Back to Question Center
0

Jak mohou výzkumné nástroje společnosti Amazon ovlivnit optimalizaci výpisu produktů?

1 answers:

Všichni obchodníci online, kteří monitorují obchodní zprávy o elektronickém obchodě, vědí, jak hodnotné mohou být vaše produkty umístěné na globální obchodní platformě Amazon. Amazon poskytuje výhody jak pro prodejce, tak i pro maloobchodníky. To je důvod, proč není nikdy příliš pozdě prezentovat své produkty na Amazonu, ať už máte vlastní značkové webové stránky nebo ne.

Chcete-li, aby byl váš produkt viditelný v Amazonském vyhledávání, musíte vytvořit vítěznou marketingovou kampaň. Je třeba poznamenat, že algoritmus hodnocení Amazon A9 je zcela odlišný od toho, co jsme viděli na Googlu. Společnost Amazon zdůrazňuje maximalizaci výnosů a následně řadí produkty. To znamená, že každý prodejce značky Amazon má šanci zvýšit své celkové tržby z podnikání a přilákat ještě více potenciálních zákazníků než na značkových internetových stránkách. V takovém konkurenčním prostředí elektronického obchodování však nestačí umístit své produkty a čekat na prodej, i když je vaše značka dobře známá. Abyste se ujistili, že vaše produkty budou vidět vaše cílené publikum, musíte investovat svůj čas a úsilí do výzkumu klíčových slov a optimalizace výpisu. Navíc je vhodné použít jeden z marketingových programů Amazon (Amazon Vendor Central, Amazon Seller Central, Amazon Vendor Central Express), který dokonale uspokojí vaše obchodní potřeby.

Jako prodejce Amazonky máte příliš mnoho práce, včetně výzkumu, sledování a správy. Máte-li k dispozici mnoho produktů, bude to spíše náročné zvládnout všechny ručně. Potřebujete profesionální sledovací software, který vám pomůže dosáhnout úspěchu.

V tomto článku se seznámím s některými odbornými výzkumnými a analytickými nástroji, které vám pomohou zvýšit své hodnocení na Amazonu a přilákat další potenciální zákazníky.

TOP Amazonské nástroje, které mohou maximalizovat vaše příjmy na Amazonu

  •  Jungle Scout 
  •  

 Pokud byste chtěli získat přesné informace o tom, jaké produkty a kategorie jsou populární na Amazonu, Jungle Scout bude pro vás nejlepší. Tento výzkumný nástroj pomáhá nalézt produkty společnosti Amazon, z nichž můžete profitovat. Jungle Scout shromažďuje nejspolehlivější údaje o prodeji Amazonu v průmyslu, které vám pomohou vyhnout se nákladným obchodním chybám. Tento nástroj také obsahuje sledovač produktů, který je navržen tak, aby šetřil čas, který můžete věnovat únavnému výzkumu. Kromě toho můžete tento nástroj použít ke špionážním konkurentům. A nakonec, nejlepší část je, že můžete automaticky prozkoumat své místo pro odhalení skrytých příjmových toků. Pokud použijete Jungle Scout jako rozšíření pro Chrome, můžete získat okamžitý přehled o produktu na kterékoli stránce, kterou procházíte. Budete mít k dispozici cenu každého výrobku, odhadovaný prodej, počet recenzí a ještě více. To vám pomůže provést přesné porovnávání produktů za běhu.

Takže, Jungle Scout vám může pomoci být na vrcholu konkurenčního trhu Amazonky a překonat své konkurenty.

