Back to Question Center
0

Semalt mluví o WebHarvy, jeden z nejlepších bezplatných webových škrabáků

1 answers:

Internet má spoustu programů,. Některé z těchto nástrojů jsou vhodné pro netechnické uživatele, pracovníky na volné noze a pedagogy, zatímco ostatní jsou přednostní volbou podniků, velkých značek a podniků. WebHarvy je relativně nový software pro škrábání dat, který může automaticky extrahovat informace z obrázků, e-mailů, textů a adres URL. Tento freeware vám ušetří čas na extrakci dat a poskytuje obsah v různých formátech. WebHarvy je snadno použitelný nástroj, který začne škrábání během několika sekund - guenstige wohnungen in zuerich. Vybírá data z různých webových stránek na základě vašich klíčových slov a ukládá je v uživatelsky přívětivých a čitelných formátech. Některé z nejzajímavějších možností jsou uvedeny níže:

1. Point and Click Interface

WebBarvy je vizuální webový škrabák a má bodové a klikací rozhraní, takže při psaní dat nemusíte psát skripty a kódy. Navíc můžete použít svůj vestavěný prohlížeč k navigaci na různých webových stránkách a vybrat informace, které mají být oškrábány kliknutím myši. WebHarvy je jedním z mála nástrojů pro škrábání dat , které slibují kvalitní výsledky a nestojí vám nic.

2. Škrábání z více webových stránek

Pomocí aplikace WebHarvy můžete snadno škrábat data z různých webových stránek, jako jsou výpisy produktů, internetové obchody, e-mailové adresy, zpravodajské stránky, cestovní portály atd.Tento nástroj nejen získává data, ale také usnadňuje procházení webových stránek a zlepšování jejich hodnocení ve výsledcích vyhledávače.

3. Category Scraping

S WebHarvy můžete nyní škrábat informace ze seznamu odkazů, které by mohly vést k podobným stránkám nebo výpisům webu. Jinými slovy, můžeme říci, že můžete použít WebHarvy k extrahování dat z webových stránek založených na kategoriích, jako jsou Amazon a eBay, aniž by došlo k ohrožení kvality. Kromě toho tento snadno konfigurovatelný nástroj rozděluje vaše oškrábané údaje do různých podkategorií.

4. Stáhnout obrázky

Extrahování dat z obrázků je jedním z hlavních problémů, kterým dnes čelíme. S aplikací WebHarvy můžete stahovat obrázky po úplném nebo částečném oškrábání na pevný disk. Tento nástroj automaticky zkopíruje obrázky zobrazené na různých webových stránkách a webech elektronického obchodování.

5. Automatické rozpoznání vzorků

Tento nástroj se liší od běžných programů pro škrábání dat, protože WebHarvy dokáže automaticky identifikovat vzory dat, které se vyskytují na různých webových stránkách. Znamená to, že nemusíte jednotlivé údaje škrábat z cenových stránek a e-mailových adres. Je to proto, že WebHarvy nakonfiguruje vše pro vás a automaticky identifikuje kategorie a vzory oškrabaných dat.

6. Škrábání založené na klíčových slovech

Na rozdíl od jiných běžných služeb škrábání WebHarvy pro své uživatele provádí škrábání založené na klíčových slovech. Znamená to, že chcete-li získat informace z webových stránek na základě jejich klíčových slov, můžete upravit nastavení WebHarvy a nechat nástroj vykonávat svou funkci. Data budou získána z webových stránek bez narušení vašich klíčových slov a je vždy bezchybná.

7. Pravidelné výrazy

Je bezpečné říci, že WebHarvy je dobrá alternativa k Kimono Labs a Import. io. Tento bezplatný software vám umožňuje používat regulární výrazy jak pro textové, tak pro HTML zdroje a pro scrapes, aniž byste museli kompromitovat kvalitu.

December 22, 2017