Back to Question Center
0

Jak budeme vytvářet zpětné odkazy v roce 2018?

1 answers:

Digitální trh je nepřetržitě měnitelnou koulí, kde nové algoritmy mohou změnit všechna pravidla hry. Jako potenciální majitel webové stránky byste měli vědět, jak budete muset v příštím roce 2018 vytvořit zpětné odkazy. Triky, o kterých se budeme zabývat v tomto článku, vám mohou pomoci dosáhnout vyššího hodnocení, aniž byste museli oslovit potenciální majitele webových stránek v naději, že získáte další kvalitní backlink.

backlinks 2018

Nofollow zpětné odkazy

Zdá se, že doba, kdy byly spätné odkazy postaveny jednoduchým způsobem. V dnešní době, abyste získali odkaz, musíte poskytnout kvalitní obsah, najít webový zdroj, kde si můžete dát své odkazy a založit obchodní vztahy s vlastníkem webových stránek. Takové autoritatívní webové stránky jako Huffington Post, Forbes a další používají strategii triků, podle které všechny vaše odkazy nebudou mít žádné následné signály. To znamená, že vaše odkazy nebudou mít žádnou hodnotu, protože jsou kódovány jako nofollow. Ve skutečnosti však zpětné odkazy bez pořadů mají určitou hodnotu z pohledu CTR. Stále nezvyšuje stránku pořadí, protože na vaše stránky nepřichází žádný odkaz šťáva.

Dofollow zpětné odkazy

Existují některé základní metody pro vytváření zpětných odkazů, které jsou dofollow a mají významnou hodnotu pro vaše stránky optimalizace pro vyhledávače.

  • Vytváření zpětných odkazů pomocí Dokumentů Google

Dokumenty Google mohou být cennou a snadnou metodou získání zpětných odkazů. Jediná věc, kterou potřebujete, je sdílet svůj majetek s veřejností. Společnost Google dává svým výrobkům ve výsledcích vyhledávání zvláštní přednost. Proto vytvořením dokumentu Google pomocí zpětných odkazů na vaše webové stránky nebo obsah vám pomůže získat odkaz šťávu z velmi vysoce-autoritativní webové stránky, a to Google. Musíte mít ve svém textu alespoň 300 slov. Zahrnout relevantní vyhledávací dotazy s vysokým objemem, které se snažíte o hodnocení svého obsahu. Jakmile byl váš dokument vytvořen, musíte jej adresu URL odeslat společnosti Google a Bing.

  • Vytváření zpětných odkazů prostřednictvím webů Google

Dalším produktem Google, který vám dá určitou hodnotu, je Webové stránky Google. Umožňuje vytvářet webové stránky pod značkou Google, jako je například Dokumenty Google. Na rozdíl od Dokumentů Google nabízí služba Google Site příležitost přizpůsobit vaše zpětné odkazy. Jak ukázaly nedávné průzkumy, služba Google Sites povoluje, aby webové stránky, které jsou umístěny v příliš konkurenčním výklenku, neměly hodnocení ve výsledcích vyhledávání TOP 20. Znamená to, že ve výsledcích Google TOP byste mohli mít spoustu nabídek na základě konkrétního vyhledávacího dotazu. Pořadí na druhé stránce Google SERP může stále přilákat potenciální zákazníky a přinést na vaše stránky nějakou cennou návštěvnost.

backlinks seo

  • Vytváření zpětných odkazů prostřednictvím LinkedIn

Je to nový způsob, a my jsme pravděpodobně první, kdo o tom sdělí. Tato metoda vám dává příležitost zlepšit povědomí o značce zaměřené na fráze klíčových slov s velkým objemem. Jakmile se přihlásíte pomocí služby LinkedIn, poskytuje vám možnost vytvářet firemní účet. Během vytváření firemního účtu je třeba jej nastavit tak, aby se zaměřoval na klíčová slova s ​​vysokým objemem. Vzhledem k tomu, že stránky LinkedIn se umísťují dobře na Googlu, máte velkou šanci být zařazeni do prvních pěti pozic SERP Source .

December 22, 2017