Back to Question Center
0

Semalt - Super Guide Jak Extrahovat Amazon Podrobnosti o produktu Použití Pythonu

1 answers:

Škrábání velkých souborů dat z webových stránek, jako je Amazon, není tak snadné. Stránky vám umožní přístup pouze na 400 webových stránek v každé kategorii. Amazon a další velké e-commerce webové stránky používají ASIN, klíčové slovo využívané webovými stránkami elektronického obchodování pro sledování počtu produktů v databázi.

V tomto příspěvku se dozvíte, jak vytvořit škrabku pro produkt, která bude později použita k extrahování popisů produktů a podrobností o cenách na Amazonu. Pro začátečníky je program Python účelově orientovaný programovací jazyk, který zdůrazňuje čitelnost skriptu - postgresql tools. Zde jsou způsoby, jak používat škrabku produktu.

Monitorování produktů na Amazonu

Škrábání webu je široce používáno při extrakci velkých souborů dat z webových stránek elektronického obchodu. S škrabkou na produkty můžete snadno sledovat dostupnost zásob, hodnocení zákazníků a změny cen.

Analýza toho, jak se produkty prodávají na Amazonu

Webová těžba dat znamená získávání užitečných dat z webových stránek. Chcete-li přežít tvrdou konkurenci na finančních trzích, musíte sledovat výkon vašich konkurentů. Během posledních několika let se škrábání stránek z míst elektronického obchodování stalo únavnou a těžkopádnou činností. Díky Pythonu bylo škrábání těchto stránek snadné.

Výrobek škrabka snadno škrábá data z Amazonu zvýrazněním jejich ASIN. Získané údaje jsou finančními obchodníky používány k analýze toho, jak se komodity prodávají na Amazonu. Škrabky se používají pro různé účely. Zde jsou další způsoby použití škrabáků.

 • Analýza ratingů a recenzí produktů Amazon
 • Analýza komoditních reklam API
 • Analýza míry parity a transparentnosti
 • Proč Python?

  Python se velmi doporučuje, pokud jde o extrahování a analýzu souborů z dynamických webových stránek, jako je Amazon. Nicméně ještě předtím, než vykopáváme podrobnější informace o tom, jak získat data z webových stránek elektronického obchodování, zvažte podrobnosti, které lze z těchto stránek extrahovat. Zde je seznam pinů, který zdůrazňuje sady dat, které lze získat pomocí škrabky produktu.

  • Prodejní cena produktu
  • Dostupnost
  • Název produktu
  • )

   Python požadavky na balíček

   V tomto příspěvku, ústřední téma používá Python stáhnout a analyzovat HTML. Obnovení dat pomocí Pythonu je jako pravé klepnutí na prvek. Je to tak jednoduché. Stáhněte si HTML z webové stránky preferovaného produktu a identifikujte všechny XPath cílové komponenty, jako je cena a popis produktu.

   Kód Pythonu

   Máte název kódu, který chcete používat? Pokud ano, jdeme. Jednoduše zadejte název kódu na příkazovém řádku. Po získání kódu upravte jej pomocí vlastních ASIN. Výstupní soubor JSON (data. json) obsahující všechny seznamy dat ASINs budou vytvořeny.

   Politiky a podmínky upravují webové stránky elektronického obchodu. Při škrábání se vyhněte porušování plánů webových stránek, aby nedocházelo k černé listině. Webové stránky elektronického obchodování omezují přístup uživatelů na více než 400 stránek v kategorii. Pomocí škrabky Python produktu můžete snadno sledovat výrobky pro hodnocení a skladovou odpovědnost.

  December 22, 2017