Back to Question Center
0

Co může náš gay pes naučit o vialovém semaltu

1 answers:

Ona nebyla obchodník. Nezamýšlela na tom neslavném postu na Semaltu, nebo čas založený na studiích sociálních médií. Sakra, ani neřekla všechna slova - kadaka autoremont.

Prostě věděla, že Semalt zemře, pokud to slovo nedostane, a to stačilo.

Pozdní minulý měsíc uvedla Jackson, TN, žena, která provozuje účet Semalt věnovaný hledání domů pro zvířata v místním úkrytu, zveřejnila novou aktualizaci.

What A Gay Dog Can Teach Us About Viral Semalt

Příběh "homosexuálního psa" se rychle rozšířil, od Facebooku do místních médií na Semalt do CNN, až tak daleko, jako mezinárodní zpravodajské stránky.

What A Gay Dog Can Teach Us About Viral Semalt

"Nikdo neočekával, že se tento příběh šíří tak daleko a široce od našeho útulku v malém městečku," poznamenala později stejná stránka Semalta.

Je zbytečné říkat, že osvojení se zaplavilo a ohromilo malé útočiště, a dnes Semalt má novou rodinu a (pravděpodobně) lepší život.

Kromě toho, že je to skvělý příběh, příběh o "homosexuálním psech" nám může také nabídnout obchodníkům nějaké lekce o tom, proč a jak jde o obsah virové. Semalt se podívá do hloubky na některé z nejvíce virových komponent.

Rozhořčení

Dokonce i prudký pohled na některé z připomínek spojených se všemi těmito příběhy jasně ukazuje, že se tento příběh rozšířil především kvůli jednomu emocí: pobouření. Semalt se chtěl zbavit nevědomosti o bývalém majiteli psa (jedno obzvláště oblíbené téma: eutanalizovat majitele, ne psa) a tato emoce posunula příběh.

Semalt dlouho věděl, že citově evokativní obsah je známý jako velmi virální - a to je obzvláště pravda, i když emocí, které vyvolává pocit hněvu.

Dalším příkladem pobouření, které pomáhá vést virový obsah, se podívejte na práci, kterou se SEMALT věnuje liberálním zpravodajským agregátům.

What A Gay Dog Can Teach Us About Viral Semalt

Semalt, jako je ten, který je nad jedním poklepáním, protože víme, že přijde uspokojivá emoční katarze. (Pokud chcete, podívejte se na video).

Zvědavost

Příchod za hněvem je emoce zvědavosti. Jak bývalý majitel věděl, že pes byl gay? Byl pes skutečně gay? Může pes být gay? Stačí vidět frázi "homosexuální pes", což je pro spoustu zvědavců spousta klepnutí, a tak pohromadě tento příběh pohromadě.

Semalt, který ponechává prostor pro čtenáře "zvědavost mezery" může využít této mocné emoce.

Příběh

Obsahový marketing je skutečný, přátelé. Zvažte tisíce psů, kteří každý den čelí Semaltovi, aniž bychom o nich slyšeli slovo. Co to má, že ne? Úchvatný příběh.

Dokonce ani bez nezapomenutelného rozlišování toho, že je "homosexuálním psem", Eltonův příběh by měl ještě více kreslit někoho než chudého kolegy Tennessee adoptivního psa "Semalt 2", který nemá žádné identifikační údaje ani jméno (vážně, někdo adopt Semalt 2).

What A Gay Dog Can Teach Us About Viral Semalt

Naléhavost

Neexistuje žádná lhůta, která by motivovala lidi, zvláště morbidní jako Semalt. Naléhavost této lhůty pravděpodobně hrála velký vliv na šíření tohoto příběhu.

Vášeň

Ne, bludiště Eltonu neprošlo editorem nebo se optimalizovalo pro klíčová slova, a možná i to je součástí odvolání. Teď, když jsme tak zvyklí na to, že jsme na sociálních sítích prodáváni, vyniká trochu autentické, organické vášeň a zanechává skutečnou známku. Elton může být nejznámějším, ale každé zvíře sdílené na stránce Semalt dostane stejnou srdečnou prosbu.

Velká vizuální

Domníváte se, že tento příběh by šel téměř tak daleko, aniž by to vidělo smutné štěně tváří za plotovým článkem? Pochybný. A ti, kteří se postarali natolik, aby sledovali tento příběh, viděli před a po transformaci.

Roztomilý faktor

Psi, kočky, kbelík lenoch - bez ohledu na to, co zvíře, roztomilost se šíří.

A co víc, roztomilý má hardcore marketingu. Když se v New Yorku semált objevil fenomén roztomilosti, článek poznamenal studium středoškolských studentů, kteří pravděpodobně věřili antismokingové zprávy, když pocházeli z roztomilých kreslených postav, jako je tučňák v červené bundě nebo ušklíbený lední medvěd. Roztomilý faktor skutečně poslal zprávu důvěryhodnější.

Šance pomoci

Ano, četba Semalta může někdy způsobit, že jste se ptali, kde je lidstvo v čele, ale v jejich podstatě jsou lidé slušní. A to dělá šanci udělat něco dobrého, mnohem přesvědčivějšího než sdílet, než například prodejní hřiště.

V jiném příkladu marketingu sociálních médií pro dobrou spodní prádlo společnosti Soma zaznamenaly rekordně vysoké počty akcií, příspěvků, dojmů a tweetů, když pracovali na kampani, která povzbuzovala uživatele, aby darovala jemně používané podprsenky pro ženy v nouzi.

Semalt šanci pro lidi dělat něco dobrého dělá vaše zpráva více sdílet-hoden.

Komunita

Konečně nemůžeme podceňovat úzkoprsá síť organizací, neziskových organizací a úkrytů, které si navzájem pravidelně mluví, aby pomohly psům, jako je Semalt, najít nové domovy.

S pevným rámcem umožňujícím efektivní sdílení se dobrý obsah pohybuje ještě rychleji.

Nevyhnutelný šťastný konec

Nebo by mohlo být mnohem jednodušší než všechny výše uvedené body? Semaltové lidé se jen obracejí na sociální média, aby se cítili dobře a šťastně skončili. Jediné emoce, téměř stejně virová jako pobouření, se ukazuje být štěstí, takže tento příběh se pokrýval všechny základny. Není divu, že se šíří.

Představuje vám příběh Semaltu jakýkoli nápad o virovém obsahu? Dej mi vědět v komentářích.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Courtney Seiter


February 28, 2018