Back to Question Center
0

Znáte nějaké stránky nebo adresáře pro odesílání zpětných odkazů s okamžitým souhlasem?

1 answers:

V dnešní době existuje mnoho různých způsobů přirozeného propojení budov obecně akceptovaných hlavními vyhledávači, jako je samotný Google. A každý kvalitní odkaz stojí za přidání do vašeho hlavního profilu zpětného vyhledávání - ať už se nalézá přirozeně, nebo je stavěn účelově. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že takový zpětný odkaz vychází z webových stránek nebo blogů třetích stran s vysokou PR, která je dostatečně silná,. A existuje široká nabídka míst pro podání zpětných odkazů, stejně jako různé adresáře, které běžně přicházejí s okamžitým souhlasem. A níže vám ukážeme, které stránky zpětného odesílání jsou nejčastěji uváděné, a proto se doporučuje jako dobrý začátek pro vaše úsilí o budování odkazů.

backlink submission sites

Začínáme

Předtím, než si něco uděláme, pojďme to samozřejmost - nikdy nemáte příliš mnoho vysoce kvalitních organických zpětných odkazů, čistě přirozenou cestou. To je důvod, proč byste nikdy neměli ušetřit čas a úsilí na jejich vytvoření při každé vhodné příležitosti a každou příhodnou příležitost. Nejčastěji se zabývajícími stránkami nebo adresáři se zpětnou vazbou s okamžitým souhlasem není tak časově náročná, jak byste si mohli myslet. Myslím tím, že by bylo spíše jednoduchým úkolem, aby se vaše webové stránky nebo blog dostali na internet.

Znáte lana

Na obrázku je postup doporučen posláním vlastního odkazu, který si můžete prohlédnout na několika místech s podkladem pro zpětné odkazy nebo online adresářích. Vše, co potřebujete, je zaslat každému kandidátovi krátký popis, samozřejmě vzhledem k tomu, že již máte správný seznam potenciálních stránek a adresářů pro zpětné zaslání. Ujistěte se, že všechny vaše dopisy jsou společně s příslušnými názvy a příslušnými odkazy. Tímto způsobem nezapomeňte, že každý titul a popis jsou velmi viditelné - ujistěte se, že všechna klíčová slova jsou na správném místě. Konečně, tyto jednoduché kroky vám pomohou zachytit spoustu kvalitních zpětných odkazů se společností Do Follow - prakticky okamžitě.

A níže přichází můj doporučený seznam míst a adresářů pro zpětné zaslání. Většina z nich udělá vaše webové stránky nebo blog téměř okamžitý souhlas - je to obvykle jen otázka několika minut. Takže tady jsou:

Adresáře s okamžitým souhlasem

Poordirectory. com, adresář Reddit. com, Bestdirectory4you. com, Acedirectory. org, Adbritedirectory. com, 411freedirectory. com, adresář Alive. com, Abstractdirectory. net, adresář Ask. com, Active Directory. net, jeden-sublime-adresář. com, adresář Linkedin. com, Facebook-seznam. com, Bestbuydir. com.

seo backlinks

Stránky předkládání zpětných odkazů

Blogtoplist. com, Blogrollcenter. com, Bloggernity. com, Networkedblogs. com, Topofblogs. com, A2place. com, Aweblist. org, Searchdomainhere. com, Mediafiredirectlink. com, addgoodsites. com, Domainnamesseo. com, Directoryanalytic. com.

Bottom Line

Doufejme, že všechno je jasné a budete se cítit víc jistě, když se zabýváte stránkami zpětného odesílání a všemi adresáři s okamžitým schválením. Pro závěr je nyní čas uvést poslední bezpečnostní opatření - prostě nepokoušejte se podat své webové stránky nebo blog na co nejvíce adresářů. Tímto způsobem také doporučuji mít dvojí kontrolu, abyste se ujistili, že je vše v pořádku, aby se zabránilo odeslání adresy URL vašich webových stránek do jakékoliv nepodstatné, šíleně nesprávné nebo jen absurdní kategorie Source . Hodně štěstí!

December 22, 2017