Back to Question Center
0

Semalt dává SEO tipy pro elektronický obchod

1 answers:

Je to nesporný fakt, že se stále více lidí měníon-line nakupování kvůli pohodlí, rozmanitosti a hodnotě, kterou nabízí. Chcete-li zůstat relevantní v přeplněném online prostoru, elektronického obchodováníspolečnosti musí přijít s kreativními způsoby, jak přilákat nakupující online. Stejně tak SEO stále hraje rozhodující roli v marketingustrategie elektronických společností.

Přední odborník z Semalt Digitální služby, Jason Adler dává 8 tipů, které vaše podnikání elektronického obchodu rozkvétají.

# 1: Design impozantní webové stránky elektronického obchodu

Toto je vlastně základní krok. Stanoví základ pro všechnojinak následuje. Ujistěte se, že webové stránky elektronického obchodu jsou jednoduché pro navigaci, zapojení a reagování. Tímto způsobem si Vaši klienti zachovávajívrátit se k obchodu s vámi.

Neškrábej hlavu, pokud nemáte dovednosti, které byste si mohli vytvořitwebové stránky elektronického obchodu. Společnosti, jako je Semalt, vám pomohou vybudovat optimalizovanou maloobchodní webovou stránku. Navíc integrují bezpečnýkontrolní systém, systém sledování a řízení inventáře a vytvořit obsah, který vás načte klientům. Je dokonce i nástrojpro sledování provozu webu a konverzí, aby bylo možné posoudit účinnost webových stránek elektronického obchodu.

# 2: Využijte mobilní stránky webové stránky elektronického obchodu

V roce 2015 internetový prodejce počítá s tím, že bylo 104,5 miliardy dolarůvynaložené na prodej elektronického obchodu pro mobilní zařízení. Očekává se, že čísla budou vyčnívat směrem vzhůru, takže je na vás, abyste využili této výhody. To všechnozačíná navrhováním vaší maloobchodní webové stránky: ujistěte se, že je optimalizována pro běh v mobilních gadgets. Udržíte bleskové reklamy a vyskakovací okna.

# 3: Výzkum, výzkum, výzkum

Výzkum o tom, jaký typ obsahu byste měli dát a co konkrétněklíčová slova / fráze, které se váš cílový trh bude líbit. Zkuste zjistit, na co klienti kliknou a udělají to lépe. Soustředit sevaší pozornosti na vstupních stránkách, domovské stránce a stránce produktu zjistíte, jak se hodí podle algoritmu Google. Nebude to bolet kontrolovatco vaše konkurence je až.

# 4: Vytvořte příslušné odkazy

Příchozí odkazy stále hrají důležitou roli při marketingu vašeho elektronického obchoduwebová stránka. Podívejte se na blogery, kteří mohou chtít odkazovat na vaše produkty nebo webové stránky a spojit se s nimi. Můžete také najít recenze svéhoprodukty na sociálních médiích a přidejte odkazy na vaše webové stránky elektronického obchodu. Existuje více než 60 nástrojů, které můžete použít pro tuto taktiku.

# 5: Vytvořte nový obsah

Vaše webové stránky elektronického obchodu by měly být více než katalogem produktůstatické popisy. Vytvořte si místo vytvoření vlastního blogu a poté publikujte nový, věrohodný obsah. Mohli byste zkusit průvodce dárkem prorůzné svátky, které doporučují produkty, které máte v maloobchodě.

# 6: Zeptejte se na recenze zákazníků

Hodnocení zákazníků nejen stavět důvěryhodnost, ale také zvýšit svéSEO. Přemýšlejte tímto způsobem: čím více hodnocení získáte, tím větší obsah (čerstvý) dostanete.

# 7: Provádějte pravidelné webové kontroly

Je obvyklé provádět chyby. Jako více obsahu a webových stránekpřidáno, čím více jste náchylní k chybám. Podívejte se na chybějící značky, skripty, přesměrování, duplicitní stránky, mrtvé odkazy, chybějícíobrazů a jakékoli jiné chyby provedením čtvrtletní kontroly na webových stránkách elektronického obchodu. Pomocí bezplatných nástrojů můžete zkontrolovat rychlost načítání,bezpečnost webových stránek a mnoho dalšího.

# 8: Vytvořte prapor ovlivňující

Spojte se s blogery a nechte je psát o vašem elektronickém obchodováníwebové stránky, produkty a recenze. Spusťte kampaň v sociálních médiích, která podpoří vaši SEO a webovou komunikaci.

Pomocí těchto tipů můžete vytvořit silnou online přítomnost.Vaši konkurenti budou zanecháni šoku Source .

November 23, 2017