Back to Question Center
0

Semalt Expert sdílí seznam nástrojů pro extrakci webu

1 answers:

Ať už budete muset vytvořit webové stránky, s přesnými, užitečnými a autentickými daty můžete využít řadu programů pro škrábání obrazovky a extrakce dat.

Chcete-li pravidelně zaznamenávat údaje o produktech z webu, musíte zvolit Mozenzu. A pokud potřebujete skrýt různé cestovní portály, stránky sociálních médií a zpravodajství, pak jsou pro vás nejlépe Uipath a Kimono.

Díky těmto třem nástrojům můžete automatizovat projekty plnění formulářů a výzkum na internetu - android smart tv in india.

1. Kimono

Kimono je slavný web extrakce dat a obrazovka škrábání aplikace. Je ideální pro ty, kdo chtějí napájet své podnikání živými daty a nepotřebujete žádné kódovací dovednosti, které by měly prospěch z Kimono. Může ušetřit čas a naplní vaše webové stránky s rozbitím dat. Stačí stahovat a nainstalovat tento nástroj, zvýraznit prvky své stránky a poskytnout některé příklady, aby mohl Kimono správně vykonávat své funkce. Jedná se o bezplatný program s různými funkcemi a je vhodný pro podniky a nezávislé pracovníky. Kimono označte vaše data ve formátech JSON a CSV a vytváří API pro vaše webové stránky a získáte je v databázi pro pozdější použití. Nepotřebuje žádnou navigaci na stránce a urychluje práci na extrakci dat.

2. Mozenda

Mozenda je bezplatná desktopová aplikace a program pro škrábání obrazovky. Pomáhá nám skrýt všechna data z neomezených webových stránek. Tato služba bude považovat všechny webové stránky za potenciální zdroj dat a nepotřebujete žádné programovací dovednosti, které by mohly využít Mozenda. To bylo doporučeno velkým počtem programátorů a SEO odborníků. Potřebujete pouze odeslat své webové stránky a nechat Mozenda vykonávat své úkoly. Můžete snadno přistupovat k API společnosti Mozenda a získat přesné informace. Bude nás vedou skrz obrazovku škrábání prostřednictvím svých screenshotů a dokáže zpracovat stovky až tisíce webových stránek za hodinu. Tento program je snadno použitelný a nevyžaduje žádné technické dovednosti vůbec. Mozenda někdy může dát data a zpracovat webové stránky až za 24 hodin, což je jediná nevýhoda tohoto nástroje.

3. Uipath

Uipath se specializuje na vytváření různých webových stránek a zpracování mnoha webových stránek pro uživatele. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších a nejlepších programů pro škrábání a sběr dat. Je ideální jak pro kodéry, tak i pro webovské vývojáře a může snadno překonat všechny výpadky dat, jako je například navigace na stránce. Odstraňuje nejen vaše webové stránky, ale i různé soubory PDF. Potřebujete otevřít tento průvodce skrz web a zvýraznit informace, které potřebujete k oškrábání. Uipath za hodinu vyškrábe tisíce webových stránek, které vám poskytnou přesné a aktualizované údaje v příslušných sloupcích.

December 22, 2017