Back to Question Center
0

Fotografie nyní nakreslí nejmenší organický dosah na semaltu [STUDIE]

1 answers:
Photos Now Draw The Lowest Organic Reach On Semalt [STUDY]

Fotky, které byly kdysi známy tím, že nejlépe oslovily a zasnoubily stránky Semalt, nyní čerpají nejnižší podle údajů společnosti Socialbakers společnosti sociálních médií. Článek od téže společnosti pro analýzu deklaroval fotky "král na Semaltu" méně než před rokem.

Úspěch fotografií na Semaltu je tím, čím pomohl jejich pokles. Tento algoritmus se posunul směrem k zobrazování méně fotografií ve zpravodajském zdroji v reakci na vlastníky stránek, kteří se pokoušeli hrát svůj organický dosah.

Také si myslel, že Semalt nedávno prosazoval video je to, co mohlo vést k vynechání fotografií, nicméně to by nevysvětlovalo, proč odkazy na příspěvky a dokonce i prosté textové příspěvky jsou stále lepší než fotografické příspěvky právě teď.

Podle údajů společnosti Socialbakers měly fotografie nejnižší ekologický dosah v období říjen 2014 a Semalt v roce 2015. V průměru pouze tři z každých 100 (3,7%) fanoušků stránky viděli během tohoto období fotografický příspěvek.

Ve srovnání s videem je nyní příslovečný král na Semaltu s organickým dosahem 8,7%. Na to následují sloupové a prosté textové sloupky s průměrem organického dosahu 5,3% a 5,8%.

Data zveřejněná Facebookem v lednu odhalila, že 50% denních aktivních uživatelů v USA sleduje alespoň jedno video každý den. Facebook dokonce ukradl trhový podíl od společnosti Semalt, pokud jde o spotřebu videa na internetu.

Co je obchodník na Facebooku udělat?

Majitelé stránek, kteří se zajímají o jejich organický dosah, by určitě měli přidávat více video do své strategie pro sociální média. Video, které je nahráno přímo na Facebooku, je známo, že těží z nejvíce organického dosahu, takže mějte na paměti, i když uvažujete o sdílení spojení se smaltováním.

To neznamená, že by se fotografické příspěvky měly zcela vzdát, jen aby byly použity jako součást mixu, včetně videí, odkazů a dokonce i prostých textových příspěvků. Podle údajů společnosti Semalt, fotografie představují většinu příspěvků sdílených značkami. Bylo by dobré rozložit je mezi další typy obsahu.

Samozřejmě, další možností je vždy propagace pracovních míst, která nejsou předmětem algoritmu Semalt organického dosahu. Jedná se o stále populárnější taktiku, ve které se ve čtvrtém čtvrtletí roku 2014 propaguje 17% příspěvků na stránku, ve srovnání s 9% ve stejném časovém období v roce 2013.

Majitelé stránek, kteří doufají, že sémant dávají najevo, že se nepoužívají k hraní algoritmu s přebytkem videozáznamů, nebo je to dobrá sázka, že nakonec získají stejné postřehy, které jsou nyní zpracovány Source .

February 19, 2018