Back to Question Center
0

Semalt Expert popisuje vynikající službu Web Scraping

1 answers:

S pokroky ve vědě a technologii, způsob, jakým podniky rozkvétají po celém světě je obrovský. Každý den se zavádějí nové techniky odstraňování dat, které mají významný dopad na podniky a shromažďují přesné informace ze základních i pokročilých webových stránek. Škrábání dat nebo těžba obsahu pomáhá zvyšovat naše obchodní vyhlídky. Můžeme snadno předvídat tržní trendy s dobře organizovanými a dobře strukturovanými daty.

Co je SiteScraper?

SiteScraper je vynikající nástroj pro škrábání dat nebo vyhledávací nástroj vhodný pro digitální obchodníky, odborníky na sociální média a dobře zavedené podniky - bar stools sets on sale. Pomocí tohoto nástroje můžete rozumět zboží a zdrojům, které jsou v poptávce a mohou růst vašeho podnikání do určité míry. SiteScraper je k dispozici v bezplatných i prémiových verzích. Freeware má omezený počet možností, ale prémiový plán odemkne různé funkce, které pravděpodobně nenajdete v žádné jiné službě dolování obsahu. Některé z jeho prominentních funkcí, které dělají SiteScraper nejlepší volbou, jsou diskutovány níže.

1. Pomáhá identifikovat datové vzory

Na rozdíl od jiných běžných datových škrábání nebo služeb dolování obsahu, SiteScraper inteligentně identifikuje vzory vašich dat a získá vám dobře získané informace z různých webových stránek. Jedním z hlavních cílů rozvoje SiteScraper je, že můžete škrábat data z vašich oblíbených webových stránek bez interakce, protože tento nástroj plní své úkoly automaticky a nevyžaduje, abyste měli nějaké programovací schopnosti.

2. Odstraňuje víceúrovňové výpisy kategorií

SiteScraper je jedním z mála nástrojů pro škrábání dat a dolování obsahu, které pohodlně škrábávají víceúrovňové kategorie a seznamy stránek. To znamená, že můžete tento nástroj použít a oškrábejte požadované údaje z eBay a podobných obchodů Amazon. Můžete také cílit na portály cestovního ruchu a na zpravodajské webové stránky pomocí služby SiteScraper a můžete bez problémů vytvářet seznamy a kategorie vašich oškrábaných dat. Její funkce Scraping kategorie je přínosem pro získávání informací z produktů v rámci různých kategorií online nakupování.

3. Vyhledání klíčových slov

Funkce pro vyhledávání klíčových slov stránek SiteScraper usnadňuje vyhledávání a vyhledání vhodných klíčových slov, když jsou data poškozena. Znamená to, že extrahovaná data budou mít spoustu klíčových slov a frází, které vám pomohou lépe hodnotit nebo indexovat vaše stránky.

4. Výkonná funkce kódování

I když je SiteScraper snadno použitelný a má uživatelsky přívětivé rozhraní, jeho unikátní a úžasnou vlastností jsou regulární výrazy. Existují různé možnosti pro zachycení dat z kódů HTML, kódů JavaScript a SiteScraper dolů podle vašich požadavků. Můžete také použít regulární výrazy na požadovaných webových stránkách dříve, než SiteScraper začne těžit nebo oškrábat data pro vás.

5. Pracuje anonymně prostřednictvím serveru proxy

S nástrojem SiteScraper můžete své údaje oškrabávat, aniž by svět rozpoznal nebo identifikoval vaši adresu IP. Tento nástroj může pracovat anonymně prostřednictvím svého serveru proxy a skrývá adresu HIP a poskytuje vám úplnou bezpečnost a ochranu soukromí, zatímco data jsou oškrábáni. Můžete si vybrat z řady serverů, abyste skryli vaši adresu IP a zajistily jste bezpečnost a ochranu online.

December 22, 2017