Back to Question Center
0

Můžete mi pomoci s nejlepšími webovými stránkami pro zpětné odkazy na sociálních médiích?

1 answers:

Ano, existuje mnoho různých sociálních mediálních webových stránek a populárních online platforem s vysokým ratingem PageRank a DA (autorita domény), které se mohou stát opravdu prospěšnými místy,. Před přezkoumáním nejlepších webových stránek pro zpětné odkazy na sociálních médiích si povšimněte, že níže vám ukážeme pouze ty důležité - protože už jste obeznámeni s levým podílem těchto přeplněných sítí. Takže, podívejme se, jak vytvořit svou online přítomnost a jakým způsobem byste měli nasadit hlavní obsahové příspěvky - pasos para registrar un dominio en chile. Ve skutečnosti stačí, abyste svým příspěvkům poskytli více skutečné hodnoty. Nezapomeňte, že s vaším obsahem musíte dodat další hodnotu. Věc je v tom, že každé skartace vašich spisů na sociálních médiích by měla být čistě cenná a odpovídat vašim zájmům. Kromě toho se domnívám, že dělat vše sdílené a co nejvíce vítané na spojení je jediný způsob, jak přežít a zůstat mimo nejsilnější konkurenci, která řídí moderní oblast sociálních médií. V tomto bodě se podívejme na ty nejlepší webové stránky pro zpětné odkazy.

LinkedIn

Tato oblíbená síť je pravděpodobně jedna z nejlepších internetových stránek pro zpětné odkazy na sociálních médiích. Ve skutečnosti má LinkedIn spoustu různých míst, které opouštějí dveře a vytvářejí spoustu odkazů. Zde můžete přidat odkazy na profil, stejně jako odkazy na běžné krátké příspěvky a podrobnější informace o vašem hlavním webu.

Pinterest

Pinterest ukazuje své nejsilnější stránky, pokud jde o přesně niche cílený obsah, jako DIY. Tato platforma je také vhodná pro přetvoření části obsahu prostého textu do něčeho více vizuálního a zajímavého, přesto však i informativní, i. E. , infografy, tabulky a podobně. Tip: Použití nástroje Pinterest pro vytváření odkazů týkajících se vaší hlavní strategie budování odkazů by mělo kumulativní efekt, takže neváhejte kombinovat tento s některými jinými nejlepšími webovými stránkami pro zpětné odkazy.

Instagram

Obzvláště tato platforma je často zanedbávána. Proto je zřídkakdy zmíněno mezi nejlepší webové stránky pro zpětné odkazy na sociálních médiích. A věc je, že se Instagram skutečně může stát skutečnou zlatou minou - vzhledem k tomu, že máte vynikající snímky a inteligentní, kreativní nápady pro změnu vizuálního obsahu. Všimněte si ovšem, že digitální obchodníci, kteří tam stoupají, dělali místo, které bylo rozhodně náročné, převládající tvrdou tržní konkurencí.

Google Plus

Některé profilové odkazy, stejně jako ty na Google+, mohou mít trochu větší váhu, než obvykle používají běžné odkazy. Tato nerovnováha byla samozřejmě úspěšně odstraněna nejnovější aktualizací algoritmu Panda. Nicméně sociální platforma světového vyhledávacího giganta stále stojí za to vynechat některé cenné odkazy za žádných okolností. Jen si pamatujte - propojení s Google+ je prakticky osvědčenou cestou k potenciálně rychlejšímu a efektivnějšímu indexování.

Tumblr

To je ono! Nakonec jsme se setkali s tímto opravdu chytrým způsobem, jak budovat zpětné odkazy. Vzhledem k tomu, že používání Tumblr pro generování odkazů je rozhodně záludný úkol. Nicméně stojí za to se pokusit sami na tomto velmi populárním zdroji - jakmile získáte dobrý zpětný odkaz a rozšiřujete ho, můžete v průběhu let získat potenciálně neomezené možnosti budování odkazů - díky myriadům subdomén na Tumblru.

December 22, 2017