Back to Question Center
0

Semalt navrhuje 3 snadné kroky ke škrábání webového obsahu

1 answers:

Chcete-li vytáhnout data z různých webových stránek, blogy, budete se muset naučit některé programovací jazyky, jako jsou C ++ a Python. V nedávné době jsme zaznamenali různé příklady krádeží obsahu na internetu a většina z nich se týkala obsahu nástrojů pro škrábání a automatizovaných příkazů. Pro uživatele systému Windows a Linux byly vyvinuty četné nástroje pro škrábání webových stránek , které usnadňují práci v rozsahu. Někteří lidé však preferují, aby obsah ručně oškrábal, ale je to trochu časově náročné.

Zde jsme diskutovali o 3 snadných krocích k oškrábání webového obsahu za méně než 60 sekund.

Veškerý škodlivý uživatel by měl udělat:

1. Přístup k online nástroji:

Můžete vyzkoušet libovolný známý webový škrábací program, jako je Extracty, Import. io a Portia Scrapinghub. Import. io prohlašuje, že škrábá více než 4 miliony webových stránek na internetu. Může poskytovat efektivní a smysluplné údaje a je užitečné pro všechny podniky, od startovních společností až po velké podniky a známé společnosti. Navíc je tento nástroj skvělý pro nezávislé pedagogy, charitativní organizace, novináře a programátory. Import. Společnost io je známo, že dodává produkt SaaS, který nám umožňuje převést webový obsah na čitelné a dobře strukturované informace. Technologie strojového učení dováží. io předchozímu výběru jak kodérů, tak i nekódovačů.

Na druhé straně Extracty přeměňuje webový obsah na užitečná data bez nutnosti kódování. Umožňuje zpracovat tisíce adres URL souběžně nebo podle plánu. Můžete získat přístup ke stovkám až tisícům řádků dat pomocí nástroje Extract. Tento webový program škrábání usnadňuje a zrychluje práci a běží zcela na cloudovém systému.

Portia Scrapinghub je dalším vynikajícím nástrojem pro škrábání webových stránek, který usnadňuje práci a získává data ve vašem požadovaném formátu. Portia nám umožňuje shromažďovat informace z různých webových stránek a nepotřebuje žádné programové znalosti. Šablonu můžete vytvořit kliknutím na prvky nebo stránky, které chcete extrahovat, a Portia vytvoří svůj pavouk, který nejen získá vaše data, ale také bude procházet webový obsah.

2. Zadejte adresu URL soutěžícího:

Jakmile vyberete požadovanou službu škrábání webu, dalším krokem je zadání adresy URL soutěžícího a spuštění běhání vašeho škrabáka. Některé z těchto nástrojů vám během několika vteřin vyškrábnou celou webovou stránku, zatímco ostatní vám budou částečně extrahovat obsah.

3. Exportujte zděděná data:

Jakmile získáte požadované údaje, poslední krok je export vašich oškrábaných dat. Existují způsoby, jak exportovat extrahovaná data. Stykače webových stránek vytvářejí informace ve formě tabulek, seznamů a vzorků, takže uživatelé snadno stahují nebo exportují požadované soubory. Dva nejvíce podporující formáty jsou CSV a JSON. Takové formáty podporují téměř veškeré služby škrábání obsahu. Je možné, že spustíme náš škrabák a uložíme data nastavením názvu souboru a výběrem požadovaného formátu. Můžeme také použít volbu Import potrubí položky. io, Extracty a Portia nastavit výstupy v potrubí a získávat strukturované soubory CSV a JSON, zatímco se provádí škrábání Source .

December 22, 2017