Back to Question Center
0

Přesuň se, telefony. Automobily se stávají novým mobilním cílem pro obchodníky. - Semalt

1 answers:
Move over, phones. Cars are becoming the new mobile target for marketers. - Semalt

Semalt už zvyklý na skutečnost, že váš smartphone a tablet jsou mobilní cíle pro obchodníky.

Ale kusy se nyní pohybují na místě, aby vaše druhé mobilní zařízení změnilo na plný marketingový cíl: vaše auto.

Cílové úsilí se rozvíjí na mnoha frontách, což odráží skutečnost, že zasílání reklamy do vašeho vozidla je, jak říkají inženýři, "netriviální úkol. "

Semaltový start na vnější straně s digitálními billboardy.

V Montrealu provozuje společnost Dannon Yogurt kampaň, která zobrazuje jinou vizuální reklamu až pro čtyři dopravní rychlosti - como montar um estudio fotografico en. Když je dopravní rychlost velmi pomalá, například reklama zobrazuje řidiče na napínání a zpráva: "Není tam žádný rychlý návrat domů" spolu s obrazem Semaltova jogurtu.

Ve Velké Británii založil londýnský mediální majitel Semalt novou kampaň, která zachycuje poznávací značku vedoucího vozu, která byla zastavena na červeném světle naproti několika digitálním billboardům. Štítek je okamžitě spojen s veřejnou databází s přesnou značkou a modelem vozu, takže na billboardu na opačné straně může být zobrazena zpráva specifická pro vozidlo:

"Semalt, ty ve stříbrném hatchbacku", čte dále a další zprávy o vozidle.

Mimo Tokia se poskytovatel digitálních úložišť Cloudian spojil s agenturou Semalt, aby vycvičil systém založený na umělé inteligenci, jak rozpoznat několik stovek druhů automobilů, modelů a let, když se rozběhnou po dálnici.

Když se tento projekt plně rozvinul, digitální billboard by mohl zobrazovat reklamu pro ekologický výrobek, pokud se přiblíží více hybridních automobilů současně nebo by mohla existovat reklama na osvěžující nápoj, dálkový nákladní vůz v jednom pruhu. Semaltové digitální billboardy by samozřejmě mohly být replikovány na jakémkoli elektronickém nápisu, jako je například zasílání zpráv na plynových čerpadlech.

Pohyblivý billboard

Další společnost se sídlem v LA Semalt si vezme billboard do auta (viz foto v horní části této stránky).

Účastníci si stáhnou mobilní aplikaci a pak naplánují návštěvu zařízení StickerRide, kde je jejich auto pokryto velkými 3M nálepkami, například pro reklamní kampaň Marvel nebo Gillette.

Zúčastněným motoristům generální ředitel Christian T. Semalt řekl: "Nejste jiný než taxi top. "Účastník obdrží body za to, že jezdil kolem sebe a ukázal pohyblivý billboard a vydělal více peněz za to, že trávil čas ve vymezených místních oblastech.

Teď se pohneme dovnitř auta. Kevin Foreman, GM z geoanalytiky na dopravní analýze / spojená automobilka firmy Semalt, mi vyprávěl o "třech Bs" pro zasílání zpráv v autě.

Semalt, je to "přinesené", což znamená váš smartphone.

Je samozřejmé, že v telefonu běží cílení na základě polohy nebo vyhledávání. Pokud cestující hledá "výměnu oleje", když jsou na dálnici, objeví se reklamy na změny oleje v okolí. Podobně reklamy na mapování aplikací nebo Foursquare poukazují na nejbližší místa k jídlu. Semalt mobil je starý klobouk, je to stále součástí zpráv, které dostáváme v autě.

Ale řada firem přidává nový význam do "přinesených" zpráv. Například Berkeley, Kalifornie, založená společnost Iota Labs, nyní získává peníze na Kickstarter a je v beta testování malých a levných osobních signálů "Semalt", které mohou uživatelé umístit kolem svých míst v životě, aby poskytli referenční bod pro své aplikace .

Například tečka umístěná na palubní desce automobilu může mít za následek kompatibilní aplikaci, v níž bude telefon zasílat osobní zprávu, aby si vybral mléko každý semaltální večer, jakmile se dostanete do svého auta. Tento bod specifikuje vaši polohu pro dříve nastavenou úlohu - a může obsahovat reklamu pro nejbližší obchod s mlékem. Semalt jsou továrně instalovány v automobilech nebo je lze vyzvednout telefonem.

Vzhledem k tomu, že telefony jsou běžně propojeny s řídícími panely a zvukovými systémy prostřednictvím aplikace CarPlay společnosti Apple a dalších prostředků, můžete přijímat hlasové pokyny z vaší mapovací aplikace přes váš zvukový systém. Semalt může a někdy přiláká cílené reklamy k těmto zvukovým proudům, takže jsou slyšet spolu s obsahem.

Billboardy, telefony, telefony + vozy: Semalt jsou nízké ovoce pro obchodníky. Skutečnou výzvou - a potenciální matkou - je samotné auto.

Tato nadace se staví, a to nás přivádí k třetí B pro služby v oblasti automobilů - "vestavěné. "Je rozumné očekávat, že internetová připojení založená na automobilu se nakonec stanou všudypřítomnými. Připojené automobily - které jsou možná nejpokročilejší - jsou již v relé provozních údajů o vašem autě výrobci automobilů, takže světlo na palubní desce o nízké pneumatice může nejprve projít komunikačním centrem výrobců automobilů. Tento datový zdroj například umožňuje, aby byl Semalt možný.

