Back to Question Center
0

Je možné získat zpětné odkazy od webových stránek PR10?

1 answers:

Pravděpodobně to zní příliš dobře, než aby to byla pravda. Všechno je však skutečné, pokud máte k problému chytrý přístup. Musíte si být vědomi toho, že existuje spousta příležitostí dostávat PR 10 zpětné odkazy každý den. Vše, co potřebujete, je udržet otevřené oči a uši vždy nadále hledat nové možnosti budování odkazů - web app creation. Je rozumné vyzkoušet efektivnější způsoby vytváření odkazů než blogy pro hosty nebo odkazy na odkazy, aby se dostali vysoké příchozí odkazy.

Podívejme se na možné způsoby, jak získat zpětné odkazy PR10. Někteří správci webu mají tendenci věřit, že jediný způsob, jak získat vysoce kvalitní příchozí odkazy, je produkovat fantastický obsah. Pokud je váš obsah užitečný, získáte externí odkazy organické kvality. Nicméně je to daleko od skutečnosti. Nakonec to bude fungovat, ale kdo má tak dlouho, než bude čekat. Dalším obvyklým způsobem pro vytváření zpětných odkazů PR10 je vytvoření skvělého obsahu a realizace kampaně zaměřené na dosah v rámci vašeho tržního výklenku, v němž se žádá, aby se majitelé webových stránek a blogové blogy na vás odkazovali.


Nicméně obě tyto strategie budování spojů nejsou ve skutečnosti účinné. Za prvé, není snadné vytvářet fantastický obsah, který uživatelům poskytne informace, které předtím nikdy neslyšely. Trvalo spoustu času a úsilí vynaložit takový kvalitní obsah. Dalším problémem je, když váš obsah není spojen hoden. V takovém případě můžete počítat s webovými zdroji střední nebo nízké kvality. Aktivity v těchto situacích nefungují. Navíc si myslítelé ovlivňují řadu žádostí o možnosti budování odkazů každý den. Ve většině případů prostě přeskočí vaše požadavky, aniž byste četli váš obsah.

Perfektním řešením a mimochodem mým životním krédem je dělat všechno sami, aniž byste spoléhali na ostatní. Podívejme se blíže na to, jak to funguje.

Vytvořte si vlastní zpětné odkazy

Může to znít blázen, ale můžete vytvořit vlastní zpětné odkazy na jiných webových zdrojích. Mám například takové webové zdroje PR 10 jako Google, Reddit, Facebook, LinkedIn, YouTube a další. Tyto stránky vám umožní vytvořit vlastní vysoce kvalitní, relevantní zpětné odkazy a zlepšit hodnocení stránek. Nemůžete jen dát svůj odkaz na tyto populární webové platformy. Musíte vytvořit správnou, vysoce kvalitní a relevantní přítomnost na jednom z těchto webů a teprve poté opustit své zpětné odkazy tam. Potřebujete vytvořit dobrý profil a vyplnit ho maximálně relevantními informacemi. Váš primární úkolem je generovat spoustu obsahu, který je relevantní pro váš odkaz. Tímto způsobem vytvoříte váš odkaz výkonným a kontextuálním.

V dalším kroku je třeba vytvořit propojení mezi všemi webovými zdroji, na kterých je vaše stránka přítomna. Pokud například zveřejníte nový příspěvek na Facebooku, musíte k němu navázat spojení z vašich stránek LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitter a dalších účtů. A naopak, takže všechny stránky mají zpětné odkazy. V důsledku toho získáte skvělé PR 10 zpětné vazby vaším úsilím, aniž byste strávili cent.

December 22, 2017