Back to Question Center
0

Co bych měl vědět o profilu zpětného odkazu na webu, abych zvýšil moje SEO?

1 answers:

Než začnete s ostatními, začněte se základy. Existují pouze tři hlavní typy odkazů, které by měl váš profil zpětného odkazu na webu zajímat, pokud jde o zvýšení celkového SEO pokroku v měřítku. Proto byste měli na začátku pochopit, jaké typy odkazů můžete zahrnout do svého profilu odkazu na stránky - některé z nich fungují pro účely SEO, ale zbytek nepůsobí takový měřitelný dopad na vaši návštěvnost a lepší expozici v on-line vyhledávání, alespoň přímo.

  • Interní odkazy - spojují různé stránky a sekce v rámci jediného webu nebo blogu. Z jedné strany jsou zapotřebí interní odkazy pro dobrou logiku architektury stránek, která bude dělat dobrou nejen pro lepší procházení uživatele, ale je potenciálně příznivá pro rychlejší a kvalitnější indexování vyhledávacích prohledávacích robotů. Na druhou stranu však pevná objednávka nadace je pravděpodobně částečně nezávislý majetek, který může poskytnout pozitivní hodnocení, že stojí za to se ukázat širšímu okruhu aktivních hledajících - velgede sobivus tabelid. Poznámka: interní odkazy nalezené v rámci každého profilu zpětného odkazu na stránky nemají skutečně měřitelný dopad na webovou komunikaci, stejně jako na SEO jako celek. Je to jen pravidlo hry - a podle pravidel mohou být odměňovány, přinejmenším čas od času, ne?
  • Externí odkazy - obecně se tento typ odkazu používá přesně pro účely SEO. Být jedním z nejnebezpečnějších faktorů v očích velkých vyhledávačů, jako je samotný Google, stejně jako Yahoo a Bing, externí odkazy spojují čtenáře vašeho webu nebo blogu se zbytkem online světa na webu. A zde přichází soubor nejdůležitějších metrik odkazů (například PageRank, Domain Authority, User Trust, Page Authority atd.).Každý profil zpětného odkazu na webu chce mít všechny v maximálním možném skóre - mohou vytvářet silný dojem pro vyhledávače, které by se takové stránky nebo blogu měly stát na vrcholu SERP.


Odkazy na kvalitu mohou ovládat svět

Vážně, důležitější, než si myslíte. Myslím tím, že vysoce kvalitní odkazy se silným skóre ve funkci PageRank a doménové pravomoci znamenají, že nejste jen důvěryhodným a spolehlivým orgánem na internetu, ale že váš vlastní obsah stránek je tak jedinečný a přináší tolik hodnoty - že ostatní lidé napříč web nemůže pomoci, ale přemístit a nasměrovat měřitelnou část vlastní dopravy - přímo na své stránky nebo blogy.

Co dělá dobrý zpětný odkaz v SEO

1. Pravá příroda - to znamená, že každá vazba ve vašem profilu byla postavena bezpečně a ekologicky, aniž by se podílela na jakýchkoli placených, choulostivých nebo explicitně relačních schématech propojení budov.

2. Čistá relevance - znamená jejich schopnost odpovídat hlavnímu tématu nebo diskusi o předmětu, aby přinesla přesně cílenou organickou webovou dopravu na obě strany dohody.

3. Autorita a důvěra - je samozřejmou charakteristikou, protože každý výkonný zpětný odkaz schopný přenést část té tajemné "propojené šťávy" musí být také silný, i. E. , měla by pocházet z vhodně prominentních míst, která dobře vyhovují potřebám uživatelů v přímém přenosu.

December 22, 2017