  •  Semalt Amazon SEO 

produkty. Nejprve vloží název produktu plus Amazon do vyhledávacího pole Google a teprve potom se zobrazí na stránce s výsledky vyhledávání na Amazonu. Semalt Amazon SEO slouží ke zvýšení pravděpodobnosti, že váš produkt Amazonky se objeví na horní straně Google SERP. Díky jedinečné technologii masivního budování odkazů společnost Semalt dává společnosti Google svou produktovou stránku s klíčovými frázemi, které potřebují vynutit váš obchod k nejlepším výsledkům. Můžete si objednat šestiměsíční nebo roční odběr, který bude zahrnovat takové služby, jako jsou profesionální návrhy klíčových slov, efektivní kampaň pro budování odkazů, až 100 vyhledávacích dotazů v Google TOP10, zlepšení hodnocení, existovaly chyby SEO kontroly a opravy. Nejlepší je, abyste získali neustálou odbornou podporu od zkušených specialistů na seminál.

Pokud chcete překonat své konkurenty a získat nekonečný tok potenciálních zákazníků z největšího zdroje provozu na internetu, Semalt Amazon SEO uspokojí všechny vaše obchodní potřeby.  AMZ Tracker 

 Sledování klíčových slov je důležitou součástí každé optimalizační kampaně, včetně seznamu produktů Amazon optimalizace. Je to první klíčové slovo Amazon tracker, takže je pravděpodobně mnohem zralější než konkurenční nástroje pro sledování klíčových slov. Tento nástroj pomáhá zvyšovat hodnocení a udržovat je vysoké po dlouhou dobu. Podle útočné strategie AMZ Tracker můžete rychle dosáhnout prvotřídní pozice prostřednictvím propagace, optimalizace konverze a analýzy konkurence. Poskytuje vám údaje o pozicích vašich produktových pozic a sleduje vaše konkurenční produkty, abyste viděli, kdy provedou změnu, která funguje. Společnost AMZ Tracker navíc spolupracuje s největší platformou Amazon Vipon. com, která umožňuje obchodníkům cílit miliony potenciálních zákazníků. Další výhodou je, že AMZ Tracker umožňuje optimalizaci výpisu produktů. Analyzátor AMZ Tracker On Page ukazuje silné a slabé stránky vašeho aktuálního výpisu produktů a poskytuje vám možnost opravit. Navíc Amazon dává šanci sledovat negativní recenze a přizpůsobovat e-mailové zprávy. 

Tento nástroj slouží k zobrazení nejrelevantnějších hledaných výrazů, které potenciální zákazníci používají najít své produkty nebo související položky ve stejném výklenku. Databáze obsahuje více než 170 milionů klíčových slov. Tento nástroj dokonale vyhovuje obchodníkům, kteří chtějí zvýšit prodej svých produktů na Amazonu. Software Merchant Words pomáhá odhalit vysoce specifické fráze klíčových slov, které nakupující používají k nalezení konkrétního produktu. Je hodně jednodušší seřadit tyto fráze, protože nejsou vysoce konkurenční. Navíc pomocí tohoto nástroje můžete získat klíčová slova z celosvětového trhu. Software Merchant Words vám poskytuje přístup k celosvětovému publiku s databází hledaných výrazů od zákazníků z různých evropských a asijských zemí. Pomocí nástroje Merchant Words můžete provést konečné stahování souborů CSV, abyste integrovali tato data s jakýmkoli efektivním systémem. A konečně s využitím tohoto nástroje budete schopni získat profesionální zákaznickou podporu.

  •  Nástroj pro návrh klíčových slov 

Nástroj pro návrh klíčových slov je profesionální klíčový výzkumný software společnosti Amazon, vygenerujte příslušné hledané výrazy s dlouhým ocasem pomocí funkce naznačující vyhledávání Amazonem. Tento nástroj implementuje funkce hodnocení Amazon, které generují stovky tisíců vhodných hledaných termínů pro optimalizaci zápisu Amazonu. Prodejci společnosti Amazon, kteří chtějí mít přístup k pokročilejším funkcím, budou nepochybně těžit z funkce Nástroj pro návrh klíčových slov pro možnost Amazon. Nicméně prvky, jako je sledování klíčových slov s nejvyšším hodnocením, zůstávají pro uživatele nástrojů pro klíčové slovo Amazonu mimo dosah Source .

December 22, 2017