Back to Question Center
0

Škrábání dat je snadné

1 answers:

Škrábání webu se stalo zásadním digitálním procesem v obchodním a marketingovém plánování. Dnešní průmyslové odvětví chtějí shromáždit data během několika minut a snažit se najít co nejúčinnější způsob, jak dosáhnout svých cílů. Rozšíření Web Scraper od Chrome je vynikajícím řešením a nabízí svým uživatelům úžasné nástroje a výsledky. Uživatelé nepotřebují žádné speciální počítačové programovací schopnosti k používání tohoto softwarového programu - vetri ceramic per caminetti elettrici.

Web Scraper Extension

Web Scraper je rozšíření pro prohlížeč Chrom, který je určen výlučně pro . Můžete nastavit plán (mapa stránek), jak navigovat na webových stránkách a specifikovat data, která mají být extrahována. Škrabka bude procházet webovou stránku podle nastavení a získávat příslušné údaje. Umožňuje uživatelům exportovat extrahovaná data do konkrétních formátů. Může také škrábat i více stránek. To je důvod, proč je to velmi účinný nástroj. Může načítat data z několika dynamických webových stránek, které používají program Ajax a JavaScript. Chcete-li oškrábat mnoho stránek z určitého webu, uživatelé potřebují pochopit strukturu stránkování. Pokud například chtějí přejít na novou stránku, stačí změnit číslo na konci adresy URL. Současně mohou vytvořit mapu stránek, aby automaticky oškrabali mnoho stránek.

Škrábání prvků

Když hledači webu používají tento nástroj, mohou vytvářet mapy, aby mohly navigovat na stránce a důlní údaje. Pomocí různých voličů může webový škrabák navigovat na webu a získat tak nějaká data, například seznamy, obrázky, obsah a tabulky. Konkrétně, pokaždé, když škrabka otevře stránku z webové stránky, uživatelé musí shromažďovat některé prvky. Chcete-li tak učinit, musí kliknout na soubor Sitemap výběrem položky "Scrape". V případě, že potřebují zastavit proces mezi tím, stačí zavřít toto okno a mohou si uchovávat extrahovaná data. Pak mohou být data, které byly ošoupány, exportovány jako formáty CSV.

Tento datový šrot r je velmi jednoduchý, výkonný a robustní nástroj pro extrakci. Nabízí některé výhody, jako je extrakce dat, která dokáže číst datové struktury, například seznamy kontaktů, ceny, produkty, e-maily a automaticky.

Škrábání více stránek pomocí refine

Upřesnit nabízí některé skvělé techniky pro uživatele, aby mohli co nejlépe zpracovávat data, která mají sešrotovány. Chcete-li získat informace z několika webových stránek, použijeme postup ve dvou krocích:

Za prvé získáme všechny adresy URL webových stránek s rozšířením škrabky , pak získáme informace z těchto webových stránek pomocí funkce Upřesnit. Pokud webové stránky, které chtějí shromažďovat data, poskytují odkazy na jiné podobné stránky, mohou vyhledávači webu použít stránkování, aby následovali na další stránku. Uživatelé mohou také kombinovat některé strategie, aby mohly paginovat a procházet na různých webových stránkách. Mohou například vygenerovat seznam adres URL, které se budou skrz a následně promítat do výsledků.

December 22, 2017