Back to Question Center
0

Semalt Review: Beneficial Web Scraping Services pro non-coders

1 answers:

Jelikož jste netechnická osoba, můžete při výběru servisní služby. Je pravda, že na internetu existuje velký počet programů. Někteří z nich získávají data z e-mailové adresy, zatímco ostatní cílové zpravodajské jednotky, cestovní stránky a platformy sociálních médií. Následující programy extrakce dat jsou speciálně navrženy pro nekódovače a lidi, kteří chtějí zůstat daleko od programovacích jazyků, jako je C ++ při plnění svých úkolů.

1. Spinn3r

Jedná se o jednu z nejlepších a nejužitečnějších služeb škrábání webových stránek pro nekódovače. Špecialitou společnosti Spinn3r je, že může škrábat celý web a vybírá data z osobních blogů, sociálních médií a RSS kanálů. Používá rozhraní Firehose API a spravuje více než 80 procent indexování a procházení na internetu. Navíc Spinn3r ukládá extrahované informace ve formátu JSON a má vlastnosti podobné službě Google. Prohledává a aktualizuje vaše datové sady podle vašich požadavků a provádí vyhledávání na nespracovaných datech, získává vám vysoce kvalitní a dobře strukturované informace.

2. Octoparse

Octoparse je jednou z těch služeb pro škrábání dat, které lze snadno konfigurovat. To je všeobecně známé pro jeho uživatelsky přívětivé a vynikající rozhraní. Funkce Octoparse usnadňuje vyškrábání dat z obtížných webových stránek a napodobuje lidské uživatele při získávání informací a cílení na různé weby a blogy. Octoparse umožňuje ukládat extrahovaná data do cloudu nebo stáhnout na místním počítači.

3. ParseHub

Stejně jako ostatní slavné služby extrakce dat je Parsehub spolehlivou a bezplatnou službou, která je zaměřena na velké množství webových stránek a používá přesměrování, JavaScript, AJAX a soubory cookie. Tento program je navíc vybaven pokročilou technologií pro strojové učení a dokáže lépe číst a vyhodnocovat dokumenty PDF. V současné době mohou uživatelé systému Windows a Linux používat službu Parsehub a za 30 minut mohou plnit více úkolů.

4. Fminer

Fminer je jedním z nejlepších programů pro škrábání dat. Kombinuje specifikace světové třídy a umožňuje vizualizaci vašich dat při jejich oškrábání. Fminer získává informace z jednoduchých i komplikovaných lokalit a nevyžaduje vůbec žádné programovací schopnosti. Pokud vám chybí technické znalosti, Fminer je pro vás ten správný program.

5. Outwit Hub

Jedná se o výkonné rozšíření Firefoxu, které můžete stáhnout a používat jako běžný doplněk pro Firefox. Outwit Hub je jedním z nejlepších a nejúžasnějších nástrojů pro extrakci dat. Slouží nejen ke shromažďování a odstraňování dat, ale také k procházení různých webových stránek, což usnadňuje propagaci vaší značky. Být out-of-box, tento program nepotřebuje žádné programovací dovednosti a je snadno použitelný.

6. Web Scraper - Rozšíření pro Chrome

Jedná se o slavné rozšíření Google Chrome s vysoce kvalitními funkcemi a vlastnostmi. Web Scraper je dobrá alternativa k importu. io a může být integrován s libovolným operačním systémem. Musíte pouze zvýraznit data, která chcete vyškrábat a webový škrabák jej vytahuje a promění, což vám dává nejlepší výsledky. Spravuje webové stránky v jazycích JavaScript a Ajax a je nejmocnějším programem pro netechnické osoby Source .

December 22, 2017