Back to Question Center
0

Nejlepší Google Web Scraper - Semalt Expert

1 answers:

Stejně jako Gitorious, GitLab a BitBucket je GitHub dobře ovládaný řídící systém který ukládá vaše data v čitelném a škálovatelném formátu. GitHub nabízí dva typy plánů: bezplatné úložiště a placené úložiště. Tvrdí, že má více než 15 milionů aktivních uživatelů a téměř 56 milionů repozitářů po celém světě.

Primární důvody pro použití GitHub:

1 - nokian wrt20tb. Přispívá k vašim projektům s otevřeným zdrojovým kódem:

GitHub přispívá k vašim oblíbeným projektům s otevřeným zdrojovým kódem a šetří spoustu času a energie. Pokud váš projekt obsahuje wiki nebo problémy s trackerem, můžete se rozhodnout pro GitHub a vaše práce pohodlně. Symfony, Django a Ruby on Rails využívají tuto službu k vývoji nových projektů a příspěvků od ostatních pracovníků.

2. GitHub Enterprise:

Stejně jako GitLab a BitBucket, GitHub Enterprise je určen pro velké podniky. Pomáhá programátorům a odborníkům hostit své repozitáře za firemním firewallem.

3. Markdown:

Markdown je praxe psaní dokumentů s konkrétním textovým editorem. GitHub je schopen přenést wiki, komentovat a vydat trackery do markdown a tím usnadnit práci. Jinými slovy znamená, že můžete s touto službou napsat odborné dokumenty. Pokud nemáte dostatečné schopnosti programování nebo kódování, můžete GitHub i nadále vytvářet textové dokumenty.

4. Vhodné pro malé a střední firmy:

GitHub má výbornou dokumentaci. Je vhodný jak pro malé, tak pro středně velké firmy. V sekci GitHub naleznete užitečné články a trendová témata. Chcete vědět, jak vytvořit pracovní postup Git? Můžete mít přístup k jeho blogu, abyste věděli všechno v tomto ohledu. GitHub představil Gist před několika měsíci. S nástrojem Gist můžete pohodlně obrátit různé soubory do úložišť Git. Navíc vám Gist usnadňuje sdílení a sledování změn konfiguračních souborů a skriptů. Podstata vychází z jednoduchého konceptu Pastebin a přidává fragmentové kódy a šifrování SSL pro soukromou pastu.

5. Služba GitHub Marketplace:

Společnost GitHub také poskytuje svým uživatelům služby na trhu. Nejdůležitější služby jsou uvedeny níže:

• Rollbar - GitHub poskytuje nástroje pro ladění v reálném čase a je kompatibilní s Ruby, Node. js, PHP,. Net, JavaScript, Python, Android, C ++, iOS, Go a Java.

• Codebeat - Tato volba je vhodná pro analýzu kódu. Podporované jazyky jsou Go, Elixir, Java, Python, JavaScript, Swift, Ruby, Kotlin, TypeScript a Objective-C.

• Travis CI - Poskytuje vám plnou kontrolu nad prostředím GitHub a je vyvinut pro týmy, které přeložují webový obsah do různých jazyků.

• GitLocalize - GitLocalize synchronizuje s vaším úložištěm GitHub a pomáhá udržovat si záznam o vaší práci.

December 22, 2017