Back to Question Center
0

SEO zpětné odkazy - koupit nebo ne?

1 answers:

Není třeba říkat, že rozhodování o vytváření přirozených a organických SEO zpětných odkazů nebo jejich zakoupení místo toho je jen na vás. Ale řekněme to - získání placených zpětných odkazů pro vaše webové stránky není jen jemná, ale opravdu nebezpečná věc. Samozřejmě, můžete rychle dostat nějaké placené SEO zpětné odkazy a kupovat je s lehkostí, například jen od prvního poskytovatele viděného na webu. Takže uvažujete o nákupu kvalitních zpětných odkazů pro vaše webové stránky, že? A chovám se tak, věřím, že byste si měli být plně vědom toho, čeho budete čelit. Bez ohledu na to, zda chcete získat rychlou výhru, která se zabývá vaším kolegou v SEO, je dostatečně inteligentní, abyste vytvořili PBN (soukromá blogová síť). Pravděpodobně si vytvoříte pár osobních profilů na sociálních médiích pro účely budování odkazů. Nebo byste mohli i nadále vážit výhody a nevýhody, aby udržovali pouze zpětné odkazy na organické SEO nebo je kupovali - místo toho byste mi měli více věřit, jak jsem to viděl. Odvažuji se říci, že pravděpodobně každá placená smlouva na zlepšení webových stránek SEO téměř vždy přináší pouze dočasné výsledky, pokud takový pokrok v žebříčku není dosažen při opravdu těžké a časově náročné práci. Skutečnost, že se snažíte s Googlem zabít, znamená, že budete nevyhnutelně čelit trestu tak, aby vaše aktuální hodnocení bylo buď staženo, nebo dokonce zničeno. Myslím extrémy, když vše skončí a celá webová stránka se vykopne z indexu vyhledávání navždy. To je důvod, proč, pokud nevíte, co dělat s SEO backlinks - koupit je nebo ne - zde je vše, co potřebujete vědět, na krátkou dobu. Pokud tedy stále přemýšlíte o splacených zpětných linkách, ujistěte se, že zvážíte následující body:

seo backlinks buy

 Porušení 

že nákup zpětných odkazů je v rozporu s hlavními pokyny pro webmastery, které vytvořil samotný Google. Je to první věc, kterou byste měli vědět, a věřím, že tento důvod je již dost dobrý, aby vás změnil názor.


 Zakázané schémata 

  • nákup (prodej) zpětných odkazů, které úspěšně prošly validací Pagerank;
  • přímou výměnu odkazů nebo získávání příspěvků s zpětnými linkami výměnou za peníze, jiné odkazy a cokoliv jiného zcela určitého komerční povahy;
  • zdánlivě přirozená výměna odkazů a jakékoli jiné podezřelé masivní nebo příliš rychlé operace zesílení;
  • článek uvádění na trh nebo host zveřejnění zneužívání v měřítku, obvykle včetně odkazů vložených s kotvy bohaté na klíčová slova;
  • které žádají o automatizované online nástroje, programy nebo služby pro účely generování odkazů.

seo backlinks

 Bottom Line 

Ve většině případů se pokoušejí triknout, manipulovat nebo zneužívat s hlavními vyhledávači (například samotný Google) je potenciálním porušením hlavních pravidel hry. To je důvod, proč dělat všechny věci zmíněné dříve je silně nežádoucí a rozhodně se nedoporučuje, pokud nechcete trpět rychlým hodnocením penále. Samozřejmě, že někteří webmasteři, majitelé stránek a dokonce i SEO odborníci se ukáží být ochotní a připraveni hrát na svých online projektech. Ale tady je spodní linie - placené zpětné odkazy stojí mnoho peněz. A koneckonců, koupit je pro vaše webové stránky nebo blog může stát víc než peníze Source .

December 22, 2017