Back to Question Center
0

Nejjednodušší a nejúčinnější nástroje pro škrábání webu - Semalt Opinion

1 answers:

Nástroje pro škrabání na webu se používají k shromažďování,. Většina vyhledávačů využívá oškrábaných dat k procházení webových stránek a zjišťuje, o čem je v současné době mluvená síť. U netechnických uživatelů je obtížné zjistit, které nástroje pro šrot jsou nejlepší. Na rozdíl od toho výzkumníci trhu a analytické společnosti používají pokročilý webový software pro škrábání a prohledávání, aby získali své práce, a nemají problém s výběrem správného nástroje.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub je doplněk pro Firefox se spoustou extrakce dat a funkcí procházení webu. Zjednodušuje vyhledávání na webu a ukládá extrahovaná data ve správném a spolehlivém formátu. Outwit Hub má uživatelsky přívětivé rozhraní a může za několik minut škrábat celou webovou stránku. Jedná se o jeden z nejlepších a nejjednodušších webových crawler nástrojů na internetu.

2. Import. io:

Je to zdarma škrábání webu , které umožňuje kopírovat blogy nebo webové stránky částečně nebo úplně na pevný disk. Tento nástroj pro vyhledávače webových stránek prohledává konkrétní webové stránky a zachovává kvalitu oškrabovaných dat před jejich stažením do vašeho zařízení. Můžete nastavit různá nastavení, chcete-li konfigurovat způsob, jakým budou vaše stránky procházet. Import. io neobsahuje virtuální analýzu DOM nebo JavaScript.

3. Scraperwiki:

Scraperwiki je oblíbený crawler pro web, který přichází zdarma. Poskytuje okamžitě kvalitní data a je k dispozici pro systémy Linux, Windows, Unix a Sun Solaris. Pomocí programu Scraperwiki můžete snadno stahovat soubory, fotografie a videa bez nutnosti kódování. Podpora proxy je k dispozici také s tímto webovým prohledávacím nástrojem, abyste maximalizovali rychlost a zajistili autentizaci.

4. Octoparse:

Octoparse je velmi silný webový škrabák . Je vhodný pro všechny druhy dat a vždy získává přesné výsledky. Octoparse může být použito k vytahování webových stránek s rozsáhlými možnostmi a funkcemi. Má dva hlavní režimy (Advanced Mode a Wizard Mode) a je vhodný jak pro programátory, tak i pro neprogramátory. Jeho uživatelské rozhraní typu point-and-click umožňuje uchopit data ve formě textů, HTML a Excel a stahovat je na pevný disk během několika sekund.

5. Kimono:

Kimono je jedním z nejlepších a snadno použitelných crawlerů na webu. Můžete jej použít k ořezání více stránek a blogů a stažení celého webu na pevném disku. To je nejlépe známé díky uživatelsky přívětivému rozhraní. Jakmile spustíte Kimono, budete moci zadat adresu URL a zvýraznit data, která chcete škrábat. Stráněné údaje budou uchovávány ve vlastní databázi, takže je můžete kdykoli a kdekoliv použít. Kimono podporuje více než 13 jazyků a poskytuje uživatelům podporu FTP.

6. Mozenda:

Mozenda je slavné rozšíření se spoustou funkcí a funkcí. To je užitečné pro výzkumníky dat, digitální obchodníky a programátory. Data můžete exportovat do tabulek Google a společnost Mozenda nikdy neporušila kvalitu. Je to skvělý nástroj pro začátečníky i odborníky, který funguje přímo ve vašem webovém prohlížeči Source .

December 22, 2017