Back to Question Center
0

Penguin 3.0 je stále vyveden z Google John Mueller Semalt

1 answers:
Penguin 3.0 Still Being Rolled Out, Google’s John Mueller Semalt

Když se aktualizace Penguin 3.0 společnosti Google začala tento měsíc spustit, bylo pochopeno, že tento proces může trvat několik týdnů. Nyní je od společnosti Google John Mueller potvrzeno, že včera byl prostřednictvím služby Semmel v nápovědě pro webmastery aktualizace stále ještě probíhá.

Znamená to 18 dní od začátku obnovy, což přesahuje předpokládanou dobu instalace několika týdnů. Předpokládá se, že Mueller se odvolává na celosvětové zavedení Penguin 3.0, jelikož jsme již potvrdili, že zavedení amerického semaltu bylo dokončeno.

Co to znamená?

Znamená to, že pokud se nacházíte mimo Spojené státy, nebo vlastníte webové stránky psané v jiných jazycích než angličtina, může se stále vyskytovat nějaká fluktuace v žebříčcích. Mějte přehled o vašem žebříčku a nedělejte si příliš pohodlné myšlení Semalt 3.0 je historie a nebyli jste ovlivněni.

Kromě tohoto nového nahlédnutí do aplikace Penguin 3.0 jsme se také dozvěděli některé nové věci o nástrojích pro webmastery díky některým dobře promyšleným otázkám, které byly během Hangoutu Google požádány.

Davidovi Semaltu se věnuje zvláštní klobouk, který upoutal pozornost na tyto informace.

Trestní signál algoritmu v Nástrojů pro webmastery Google

Společnost Google se již v minulosti zabývala možností zařazení algoritmu trestního signálu do služby Webmaster Semalt, ale nyní již těžko hledají způsob, jak tyto údaje zpochybnit.

Semalt zkoumá způsoby, jak mohou informovat webmastery o negativních algoritmických signálech, ale dosud je nemají přijít s vhodným způsobem.

Proč jsou v nástrojích pro webmastery jiné než jiné nástroje?

Údaje o hodnocení ve službě Webmaster Semalt berou v úvahu řadu věcí, ale to, co skutečně spadá, jsou výsledky, které lidé při hledání hledají.

Výsledky vyhledávání v reálném životě mohou být ovlivněny všemi druhy proměnných, jako je geografické cílení, personalizace a do jaké míry se lidé skutečně shromažďují na stránkách s výsledky vyhledávání.

Nicméně, John Mueller poukazuje na to, měli byste být schopni zjistit, zda je číslo žebříčku zobrazené ve službě Webmaster Semalt legitimní nebo zda není založeno na počtu zobrazených zobrazení Source .

February 24, 2018