Back to Question Center
0

Jsou všechny příchozí služby Amazonové vyhledávače klíčových slov, nebo mám místo toho získat softwarový nástroj?

1 answers:

Každý ví, že existuje široká škála různých on-line služeb, Amazon klíčových nástrojů nálezce a plné tuku rámců, které vám pomohou s tím, že opravdu časově náročné a práce náročné dělá. Zatímco některé z nich lze snadno najít v otevřeném přístupu (alespoň se svými základními verzemi k dispozici zdarma), zbytek z nich přichází jako placené nabídky buď s celoživotním / periodickým předplatným, nebo s případnými poplatky účtovanými na akci (tj. E. v závislosti na tom, kolik operací skutečně provádíte tam). Ale co když říkám, že Amazon má vyhledávač klíčových slov dostupný ve výchozím nastavení, přesto stále používal zdaleka ne každý obchodník prodávající tam? Myslím tím, že byste se mohli dostat do výzkumu klíčových slov produktu - doslova prázdným způsobem.

Možnost automatického doplnění Amazon

Může se to zdát jako neuspokojení, ale můžete použít výchozí možnost automatického vyplňování v nástroji Amazon jako vyhledávač klíčových slov. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že máte několik myšlenkových myšlenek nebo idejí o hledání dlouhých ocasů. Vše, co potřebujete, je pokračovat v psaní v Amazonově vyhledávacím panelu - a použít vlastní návrhy pro automatické vyplňování.

Amazon PPC

Dalším výchozím způsobem uvedení produktu do horní příslušné vyhledávací klíčové slovo. Stačí nechat Amazon udělat pro vás práci - pomocí kampaní s platbou za proklik automaticky vytahovat nějaké nové klíčová slova nebo ne tak populární vyhledávací termíny, které dosud dosáhly popularity. Samozřejmě, jedinou podmínkou je, že budete muset mít seznam položek, stejně jako nějaké další peníze, které budou vynaloženy pro tento účel.

Shark Amazon Vyhledávač klíčových slov

Nástroj AMZ Shark je velmi snadný způsob, jak zaměřit správnou sadu klíčových slov produktu podporovaných souvisejícími synonymami LSI jako chytání více dlouhých ocasních frází hledání a odkrytí lepších výklenkových příležitostí, které dosud používají nejbližší soupeři. Vše, co zde potřebujete, je pouze zadání jediného klíčového slova - a jste hotovi. Využijte skutečně rozsáhlého seznamu obsahujících stovky užitečných návrhů klíčových slov, souvisejících návrhů produktů a obvyklých vyhledávacích trendů s dlouhými ocasemi.Jen si přemýšlejte o tom, co může fungovat pro vaše podnikání a co by mělo být pravděpodobně odloženo pro budoucí použití.

Prodávající Prime

Mezi dalšími výkonnými a velmi přesně zaměřenými nástroji pro hledání klíčových slov Amazonu je pravděpodobně nejlepším prodávajícím, který vám pomůže rychle odhalit některé z nejvýnosnějších klíčových slov a potenciálně ziskové dlouhodobé, fráze hledání ocasu, které úzce souvisí s vaším tržním výklenkem nebo kategorií položek. Dokonce i jeho volná verze se ukázala jako nesmírně vítězná, abych splnil můj hlavní seznam nejlepších cílených klíčových slov. Prodejní předplacená verze vám však může pomoci s ještě pokročilejším výzkumem klíčových slov, optimalizací výpisu a náhledem na sledování klíčových slov, aby se tak dostalo z této konkurenční soutěže na trhu o trochu zvládnutelnější Source .

December 22, 2017