Back to Question Center
0

Semalt Review: Webové nástroje pro škrábání dat, které vám mohou opravdu pomoci

1 answers:

Víme, že techniku, která zahrnuje cílení a získávání informací z různých webových stránek. Většina firem závisí na datech a jednoduchý nástroj pro škrábání webových stránek může vyřešit různé problémy související s daty, které nám poskytují dynamičtější a užitečnější obsah.

Hmatatelné výhody nástrojů pro škrábání webů jsou snadno použitelné a mohou během několika sekund získat přesné údaje. Některé z možností jsou bezplatné, ostatní jsou placené. Nástroje pro škrábání webů se mezi sebou liší podle jejich vlastností, možností a přenositelnosti - hosting a baby shower ideas. Některé z nich vyžadují kódy, zatímco ostatní nevyžadují, abyste měli programovací schopnosti.

1. ParseHub

ParseHub podporuje cookies, přesměrování, JavaScript a AJAX procházení a škrábání více webových stránek. Umožňuje identifikovat a získávat informace díky technologii strojového učení, aby to bylo možné. ParseHub je nejrozsáhlejší a nejvíce doporučený webový nástroj pro škrábání dat , který generuje výstupní soubory v různých formátech. Je ideální pro uživatele Linuxu a Windows a je bezplatná webová aplikace s pěti možnostmi procházení.

2. Agenty

Ať už hledáte extrahovat velké množství dat nebo máte naplánované nějaké webové prohledávací projekty, Agenty pro vás vykoná řadu úkolů. Pomocí tohoto nástroje můžete provádět různé škrabací úlohy současně a škrábat velké množství dat. Poskytuje nám škrábané údaje ve formátech JSON, TSV a CSV a používá rozhraní API pro automatizaci sběru dat v programovacím jazyce podle vašeho výběru. Jeho volná verze má omezený počet možností, takže můžete využít placenou verzi, která je dodávána s zárukou vrácení peněz.

3. CloudScrape

CloudScrape je další nástroj pro škrábání webových dat, který podporuje obrovskou sbírku dat a nevyžaduje žádné stahování. Tato aplikace založená na prohlížeči může snadno nastavit prohledávače a získávat data v reálném čase pro vás. Později můžete ukládat extrahovaná data na Disk Google a Box. net nebo exportovat jako CSV a JSON.

4. Datahut

Datahut je vysoce škálovatelný, flexibilní a podnikový nástroj pro extrakci webových dat pro všechny vaše datové potřeby. Přesné informace získáte za rozumné ceny a 100% záruku vrácení peněz. Měli byste mít na paměti, že neexistuje žádná volná verze Datahut, ale jeho prémiová verze je šetrná k rozpočtu a je vhodná pro začínající a založené společnosti. Soustřeďuje data z více stránek a shromažďuje pro vás produkty, obsah, obrázky a profily.

5. Webhouse. io

Webhouse. io je webová aplikace, která poskytuje přímý a snadný přístup ke strukturovaným datům a využívá technologii procházení webu k provádění různých funkcí. Je schopen indexovat vaše stránky a extrahovat data z různých webových stránek ve více než 200 jazycích. Podporuje soubory RSS, JSON, HTML a XML.

6. Fivetran

Jedním z nejlepších nástrojů pro škrábání dat je Fivetran. Je to výkonný a spolehlivý datový extraktor a šetří energii a čas. V daném okamžiku může společnost Fivetran bez jakéhokoli problému získat 100 až 100000 webových stránek.

December 22, 2017