Back to Question Center
0

Semalt sdílí 7 nejlepších vlastností nástroje pro škrabání

1 answers:

Použití dat Škrábání Studio, můžete získat informace z webových stránek dle vlastního výběru za méně než 5 minut. Není pochyb o tom, že je jedním z nejlepších a nejužitečnějších nástrojů pro škrábání webových stránek na internetu. Data Scraping Studio má výkonné a uživatelsky přívětivé rozhraní a škrábá data z webových stránek Ajax, heslem chráněných stránek, jednoduchých a dynamických stránek, XML, JSON a dalších podobných zdrojů. Některé z jeho úžasných funkcí jsou uvedeny níže - contratar hosting peru.

1. Snadné hledání klíčových slov:

Stejně jako všichni ostatní slavní scrapers poskytuje aplikace Scraping Studio lepší způsob, jak vyhledávat klíčová slova. Musíte stahovat a aktivovat tento nástroj a používat ho k uspořádání vašich dat na základě vašich klíčových slov. Přináší spoustu klíčových slov a frází, ze kterých se můžete inspirovat. Takže to nejen zmačká vaše data, ale také zorganizuje na základě vašich krátkých a dlouhých ocasních klíčových slov.

2. Výzkum trhu:

Scraping Data Studio je jediný škrabák, který provádí dobré vyhledávání na trhu pro své uživatele. Na rozdíl od ostatních běžných datových škrabátek poskytuje tento nástroj kvalitní výsledky založené na vašem hledání. Je tedy perfektní pro obchodníky, on-line výzkumníky, studenty, novináře a vědce.

3. Integrace webových dat:

Nejlepším důvodem pro použití aplikace Scraping Studio je, že poskytuje užitečné možnosti pro integraci webových dat. Je kompatibilní se všemi webovými prohlížeči a operačními systémy, takže je snadné skenovat data a integrovat je podle vašich přání.

4. Srovnávání dat

Dokonce i špičkové datové škrabky nemohou porovnávat data dvou nebo více webových stránek. Naštěstí služba Data Scraping Studio má tuto možnost a umožňuje analyzovat data různých webových stránek a ujistit se, že získáte kvalitní a spolehlivé výsledky. Navíc tento nástroj trochu upravuje data a odstraní všechny gramatické a gramatické chyby z vašich výstupů.

5. Sleduje kvalitu:

Tento program sleduje kvalitu vašich dat, když je oškrábaný z extrahovaných. To znamená, že nemusíte dávat pozor na extrakci, protože tento nástroj automaticky získá čitelná a škálovatelná data ve vašem oblíbeném formátu.

6. Podrobné informace o profilech / produktech:

Uživatelé tohoto softwaru získají snadný přístup k profilům a produktům. To znamená, že pokud používáte službu Data Scraping Studio pro vaše webové stránky elektronického obchodování, můžete získat informace od obrů, jako je Amazon a eBay, bez kompromisů ohledně kvality. Tento nástroj můžete vyzkoušet, abyste získali podrobnosti o produktu, seznam jejich jmen, jejich popisy a dokonce i obrázky. Takže můžeme říci, že Data Scraping Studio je vynikající alternativou k Amazon Scraper a Facebook Data Extractor.

7. Oznámení:

Různí uživatelé si stěžují na nedostatek upozornění na škrábání. Na rozdíl od běžných nástrojů vám aplikace Scraping Studio zaškrtne, jakmile byly data vyřazena. Stačí nastavit jeho nastavení a začít přijímat oznámení přímo ve vaší doručené poště. Můžete také dostat upozornění na váš mobil pomocí svých speciálních možností. Data Scraping Studio je tedy kompletní software, jehož cílem je zpříjemnit a zpříjemnit proces extrakce dat. Nejlepší je, že je zdarma.

December 22, 2017