Back to Question Center
0

Jaký je nejlepší online prodejní software pro vaši firmu Amazon?

1 answers:

Každý, kdo rád vydělat peníze, a Amazon poskytuje všechny možnosti, aby to. To je důvod, proč vedoucí podnikání na Amazon je tak převládající v našich dnech. Většina obchodů s elektronickým obchodem uvádí své produkty na Amazon, díky nimž je tato platforma vysoce konkurenceschopná. A co víc, Amazon vyžaduje dodržování základních pokynů pro optimalizaci, aby vaše produkty byly viditelné při vyhledávání.

Pokud jste noví na Amazonu, může být pro vás obtížné dostat se do horní části hledání Amazon bez implementace jakéhokoli profesionálního softwaru Amazon. V tomto článku budeme diskutovat o nejlepší online prodejní software pro ty, kteří by chtěli na Amazonku prodávat jako profesionál - vismed gel multi inhaltsstoffe chia.

Hlavní důvody, proč potřebujete používat software Amazon

Chcete-li dosáhnout významného zisku,. Amazon je o investicích včas, a to jak času, tak i peněz. Pokud tyto aspekty uvedete do své práce, získáte každý měsíc poměrně pasivní zisk. Vždy však potřebujeme více; to je způsob, jakým svět funguje.

Je pouze 24 hodin denně a dokonce i obchodníci Amazonky potřebují spát. Takže pokud chcete spravovat všechny věci na vlastní pěst, riskujete, že se ztratíte v práci. Představte si, že potřebujete provést vlastní výzkum, měřítko, sledování a analýzu a srovnávat spousty dat ručně. A co balení a přepravu stovek objednávek denně? Ne, je to opravdu nemožné. Amazon vám může ulehčit život a poskytnout vám profesionální naplnění. Znamená to, že všechny vaše otázky týkající se přepravy, doručování a podpory budou zpracovány společností Amazon. Můžete odeslat produkty do skladů a zaměřit se pouze na údržbu vašeho Amazonu. Nicméně je to jen polovina bitvy. Každá firma potřebuje růst, takže musíte investovat velkou část svého pracovního dne do vašeho podnikání. Musíte pracovat na vašem zápisu, hledat nové cílená klíčová slova, sledovat pozice na produktu Amazon SERP, spouštět další položky a vylepšovat služby zákaznické podpory s cílem zvýšit informovanost o firmě a zvýšit příjmy. A to vše vyžaduje spoustu času a úsilí. Potřebujete tedy další služby, které vám pomohou spravovat všechny tyto věci. Pamatujte, že musíte pracovat na vaší firmě, ne v ní. Spravidla obchodníci, kteří velí masivní bohatství, to vše bez dotyku výrobku nebo varování před malými detaily.

Takže musíte mít varianty vašeho zdraví Amazon rozvoj obchodu. Můžete buď využít interní analytiky a SEO specialisty, nebo spoléhat na automatizaci a software Amazon. Pokud jde o mě, volba je zřejmá. Pomocí online nástrojů budete moci dělat všechno správně bez dalšího. Je to klíč k úspěchu vašeho Amazonu. Takže, pojďme diskutovat o nezbytných Amazon optimalizace a výzkum software, který přijde vhod pro vás a vaše Amazon obchodní rozvoj. Nejlepší Amazon software pro vaše hodnocení

Výběr produktů

Musíte začít hru elektronického obchodování jako vítěz .

Takže je nezbytné zvolit nejvýnosnější tržní místo a výrobky, které budete prodávat. Chcete-li tento úkol zjednodušit, můžete použít nástroj Jungle Scout. Tento nástroj vám pomůže najít produkty Amazon, z nichž můžete profitovat, rychle a bez jakýchkoliv odhadů. Pomocí nástroje Jungle Scout budete minimalizovat rizika a maximalizovat zisk, protože pomůže najít příležitosti podporované nejspolehlivějšími prodejními daty společnosti Amazon v oboru a vyhnout se nákladným chybám. Tato webová aplikace poskytuje vlastní systém filtrů pro vyhledávání produktů společnosti Amazon a rozsáhlou databázi informací. Zde můžete vybrat kategorie, cílové hodnocení Nejlepší prodavače, prodeje, recenze a tak dále.

Existují dva způsoby, jak používat software Jungle Scout - jako webovou aplikaci nebo jako rozšíření pro Chrome.

Používáním jako webovou aplikaci získáváte příležitost najít lukrativní výklenky a produkty v celém katalogu Amazon. Toto rozšíření vám umožňuje filtrovat celou databázi Amazonů podle kategorií, cen, prodejů a dalších metrik, které vám pomohou nalézt nevyužité položky, které můžete využít.

Používáte-li jako rozšíření pro Chrome nástroj Jungle Scout, budete moci procházet a ověřovat nápady na produkty při prohlížení. Budete mít možnost kontrolovat cenu každého výrobku, odhadované tržby, počet hodnocení a ještě větší množství dat pro přesné srovnání produktů.

Mezi nevýhody tohoto nástroje můžu vyčíslit následující opakující se fakturace, pouze sedmdenní zkušební období a ne úplnou databázi.

Sourcing produktů

Jakmile máte představu o produktech, které chcete prodávat,. Hledání produktů a získávání vzorků je nevyhnutelným úzkým úhlem, který se nedá chybět v počáteční fázi marketingové kampaně Amazon. Tento úkol je často zastrašující, především proto, že většina dodavatelů je v zámoří. Nicméně nalezení dobrého dodavatele může být jednodušší, jak si myslíte. Vyčímejte některé nástroje, které vám pomohou s tímto úkolem.

Alibaba je slavná čínská platforma, kde si můžete koupit hromadně. Většina položek, které zde vycházejí, jsou vyráběny v Asii. Proto jejich cena není vysoká ve srovnání s výrobky vyrobenými v USA a Evropě. Alibaba je tvoje nejlepší sázka. Na první pohled vypadá ohromující, ale stačí začít. Nejdříve musíte odeslat žádosti o nákup, pak vyhledat nabídky produktů a kontaktovat dodavatele prostřednictvím e-mailu nebo Skype. Nejprve je třeba požádat o vzorky produktů od různých dodavatelů, aby bylo možné porovnat kvalitu. Měli byste si být vědomi toho, že mnoho dodavatelů jsou jen obchodní společnosti, které mohou věci ulehčit, ale dražší. Navíc stojí za zmínku, že Alibaba je v podstatě Aliexpress pro vzorky s jediným nepatrným rozdílem v cenách. Tato stránka je však legitimní než ostatní čínské obchodní platformy.

Mezi zápory spolupráce s Alibabou mohu vyčíslit následující:

  • je strašné začít;
  • je spousta podvodníků.

Tyto nezbytné věci vám pomohou udělat dobrý začátek. Výroba však obvykle trvá určitou dobu. Takže můžete efektivně trávit čas tím, že jej věnujete tvorbě výpisů a optimalizaci.

December 22, 2017