Back to Question Center
0

Jak úspěšně nakupovat populární produkty na Amazonu?

1 answers:

Amazon je největší platforma elektronického obchodování na světě, kde každý den miliony uživatelů z celého světa uspokojují své potřeby. Amazon pomáhá obchodníkům získat peníze za nic. Zde nepotřebujete spustit web nebo investovat do optimalizace. Vše, co potřebujete, je poskytnout zákazníkům kvalitní produkty a dokonalou podporu zákazníků. Jediná věc, kterou musíte zvážit, je optimalizace seznamu produktů Amazon. Amazon může do vašeho zápisu přinést velké množství provozu, pokud je navržen podle požadavků Amazonu a pomůže uživatelům při rozhodování o koupi - bullrest travel pillow review. Pokud byste chtěli přilákat převedenou návštěvnost do vašeho seznamu Amazonky, musíte si uvědomit jedno základní pravidlo - více podrobností o vašich produktech, které jste poskytli, tím vyšší budete zařazovat na Amazon SERP. Amazonový provoz se poněkud liší od provozu Google. Uživatelé, kteří vyhledávají některé produkty na Amazonu, mají jasný záměr něco koupit. Nezajímají Amazon s cílem získat nějaké informace. Dobrá míra konverze na Amazon na Amazon stránce je obecně považována za 15%. Je to třikrát více než u jiných platforem elektronického obchodu. To lze vysvětlit kupováním nálady vyhledávání Amazonem.

V současné době však nestačí založit firmu na Amazonu. Chcete-li co nejvíce využít provoz, musíte se ujistit, že váš produktový produkt je dokonale optimalizován, stejně jako vaše marketingová kampaň funguje ve vaší výhodě. V tomto článku budeme diskutovat o nejkritičtějších prvcích maximalizace konverzí na vašem zápisu Amazonky.

Titulek výpisu jako jeden z hlavních aspektů, které se dotýkají uživatelů hodnocení

Při vytváření vašeho záznamu na Amazonku je třeba věnovat zvláštní pozornost vašim produktovým titulům je to první věc, kterou průměrný uživatel může vidět v oblasti výzkumu výrobků na Amazonu. Obecně řečeno, název říká lidem, o čem je váš produkt.

Pokud jste již dříve prozkoumali oblíbené produkty Amazonu, měli byste si všimnout, že většina z nich má dlouhé a popisné názvy, které obsahují všechny významné vlastnosti produktu a podrobnosti..Máte až 250 znaků, abyste hodili nějaké důležité informace o vašem produktu a vašich cílených klíčových slovech. Mezi podstatné prvky, které by měly být zahrnuty do vašeho názvu, patří obchodní značka, název samotného výrobku a všechny odlišné prvky, jako je barva, velikost nebo použití.

Je důležité nezahrnovat svůj název klíčovými slovy, protože nebude čitelný a bude vypadat jako spam. Ideální varianta dobře přeměněného názvu je čitelný, poutavý, popisný název, který informuje uživatele o tom, jaký je váš produkt okamžitě.

Snímky jako nástroj emocionálního rozpoznávání na Amazonu

Dalším významným aspektem optimalizace stránky s informacemi o výrobku Amazonem jsou obrázky. Snímky mohou přitahovat zákazníky k tomu, že kliknou na váš záznam nebo se budou pohybovat. Většina uživatelů se bojí nakupovat online, protože nemohou osobně hodnotit kvalitu produktů, které si objednají. Nakupování online však poskytuje mnoho dalších výhod, jako je konkurenční cena, úspora času a pohodlné nakupování. Chcete-li svým potenciálním zákazníkům nabídnout nejlepší nákupní zážitek, musíte mít kvalitní a profesionálně pořízené fotografie vašich produktů. Měli by mít možnost sledovat výrobky, které prodáváte z různých úhlů.

Společnost Amazon požaduje, aby na základě svých grafických požadavků na produkt zobrazovala pouze produkt, který prodáváte, na bílém pozadí bez dalších prvků. Hlavní obrázky by neměly obsahovat doplňky, které nejsou součástí nákupu, stejně jako propagační slogany a odznaky, jako například "vyrobené v USA" a další. Navíc Amazon vyžaduje, aby obraz byl minimálně 1 000 pixelů na 1 000 pixelů, aby bylo možné využít jejich funkce zoomu. Pokud je to možné, můžete použít ještě vyšší rozlišení pro přidanou zrnitost.

Jak si vyrobit své produkty Amazon populární?

  • Body odrážek

Kupující, kteří nejsou přesvědčeni svým názvem a obrazem, mohou přitahovat kuličky. Máte pět míst pro odrážky na Amazonu, kde musíte předložit výhody a vlastnosti vašeho produktu. Chcete-li maximalizovat účinnost svých kuliček, můžete použít krátký odstavec dvou až čtyř vět..Zde můžete řešit všechny běžné problémy, které by mohly způsobit, že někdo nebude kupovat. Například, pokud jste si všimli nějakých stížností ve vašich recenzích, aktualizujte své odrážky tak, aby se o tom přihlásily. Důraz na první tři body odrážky, protože přitahují pozornost uživatelů a pomáhají jim při rozhodování o nákupu.

  • Popis

Další oblastí, kde můžete zvýšit popularitu produktů Amazonky, je popis. Je to vaše poslední šance obrátit se na svého zákazníka. Popisy produktů jsou často přehlíženy uživateli společnosti Amazon, protože poskytují podrobné informace o produktu, který budou nakupovat. Proto se musíte ujistit, že popis produktu je zajímavý pro čtení, popis a užitečnost. Zde můžete pomocí základní značky HTML zvýraznit konkrétní slova nebo fráze a usnadnit čtení vašeho vysvětlení. Amazon vám poskytuje až 2 000 znaků, které budou použity v popisu produktu. Doporučujeme používat všechny znaky k přesvědčení, že uživatel zakoupí váš produkt.

  • Recenze

Vaše recenze zákazníků mají velký vliv na vaši stránku rank a měli by být jedním z vašich nejlepších marketingových hledisek. Pozitivně ovlivňují umístění vašeho produktu pomocí průměrného hodnocení hvězdičky, které se zobrazuje vedle produktu ve výsledcích vyhledávání a v horní části stránky s podrobnostmi o produktu. Pokud je vaše průměrné hodnocení hvězdiček větší než 4, máte všechny šance stát se jedním z oblíbených produktů Amazonky.

Nejoblíbenější rubrika recenze je umístěna na levé straně stránky Amazonky a představuje oblast, ve které jsou nejčastěji hodnoceny názory na produkt, který byl zvolen "ano". Nemůžete diktovat Amazonu, které recenze se objeví v této části a které nejsou. V této sekci se však objeví více recenzí ve 4 a 5 hvězdičkách, tím vyšší bude míra konverze a prodej.

Konečné místo, kde hodnocení může ovlivnit výpis, je část "Nejnovější recenze zákazníků". Tato část obsahuje nejnovější recenze a nemůže být ovlivněna hlasy jakéhokoliv druhu. Pokud jsou všechny vaše předchozí recenze zákazníků dobré, vyhledává Amazon s největší pravděpodobností vaše značka jako spolehlivá a stane se vaším zákazníkem.

Proto maximalizujte své šance na úspěšný prodej na Amazonu; musíte věnovat zvýšenou pozornost vašim recenzím a snažit se být pro vaše zákazníky užitečné.

December 14, 2017