Back to Question Center
0

Jaké nástroje lze použít k provádění výzkumu klíčových slov Amazon?

1 answers:

Výzkum klíčových slov je významnou fází vaší kampaně pro optimalizaci pro vyhledávače Amazon. Správný přístup k vašim cíleným klíčovým slovům pro vyhledávání Amazonem může zvýšit vaše tržby a zlepšit pozici vašich produktů.

Pravděpodobně jste viděli nadměrně optimalizované názvy produktů, které obsahují spoustu irelevantních klíčových informací naplněných na Amazonu - steppstoffe baumwolle lands. Musíme však přiznat, že tyto produkty mají vysokou pozici na stránce výsledků vyhledávání v Amazonku. Možná se divíte, proč uživatelé kliknou na tak dlouhé nevyžádané tituly a kupují tyto produkty. Ve skutečnosti se uživatelé přirozeně nelíbí takové tituly, ale algoritmus Amazon je považuje za relevantní a popisný. To je důvod, proč můžete čelit takovým titulům na horní straně stránky s výsledky vyhledávání v Amazonku. Online obchodníci, kteří používají tyto dlouhé tituly, vědí, jak funguje algoritmus Amazon A9. Chcete-li vytvářet dobře optimalizované tituly, on-line obchodníci provádějí výzkum klíčových slov a identifikují přesné vyhledávací dotazy, na které chtějí cílit. Pomocí unikátního výzkumného nástroje pro klíčové slovo Amazon určují objem vyhledávání klíčových klíčových slov a obsahují vhodné varianty v názvech produktů, popisu, bulletových bodech, často kladených otázkách, zpětných vazbách, dokonce i obrázků.

V tomto článku budeme diskutovat o tom, které nástroje můžete využít k nalezení nejrelevantnějších vyhledávacích dotazů pro váš produkt a jak vám může pomoci zvýšit své hodnocení a prodej. Takže se podívejme blíže na profesionální nástroje a praktické strategie, abychom našli perfektní klíčová slova pro vaše online podnikání.

  • Plánovač klíčových slov Google

Plánovač klíčových slov Google je profesionální nástroj pro výzkum klíčových slov, který jsou k dispozici široké veřejnosti. Je zdarma a uživatelsky přívětivý. Kromě toho poskytuje nejpřesnější data. Tento nástroj vám může pomoci odhadnout objem vyhledávání pro všechna klíčová slova a klíčová fráze. Dále vám dává příležitost najít další související fráze. Každou minutu, kdy společnost Google shromáždí terabajty dat, proto je Google Planner pro klíčová slova, kde získáte přesné statistiky o tom, kolik vyhledává dané klíčové slovo nebo frázi. Můžete vyhledávání zúžit podle geografických a publikum (věk, pohlaví atd. ).Zvláště užitečné je, pokud chcete propagovat své produkty na Amazon nebo na jiných obchodních platformách.


Chcete-li začít používat Plánovač klíčových slov Google, musíte vytvořit bezplatný účet AdWords. Jakmile máte svůj účet, Plánovač klíčových slov najdete na kartě Nástroje. Zde můžete začít hledat s některými hlavními klíčovými slovy a postupně se přesouvat na specifické dlouhé vyhledávací termíny, které uživatel hledají. Chcete-li tento úkol splnit, musíte otevřít sekci "Najít nová klíčová slova a získat údaje o objemu vyhledávání" a vložit cílené klíčové slovo do karty "Váš produkt nebo služba". Nakonec klikněte na tlačítko Získat nápady. V důsledku toho získáte seznam souvisejících klíčových slov. Potřebujete však vyhledat podle nápadů klíčových slov, nikoliv podle nápadů na reklamní sestavy.

Plánovač klíčových slov Google vám poskytne průměrná měsíční vyhledávání souvisejících klíčových slov. Skutečný objem vyhledávání na Amazonu se může lišit od údajů, které získáte v GKP. Tato data však budou poměrně stejná, což vám pomůže zjistit, která klíčová slova vám přinese největší návštěvnost na Amazonu.

Podrobný popis dalších nástrojů výzkumu klíčových slov Amazonu naleznete na stránce Sematální otázky a odpovědi.

December 22, 2017