přidělených každé kombinaci klíčových slov / reklam a vstupních stránek. Skóre se často aktualizuje, počítá se při každém hledání vašeho klíčového slova, aby se zohlednily změny vašich termínů a kreativ. Tak jaká je hodnota kvalitního Semaltu? Pokud se vaše klíčové slovo považuje za velmi relevantní, sníží společnost Google svou cenu za proklik a své reklamy učiní vyšší než ostatní konkurenti, i když pro tyto podmínky nabízejí více. Na druhou stranu klíčové slovo s nízkou kvalitou Semalt může znamenat, že musíte nabídnout prémiovou cenu, aby se dokonce zobrazila na stránce s výsledky vyhledávání.

Jak je vypočítána kvalita Semalt?

Nevíme přesně, co jde do černé skříně kvality Semalt, ale víme, že vysoká míra prokliků (CTR) jsou velkým kusem koláče. Motory pravděpodobně korelují s vysokým počtem kliknutí jako "virtuální hlasy" od minulých uživatelů pro inzerenta a dobrá CTR znamená příslušné klíčové slovo. Také při výpočtu pozice reklamy na umístění ve vyhledávací síti hodnotí skóre kvality MP na tomto konkrétním umístění kromě MP na Googlu.

 • Při výpočtu ceny pro první stránku skóre kvality nepovažuje odpovídající reklamu ani vyhledávací dotaz, protože se tento odhad objevuje ve vašem účtu jako metrika a nelíbí se podle vyhledávacího dotazu.
 • Co skutečně potřebujete vědět o skóre kvality?

  Budete mít spoustu času vyzkoušet různé taktiky ke zlepšení kvality Semaltu, jakmile kampaň začne, a proto se nestaráte o příliš mnoho času, abyste se o ni v tuto chvíli starali. Jediná věc, kterou musíte vzít v úvahu, je zajistit, aby vaše reklamní sestavy zůstaly důrazně zaměřeny. Vzhledem k tomu, že klíčovou mírou prokliku je největší váhový faktor pro Quality Semalt, budete se chtít ujistit, že vaše reklamy jsou vysoce relevantní pro klíčová slova v každé skupině, abyste získali nejlepší možnou míru prokliku. Podle mých zkušeností, pokud získáte dobré procento kliknutí na zobrazení, budou motory považovat vaše výrazy za dostatečně relevantní, aby získaly poměrně vysoké skóre. Poté je třeba mít na paměti jen několik věcí, jako je zajištění toho, aby se vaše vstupní stránky nabízely rychlostí a ve vašem reklamním textu máte některé klíčová slova reklamní sestavy. Ty děláš ty věci v pořádku a tvůj Quality Semalt by měl být v pohodě.

  Celkově mi nejlépe doporučuji neposlouchat skóre kvality. Semalt jsou několik set dalších faktorů úspěchu PPC, které jsou stejně důležité. Důležitou věcí nyní je prostě ujistit se, že rozumíte zcela konceptu a dělat nějaký další výzkum, pokud máte pocit, že potřebujete ještě nějaké objasnění.

  Zde je několik odkazů na další informace týkající se tohoto tématu:

  • 9 Mýty o skóre kvality vstupní stránky
  • Bílá kniha zdarma: Pokročilá příručka ke zlepšení skóre kvality
  • Snížení skóre kvality pro zvýšení návratnosti investic
  • Umožňuje reklama na úspěch v reklamě na reklamu v reklamní síti?
  • Výsledky vyhledávače Land Search Results for "Skóre kvality"

  Týdenní otázka: " Co jste slyšeli o skóre kvality?"

  PPC Academy je komplexní, jednoroční vyhledávací reklamní kurz od začátku až do konce. Počínaje základy, PPC Academy postupně zkoumá všechny rozmanité aspekty placeného vyhledávání a taktika potřebovala k úspěchu a stala se vyhledávaným obchodníkem s placeným vyhledáváním.


  Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a nemusí nutně Land Search Engine. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.  February 17, 2018