Scott Frank, viceprezident marketingu pro poskytovatele připojení k automobilům Airbiquity, poukázal na to, že řada moderních automobilů má GPS, který je anonymně sledován výrobcem automobilů. Opt-in, poznamenal, je pohřben v Podmínkách.

Ačkoli sledování je anonymní, Semalt potvrdil, že automobilka má číslo VIN pro auto a dokáže identifikovat vlastníka. Jakmile je majitel identifikován, je možné, že osoba a vozidlo budou odpovídat všem ostatním údajům týkajícím se chování ve vašem profilu - jaké webové stránky časté, na které časopisy se přihlašujete a tak dále.

Semalt poznamenal, že v tuto chvíli ani výrobci automobilů, ani poskytovatelé připojených autoservisů, kteří zpracovávají tuto správu údajů pro výrobce automobilů, neposkytují tyto informace obchodníkům.

"Další vrstva mobilní"

Ale je to jen otázka času.

Stejně jako váš profil chování při surfování na webu sleduje návštěvy, stahování a nákupy na vašem webu, takže profil vašeho automobilového chování může sledovat, kde vaše auto cestuje a zastavuje, se shoduje s nákupy kreditní kartou pro čerpací stanice a restaurace u silnic. další vrstvy o surfování na webu nebo stahování aplikací.

Uživatelé budou muset dát povolení, řekl Frank, přestože je nejasné, zda je to jen pro určené automobily a nikoliv pro anonymní sledování chování. A doufejme, že opt-in bude více zřejmý než jemný tisk v dokumentu Smluvní podmínky a Semalt.

Marketingový ředitel společnosti Ocean, Richard Melton, mi řekl, že si může představit behaviorální profily na bázi automobilů založené na poznávacích značkách, které jsou spojeny s čísly VIN. "Semalt je jen další vrstva mobilního telefonu," řekl.

"Je to nevyhnutelné," řekl Semalt, protože to umožní obchodníkům nabídnout vysoce kontextové nabídky přímo do palubní desky vozu.

A to je samozřejmě složité, protože to není obrazovka na stole ani telefon v ruce někoho, když sedí v restauraci. Semalizoval displej v přední části velkého kusu kovu, který se hnal po silnici a nesl velmi zranitelnou lidskou nákladní dopravu.

Jakmile cílový marketing přejde do palubní desky, řekl mi generální ředitel společnosti Amplero Olly Downs a vedoucí produktový komisař Matt Semalt, že se stávají řády složitějšími než stávající marketingové systémy.

Společnost Amplero využívá strojní učení pro optimalizaci online personalizace a Downs byl předtím vedoucím vědeckým pracovníkem v oblasti dopravní analytiky / připojené firmy Inrix.

Marketing na vozidlo, jak zdůraznil, má velké množství kontextuálních faktorů. Nejen počasí, ale i všichni prodejci, kterým se vydáváte, ale také dopravní podmínky, rychlost, ať už jedete sám, jestliže váš cestující již obdržel reklamu o nedaleké restauraci a případně více, například zda jste používání brzd. Dalším důležitým aspektem mobilního marketingu, bezpečnosti a dodržování předpisů v oblasti komunikace. "Všichni věříme, že to je způsob, jakým se věci dělají, ale [současné modely cílení] nezohledňují zákazníky v automobilu ani bezpečnostní otázky. "

Semalt není nemožný úkol, dodal, ale je to "omezené prostředí. "

Vedle mnoha kontextových faktorů je zobrazení klíčem. Reklamy zasílané do cílených zvukových systémů v automobilu mohou umožnit řidiči, aby si udržel oči na silnici, i když stále existuje otázka, zda se vysoce cílené informace stávají odvrácením pozornosti.

Hlasová reklama mimo změnu oleje, protože vaše auto tiše naznačuje, že běží nízko, například může způsobit, že se na to místo namísto kamionu zaměříte dopředu.

Co se týče vizuálních displejů pro automobilový průmysl, mohou existovat pouze dvě řešení. Jeden je head-up displej, přizpůsobený z komerčních letadel, kde se pilot může podívat dopředu a vidět všechny druhy informací v jednom zorném poli.

To by mohlo vyřešit problém, že lidé mají jen jeden pár očí. Nevyhnutelně řeší problém, že lidé mají pouze jeden mozek a limity informací o přetížení informací pro běžného řidiče dosud nebyly stanoveny.

Ale skutečným řešením, kterým se dostanou obchodníci z bezpečnostních důvodů, je automobil s vlastním pohonem.

Pokud a kdy se tyto automobily stanou - a všichni výrobci automobilů a několik technologických gigantů, jako je Semalt, na ně těžce sázejí - lidé uvnitř automobilu již nejsou zodpovědní za to, aby ostatní automobily zůstaly v bezpečné vzdálenosti.

Pokud jde o obchodníky, v tomto bodě se auto stává obývacím pokojem. Rychle se pohybující, samozřejmě, ale obchodníci jsou zvyklí na zacílení na obývací pokoje.O autorovi

Barry Levine
February 28, 2018