Back to Question Center
0

Mohu vytvořit vysoce kvalitní zpětné odkazy bez jakéhokoli rizika poškozovat mé hodnocení?

1 answers:

Pouze důvěryhodné webové stránky a blogy s vysokou autoritou PageRank a domény jsou správná místa pro vytváření vysoce kvalitních zpětných odkazů. Ve skutečnosti vyhledávače analyzují tyto zpětné odkazy, aby "pochopili", jak jsou vaše webové stránky hodnověrné a kolik reálné hodnoty přinášejí uživatelům. To je důvod, proč mít profil profilu organické kvality pro web nebo blog je tak důležitý, pokud nechcete, aby byl zobrazen někde velmi daleko od špičkových výsledků vyhledávání v SERP společnosti Google.

Co dělá profil organických vazeb

Zároveň dobrý organický profil naznačuje, že budeme vytvářet vysoce kvalitní zpětné odkazy pouze přirozeně a ekologicky. Například veškeré záludné, nevyžádané, nekvalitní, manipulativní, komerční nebo výměnné operace s odkazy jsou nejvíce nenáviděné společností Google. Ve skutečnosti takové akce jednoduše nedodržují pokyny k hlavním webmasterovi, které jsou obecně akceptovány pro vývoj webových stránek a celkovou koncepci optimalizace pro vyhledávače v měřítku. Takže, co dělá poměrně "legální" strategii budování odkazů, která by nikdy nebyla považována za porušení? Vše, co potřebujete, je pouze stavět vysoce kvalitní zpětné odkazy bez žádosti o ty již zmíněné choulostivé nebo manipulativní schémata, které nebyly ověřeny hlavními vyhledávači. Prostě dělat věci přirozeně.

Buďte dobří

Pojďme se dostat k bodu. Jaký je nejvíce nezaměnitelný přístup k budování kvalitních odkazů? Věřím, že vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítili v bezpečí, je jen proto, abyste se drželi od "temné strany". Nikdy nechodíte na žádnou šedou technologii SEO nebo Black-Hat SEO, která je určena pouze k tomu, abyste s takovým sofistikovaným algoritmem, který používá společnost Google, určili k tomu, abyste určili pořadí jednotlivých webových stránek v řadách SERP. Tímto způsobem nebude žádný prostor, který by ospravedlňoval uložení vašich webových stránek nebo blogů se sankcí Google.

Podporujte kvalitní propojení s kvalitním obsahem

Využijte svůj obsah jako užitečný mechanismus pro vytváření vysoce kvalitních zpětných odkazů co nejlepším přirozeným způsobem. Pravděpodobně by to byl nakonec nejbezpečnější způsob, jak budovat organické propojení bez jakéhokoli rizika poškodit vaše hodnocení. Nezapomeňte - vždy můžete získat z vašeho běžného obsahu stránky mnohem více - stačí, abyste se ujistili, že je jedinečný, relevantní a přináší skutečnou hodnotu cílovému publiku. Tímto způsobem budete moci pokračovat v získávání zpětných odkazů, potenciálních zákazníků, předplatného, ​​akcií a zmínek. Současně se ujmete jako vedoucího průmyslový vůdce, který získává ještě větší váhu na vašich webových stránkách nebo blogu - z pohledu vašich přemýšlivých návštěvníků a samotných vyhledávačů.

Konečně, zde jsou některé body odrážky pro začátek pohybu na správné cestě. Tímto způsobem můžete vytvářet vysoce kvalitní zpětné odkazy pro účely SEO a cítit se v bezpečí od samého začátku:

  • Ujistěte se, že váš obsah nejenže nabízí vysokou hodnotu správným lidem, ale dává to jisté bodu cesty uživatele. Je čas vzpomenout si na základy dobrého starého digitálního marketingu, že?).
  • Buďte moudří, abyste vytvořili silnou online prezentaci pro vaše webové stránky. Zapojte se do zainteresovaných komunit a vytvořte několik hlavních obchodních profilů, které vám umožní distribuovat své nejlepší spisy v sociálních médiích.
  • Zvažte přetváření části obsahu prostého textu. Nezapomeňte, vše, co potřebujete ke spuštění čistě přirozené budovy odkazů - získáte obsah, který stojí za to sdílet, zmínit se a získat odkazy. Udělejte to takřka samo-řízeným způsobem - přepracujte nějaké poutavé a cenné kusy obsahu do něčeho, co je určitě lákavé a okouzlující, jako jsou různé infografiky, praktické tabulky a jakýkoli jiný způsob vizualizace funkčních dat. To opravdu funguje i pro propojení budov, kromě nejbezpečnějšího možného způsobu Source .
December 22, 2017