Back to Question Center
0

Semalt: Co je nástroj pro škrábání odkazů na stránky. 3 Výrazné vlastnosti tohoto online škrabka

1 answers:

Page Links Scraping Tool analyzuje HTML kódy webu a extrahuje odkazy z různých webových stránek. Po úplném oškrábnutí dat se zobrazí odkazy v podobě textu a usnadňuje práci. Tento online škrabák není vhodný pouze pro interní odkazy, ale také prokazuje externí odkazy a transformuje data do čitelné formy - gazebi in ferro 3x2. Spojení dumpingu je snadný způsob, jak najít různé aplikace, webové stránky a webové technologie. Účelem nástroje Page Scraping Tool je sklíčit informace z různých stránek. Je postavena s komplexním a přímočarým nástrojem příkazového řádku s názvem Lynx a je kompatibilní se všemi operačními systémy. Lynx se používá hlavně pro testování a odstraňování problémů s webovými stránkami z příkazového řádku. Page links scraper je praktický nástroj, který byl poprvé vyvinut v roce 1992. Používá internetové protokoly, včetně WAIS, Gopher, HTTP, FTP, NNTP a HTTPS, aby vaše práce skončila.

Tři hlavní rysy nástroje:

1. Zkrácení dat na více vláknech:

Použitím odkazů na stránky nástroje pro škrabání můžete oškrábat nebo extrahovat data ve více vláknech. Obyčejné škrabáky potřebují hodiny na plnění svých úkolů, ale tento nástroj běží na více vláknech, aby procházel až 30 webových stránek současně a neztrácel čas a energii.

2. Výpis dat z dynamických webů:

Některé dynamické stránky používají techniky načítání dat pro vytváření asynchronních požadavků jako AJAX. Tudíž je pro běžné stěrky běžný pro extrahování dat z těchto míst. Odkazy na stránky Scraping Tool má však výkonné funkce a umožňuje uživatelům snadné získávání dat ze základních i dynamických stránek. Navíc tento nástroj může extrahovat informace z webů sociálních médií a má inteligentní funkce, aby se zabránilo 303 chybě.

3. Export informace do libovolného formátu:

Page Links Scraping Tool podporuje různé formáty a exportuje data ve formě MySQL, HTML, XML, Access, CSV a JSON. Můžete také zkopírovat a vložit výsledky do dokumentu aplikace Word nebo přímo stáhnout stáhnuté soubory na pevný disk. Pokud upravíte jeho nastavení, odkaz na nástroj na škrábání nástrojů automaticky stáhne data na pevném disku v předem definovaném formátu. Tyto údaje je pak možné použít offline a může do určité míry zlepšit výkon vašeho webu.

Jak používat tento nástroj?

Stačí zadat adresu URL a povolit tomuto nástroji vykonávat svou úlohu. Bude nejdříve analyzovat kód HTML a na základě vašich pokynů a požadavků získá data pro vás. Výsledky se obvykle zobrazují ve formě seznamů. Po úplném oškrábnutí odkazů se na levé straně zobrazí ikona. Pokud se zobrazí zpráva "Nebyly nalezeny žádné odkazy", mohlo by to být způsobeno tím, že zadaná adresa URL byla neplatná. Ujistěte se, že jste zadali skutečnou adresu URL pro extrahování odkazů. Pokud nemůžete ručně extrahovat odkazy, je další možností použít rozhraní API. API se používá ad-hoc a zpracovává stovky dotazů za hodinu pro uživatele.

December 22, 2017