Back to Question Center
0

Semalt: 4 nástroje pro škrábání dat, které vám ušetří čas

1 answers:

Programování je nezbytnou součástí vědy o datech. Člověk musí rozvíjet vynikající programovací dovednosti, aby ručně vyhodil data. Někteří lidé se však nemohou naučit různé jazyky kódování a hledat vhodné alternativy - vps uk cheap. Následující nástroje pro škrábání dat jsou vhodné pro nepropagátory.

1. Kimono Labs

Kimono Labs je již nějakou dobu. Jedná se o jednu z nejlepších a nejúžasnějších aplikací pro škrábání dat. Tento open source program je dodáván s 15ti denní zkušební verzí, ale jeho volná verze je také k dispozici. Kimono Labs oškrábne celou webovou stránku, počínaje sběrem dat až po jejich škrábání a validaci a nasazení. Kimono Labs funguje také jako výkonný webový crawler a může být použit bez jakéhokoliv kódu. Kromě toho vám umožní škrábat obrovské množství míst současně a neohrožuje kvalitu. Kimono Labs je vždy první volbou podniků, používaných pro sběr, vizualizaci a organizaci dat. Rovněž provádí rozsáhlou analýzu dat pro své uživatele a usnadňuje jejich práci.

2. Import. io

Škrábání dat pro neprogramátory nebylo nikdy tak snadné. Jedná se o automatizovanou platformu pro extrakci webů postavenou odborníky a tvrdí, že dosud zlikvidovala velké množství webových stránek. Import. io je skvělá nejen pro neprogramátory, ale i pro vědce v oblasti dat. Tento nástroj automaticky detekuje ty nejlepší informace pro vás před zahájením zpracování a je používán i odborníky na dolování textu. Jeho hyperparametry usnadňují volbu bezchybných dat a jejich škrábání v požadovaném formátu.

3. API pro Facebook a Twitter

Pro odborníky v oblasti sociálních médií, začínající a neprogramující, rozhraní API Facebook a Twitter je docela efektivní. Poskytují služby pro škrábání dat přes specifické rozhraní API a trvají jen pár minut, než si vaše data oškrtnou v požadovaném formátu. Používá definované zdroje k vytváření datových sad a procházení vašich webových stránek v libovolném okamžiku, bez jakýchkoliv programovacích dovedností a technických znalostí. Rozhraní API pomáhají vyřešit různé problémy související s daty, detekovat a upravovat chyby ve vašem textu a získávat vysoce kvalitní informace z obrázků i videí pro uživatele.

4. Scraper (rozšíření pro Chrome)

Pokud pravidelně používáte prohlížeč Google Chrome a je to váš primární webový prohlížeč, zkuste zkratku Scraper. Jedná se o jeden z nejlepších a nejúčinnějších programů pro škrábání dat. Je vybudován technologií strojového učení a je speciálně navržen pro neprogramátory. Škrabka vám může získat užitečné informace a má spoustu vynikajících vlastností. Jeho možnost detekce nevyžádané pošty vám umožňuje zbavit se spamových dat a organizovat informace na základě vašich požadavků bez jakéhokoli hláskování nebo gramatických chyb. Scraper také pomáhá analyzovat post komentáře a e-maily, získávat dobře-extrahovat data, a určuje, zda to je užitečné pro vaše podnikání, nebo ne.

Na rozdíl od jiných běžných nástrojů pro škrábání dat výše uvedené 4 služby nevyžadují, abyste byli technicky orientovaní. Také se nemusíte naučit programovací jazyky, abyste získali prospěch z těchto datových škrabáků . Musíte je nainstalovat a aktivovat, abyste získali prospěch z jejich možností a funkcí pro škrábání dat.

December 22, 2017