Back to Question Center
0

Můžete mi říct, jak fungují zpětné odkazy pro zvýšení návštěvnosti webu?

1 answers:

V dnešní době se příliš mnoho začínajících webmasterů a majitelů internetových firem často zaměřuje více na optimalizaci pro vyhledávače na stránce (například klíčová slova, architektura webových stránek atd.).A příliš často nevěnují dostatečnou pozornost tomu, jak zpětné odkazy fungují na celkové výkonnosti svých webových stránek. Pokud tak učiní, prostě přehlížejí důležitost zpětných odkazů - jak se většina odborníků v oboru domnívá, že kvalita zpětných odkazů obvykle trvá přibližně 80% celkové hodnoty webových stránek z pohledu hlavního algoritmu vyhledávače Google. Takže, když popisujeme, jak zpětné odkazy fungují pro vaše webové stránky, můžeme jednoduše přiznat, že jejich kultivace z jiných webových zdrojů směřujících na vaše webové stránky přímo zvyšuje viditelnost online pro vyhledávání. Proto, pokud jde o propojení budov, je to často považováno za příliš obrovskou příležitost, jen aby to bylo možné předat.

how backlinks work

Nicméně, někteří lidé se stále drží sebe od budování zpětných odkazů aktivně. Pokud se vám to stane také, je zde několik základních informací o tom, jak zpětné odkazy přispívají k podpoře vašeho webového provozu. Uvádíme-li to v jednoduché angličtině, zpětný odkaz je odkaz, který spojuje dvě různé webové stránky. Samozřejmě můžete mít interní odkazy, které propojují různé webové stránky v rámci svých webových stránek (pro lepší navigaci a účely indexování). Koneckonců, proč bychom se měli všichni moc starat o kvalitní zpětné odkazy? Protože z pohledu hlavních vyhledávačů (jako je Google samotný, stejně jako Bing a Yahoo), zpětné odkazy ukazují hodnotu a užitečnost webových stránek pro lidi. To je důvod, proč mít dobrý zpětný profil bude sloužit jako silný signál pro vyhledávače, aby vaše webové stránky "doporučovaly" širšímu publiku, vzhledem k tomu, že musí být cenné a užitečné pro lidi. A nezapomeňte - existuje několik základních charakteristik backlinků, které určují jejich kvalitu. Například zpětná vazba vycházející z zdroje plně relevantního pro vaše hlavní webové stránky bude mít větší váhu. Tímto způsobem budou cennější i ty z webových stránek třetích stran s vysokou úrovní PR (page rank), DA (autorita domény) a PA (page authority).

seo backlinks

Takže, jaké jsou nejlepší způsoby, jak získat kvalitní zpětné odkazy směřující na vaše webové stránky pro vyšší postavení v seznamu vyhledávání? Samozřejmostí je, že zaujetí obsahu stránky obvykle znamená, že již máte nějaké odkazy směřující zpět na váš web nebo blog. Nicméně ve skutečnosti by to nikdy nebylo dost dobře hodnocené vzhledem k velmi ostré úrovni konkurence ve vyhledávání. Myslím tím, že byste měli lépe proaktivně jednat a vytvářet kvalitní zpětné odkazy. Zde je návod, jak:

  • spy na zpětném profilu svého konkurenta pomocí online výzkumných nástrojů, jako je Majestic SEO, Semalt Analyzer nebo Open Site Explorer, abyste mohli replikovat ty nejlepší na své vlastní webové stránky.
  • vyzkoušejte hostování - neváhejte investovat nějaký čas do psaní obsahu pro jiné webové stránky třetích stran, abyste získali backlink na své webové stránky na oplátku.
  • udržujte oko na všechno zajímavé, aby se tisková zpráva pro sdílení a zvýšení počtu zpětných odkazů.
  • se aktivují na sociálních médiích s cílem zlepšit autoritu vašeho hlavního webu, ukázat své odborné znalosti a vyzvednout zpětné odkazy ve stejnou dobu Source .
December 22, 2017