Back to Question Center
0

Jaká je korelace mezi výkonem profilu SEO a zpětných odkazů?

1 answers:

SEO a zpětné odkazy jsou známé jako skutečně nepostradatelné a pravděpodobně nejnáročnější aspekty současné online propagace - vše v jednom. Přestože proces vytváření odkazů na celku je obecně souvisí s optimalizací vyhledávačů mimo lokalitu, tato již důležitá oblast se v poslední době stává ještě kritičtější - skutečně vedoucím postupem v hodnocení jednotlivých webových stránek, a to zejména v posledních letech. Myslím tím, že každá strategie SEO a zpětných odkazů může být okamžitě změněna v klidu - právě s jinou aktualizovanou algoritmovou aktualizací dodanou společností Google (nezapomeňte, kolik frustrace přinesla Penguin. že jo?). Nicméně existuje několik základních míst, jak při manipulaci s SEO, tak i zpětných odkazů, aby zůstali na dobré stránce a cítili se bezpečně - a to i přes stále se měnící realitu, která vládne nad touto širokou a opravdu komplexní oblastí SEO.

Mám na mysli několik základních principů, které dobře překládají ty čistě nestálé pravidla hry. A existuje jasná korelace mezi celkovým výkonem v profilu SEO a zpětných odkazů, který máte na svých webových stránkách nebo blogu. Dovolte mi, abych vám ukázal některé kulaté body a několik praktických návrhů, které vám snad pomohou vybrat ty správné strategie pro oba - jen proto, že se domnívám, že SEO a zpětné odkazy mají smysl pouze při vytažení.

Tři hlavní linkové signály pro SEO - v očích společnosti Google

1. Anchor Text je pravděpodobně nejsilnější signál, který můžete využít k tomu, abyste se ujali vedoucího týmu a zůstaňte mimo soutěž.

2. Sociální sdílení není rozhodující, ale je to stále plně měřitelné a velmi často dlouhotrvající vlastnost, kterou vyhledávače.

3. Specifické téma Příroda nebo průmysl relevantní charakter je poslední primární faktor SEO a zpětné odkazy posílané přímo živými uživateli a rozšířené v rámci zainteresovaných komunit a cílových tržních mezí.

  • Vytvářejte jedinečný a cenný obsah, který uživateli přináší skutečnou hodnotu - a učinit vaše webové stránky nebo blog si zaslouží jen nejlepší zpětné odkazy s nejvyšší autoritou a skóre PageRank. Samozřejmě, že je to opravdu časově náročné a rozhodně těžké úkoly, ale pro budování odkazů na dosah, budete muset vždy nabídnout skvělou nabídku s vašimi spisy. Koneckonců, proč by vaše cílové publikum mělo odkazovat na vaše webové stránky nebo blog? Nemluvě o nejdůležitějších průmyslových odvětvích nebo specializovaných činitelů nebo špičkových blogerů - musíte vždy zůstat v jejich nejlepším zájmu.
  • Hlášení hostů za účelem získání vysoce kvalitních zpětných odkazů s atributem DoFollow je přesně takový typ odkazů, který skutečně funguje pro SEO účely. A co víc - v on-line vyhledávání vám může poskytnout širší záběr, neboť poskytnete skutečně cenný článek nebo příspěvek na blogu, který se bude šířit v sociálních médiích - vytváří vám další akcie, vede, zmínky, předplatné a samozřejmě nejbezpečnější přirozené zpětné odkazy v téměř self-poháněl způsob.
  • Samoobslužné zpětné odkazy by měly být vytvořeny buď pro lepší navigaci v celé webové struktuře webu, nebo propojte džus (a. k. A. PR a distribuce důvěry) výhradně. Mám na mysli, že ty zpětné odkazy generované s komentáři blogů, seznamy hostů nebo registrací formulářů jsou téměř vždy znehodnocovány hlavními vyhledávači, samozřejmě když jsou dělány bez jasného pochopení. Řekněme to - tento typ odkazů může být dokonce potrestán. Bohužel, příliš mnoho lidí se stále snaží agresivně vkládat své stránky s co nejvíce vytvořenými vazbami, jak je to jen možné - jen kvůli zvýšení jejich SEO. Ve skutečnosti však takové nízkonákladové odkazy a veškeré další aktivity s určitou manipulativní povahou budou vždy vypadat nevyžádané nebo trickly z pohledu společnosti Google, a proto žádají o prudké sankce Source .

December 22, 2017