Back to Question Center
0

Jaké jsou nejlepší způsoby získání zpětných odkazů?

1 answers:

Jedním z nejlepších způsobů, jak získat organické linkové šťávy z vyhledávačů, je vytvoření kvalitních zpětných odkazů. Problémem je, že mnoho majitelů webových stránek, stejně jako SEO specialisté, neví, jak získat zpětné odkazy ekologicky. Váš obsah se hraje uprostřed vaší optimalizační kampaně, ale pokud nemáte obrovskou skupinu věrných následovníků, vaše webové stránky se nikdy nebudou hodit v SERP, protože nebudou viditelné pro vaše potenciální zákazníky, kteří přinášejí kvalitní návštěvnost vašich stránek.

V tomto článku najdete některé konečné způsoby práce, jak získat nejlepší zpětné odkazy na vaše stránky bez vytváření obsahu.

  • Najděte všechny zmínky o své online podnikání a požádejte o zpětné odkazy

Pokud máte rozšířenou existující doménu a váš obsah je vytvořen s čtenářem na mysli, je pravděpodobné, že někdo zmínil vaše stránky jako odkaz, jsou vysoké. Ve většině případů však neposkytují odkaz, když někdo zmíní. Vaším úkolem je najít tyto zmínky a změnit je na příslušné zpětné odkazy. Můžete to udělat kontaktováním vlastníků webových stránek nebo bloggerů, kteří odkazují na vaše stránky. Pokud si vážíte vaše stránky a máte zájem o obchodní vztahy s vámi, pak s největší pravděpodobností přijmou váš návrh.

Chcete-li najít tato zmínka o vaší doméně, můžete použít různé profesionální nástroje, jako je Semalt Website Analyzer nebo Moz Web Explorer. Tyto nástroje vám pomohou nalézt všechny webové stránky, které se vám zmínily. Můžete vyhledávat jeden z těchto nástrojů pomocí klíčového slova nebo názvu domény. Můžete se zmínit o době hledání nejnovějších údajů a exportu získaných dat do formátu Excel.

Můžete kontaktovat majitele stránek nebo blogy, kteří vás zmínili prostřednictvím e-mailu nebo odkazů na sociální média.

Můžete také využít webového analyzátoru Semalt, který vyhledává konkrétní webovou stránku nebo skupinu stránek, které používají konkrétní vyhledávací dotazy týkající se vaší firmy.

Wikipedia je jedním z nejvýznamnějších webových stránek na světě. To je důvod, proč získávání nejkvalitnějších zpětných odkazů z tohoto zdroje může dělat zázraky. Můžete systém popřít a najít mrtvé odkazy, abyste je mohli opravit pomocí příslušných odkazů na vašem webu. Vyberte pouze ty články, které patří do vašeho výklenku. Poté, co jste našli stránku Wiki s příslušným článkem ve vašem oboru s poškozeným odkazem, stiskněte klávesy Ctrl + F a zadejte mrtvý odkaz. Chcete-li nahradit mrtvé spojení s vaším, musíte vytvořit účet na Wikipedii, přihlásit se tímto systémem, zasáhnout příslušné články, které mají nefunkční odkazy, kliknout na možnost upravit zdroj a nahradit mrtvý odkaz s vaším zpětným odkazem.

Chcete-li tento postup dokončit, přejděte ke spodní části stránky a vyberte část "Přehled úprav. "Zde byste měli stručně popsat změny, které jste provedli, a stisknout tlačítko" to je menší editace "a poté" uložit změny ". To je vše, nyní Wikipedia má kvalitní odkaz na vaši doménu, rozšiřuje vaše autorita značky na webu Source .

December 22, 2017