Back to Question Center
0

Je moje firma dobrým kandidátem na generování zpětných odkazů?

1 answers:

Velké on-line podniky, které mají rozpočet na in-house SEO tým a jsou připraveni investovat značné částky do všech základních optimalizačních technik, mají všechny příležitosti vytvářet zpětné odkazy. Nicméně pro malé nebo místní podniky, které se pokoušejí udržet peněžní toky pozitivní, se budování vazeb nemusí zdát strategií, která stojí za investice.

Představme si, zda je budování odkazů nákladově efektivní technikou pro nedávno zavedenou on-line podnikání, nebo je zbytečné zdůrazňovat generování externích odkazů na spodním řádku optimalizace.

how to generate backlinks

Potenciální návrat můžete získat od budovy odkazů

Podívejme se blíže na to, jaká je budova odkazů a jak může přispět k optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Tato externí optimalizační technika slouží k tomu, aby pro vyhledávače ukázala, jak hodnotné jsou vaše stránky. Při vyhledávačích, které hodnotí, které webové zdroje si zaslouží nejvyšší pozici na stránce s výsledky vyhledávání, věnuje zvláštní pozornost relevanci dotazů a pravomoci webových stránek - coperchio forato negozio online. Pomáhá Googlu poskytovat uživatelům nejrelevantnější výsledky vyhledávání v dotazu. Google posuzuje autoritu webových stránek pomocí několika faktorů, z nichž nejdůležitější je počet a kvalita externích odkazů, které odkazují na webový zdroj.

Čím vyšší je autorita odkazu, tím větší hodnota vašeho webu může projít. Autorita zpětných odkazů je určena pověstí a důvěryhodností zdroje odkazu a relevancí obsahu, na kterém je odkaz umístěn. Pokud uživatelé používají určitý zpětný odkaz, mohou být považováni za kvalitní a vysoce autoritativní.

Budova propojení sama o sobě nese mnoho výhod pro webové stránky. Vyjmenujme některé z nich:

  • Zvýšení hodnocení

Příchozí odkazy mohou zvýšit autoritu domény vašeho webu nebo zvýšit návštěvnost konkrétní stránky vašeho webového zdroje které je odkazem. V důsledku toho společnost Google považuje váš web za uznávanější a dává vašemu webu vyšší pozici, stejně jako posílat větší návštěvnost vašemu webu.

  • Referral traffic

Uvádění vašich odkazů do příspěvků hosta a jiných forem externího obsahu přináší návštěvnost odkazů na vaše stránky. Pokud jsou vaše odkazy obklopeny kvalitou a obsahem založeným na výzkumu, který bude mít hodnotu pro vaše cílené publikum, dostanete návštěvnost uživatelů, kteří kliknou na vaše zpětné odkazy přímo pro více informací.

how to get backlinks

  • Znalost značky

Neustále uvádějte své obchodní jméno v blogových příspěvcích a článcích na jiných webových stránkách dříve nebo později, uživatelé si to zapamatují. A i kdyby tito uživatelé neklikali na vaše odkazy, zlepšíte svou viditelnost značky.

  • ROI (návratnost investic) Backlinks mohou trvat neomezeně, proto se jejich hodnota může časem zvyšovat. Pokud investujete své peníze do zavedení trvalého odkazu na jednu z nejlepších webových stránek, dostanete vysokou návratnost této investice ve formě konstantního toku a konverze provozu.


December 22, 2017