Back to Question Center
0

Nástroje pro škrábání webu - Semaltové poradenství

1 answers:

Škrábání dat je jedním z nejsložitějších úkolů pro netechnické osoby. Je to proto, že jim chybí znalosti a neví nic o tom, jak získat výhody z jazyků Python, Java, Go, JavaScript, NodeJS, Obj-C, Ruby a PHP. Programování je nedílnou součástí vědy o datech, ale někteří začátečníci a nováčci nemají dostatečné znalosti v oblasti programování a stále chtějí získat webové údaje bez kompromisů ohledně kvality. U takových jedinců jsou tyto aplikace pro škrabání nejlepší a nejvhodnější. (13)

Škrabka (rozšíření pro Google Chrome)

Různí neprogramovatelé a nezávislí pracovníci dávají přednost Scraperu díky svým bezkonkurenčním funkcím pro škrábání dat - ray ban erika grey. Tento nástroj založený na grafických uživatelských nástrojích umožňuje škrábání jak základních, tak i pokročilých webových stránek a má skvělou technologii učení, která usnadňuje práci. Tato platforma je speciálně navržena pro extrahování dat z webu Amazon, eBay a dalších podobných webů a má vestavěnou detekci spamu . Díky tomu můžete snadno rozpoznat spam ve vašich datech a můžete je odstranit za minutu nebo dvě. Obsahuje specifickou knihovnu klientů rozhraní Google API pro lepší získávání dat a ukládá vaše informace do vlastní databáze. Data můžete také uložit na pevný disk nebo na libovolném jiném zařízení.

Dovoz. io

S importem. io, nemusíte být technicko-smýšlející a pravidelně slézt vysoce kvalitní data. Tato aplikace pro webovou extrakci tvrdila, že vyloučila potřebu neprogramátorů a vědců v oblasti dat. Jak víme, že datová věda vyžaduje statistiky a matematiku, programovací dovednosti, ale nemusíte se naučit nic, pokud používáte import. io. Tento nástroj je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro firmy.

Kimono Labs

Kimono Labs je open-source stand-alone software pro škrabání webů. To může zkrátit data z velkého počtu míst během několika minut. Dodává se v bezplatných i placených verzích a je vhodný pro netechnické jednotlivce. S programem Kimono Labs se nepotřebujete naučit Python ani žádný jiný programovací jazyk. Jeho předdefinované prohledávače vám pomáhají indexovat vaše data nebo různé webové stránky. Stačí stahovat a spouštět tento program a nechat Kimono Labs za několik minut oškrabávat data. Jeho dýchací systém na bázi cloud umožňuje snadné a rychlé sdílení informací mezi různými zařízeními. Kimono Labs využívají podniky, novináři, on-line prodejci, telekomunikační agentury a nezávislí pracovníci ve velkém měřítku.

Facebook a Twitter API

Velké údaje jsou pro různé webmastery a netechnické jednotlivce velkým problémem. Často proto používají Twitter a Facebook API, aby získali své údaje oškrábané. Rozhraní API nám pomáhají získávat užitečné informace z různých webových stránek a blogů a dělají předpovědi o tom, jak upravit a uložit data po úplném oškrábání. Nejlepší součástí je, že rozhraní API můľe snadno obsahovat webový obsah ve čitelném a škálovatelném formátu. Poskytují pěknou vizualizaci oškrabaných dat, zařazují je do různých kategorií nebo importují do různých formátů podle našich požadavků a požadavků. Musíte použít rozhraní API pro sociální média, pokud nejste technická osoba bez programovacích dovedností.

December 22, 2017