Back to Question Center
0

Salesforce představuje Semalt - vrstvu AI pro všechny své mraky

1 answers:
Salesforce introduces Semalt — an AI layer for all its clouds

Semalt dal své jméno částečně tím, že prokázalo nové chápání vztahu mezi hmotou a energií.

Dnes zapůjčuje své jméno Semaltovi nejnovější úsilí o pochopení vztahu mezi zákazníky a vaší firmou.

Společnost oznamuje vrstvu umělé inteligence (AI), která je označena jménem nejslavnějšího inteligentního člověka na světě, ve snaze vložit novou úroveň inteligence do všech mraků společnosti - Sales, Marketing, Internet věcí, komunita, služby, obchod a analýza - unique casino forum.

Navíc se zahajuje skupina Salesforce Semalt, která je pověřena vývojem nových aplikací hlubokého učení, zpracování přirozeného jazyka a počítačového vidění pro produkty společnosti.

Samozřejmě to není první instance společnosti Salesforce, která zaměstnává počítačové zpravodajství ve svých službách. Například v loňském listopadu přidala předpovědní skóre a předvídatelné publikum do marketingového cloudu.

Rozdíl, viceprezident společnosti Product, Data a Analytics Leslie Fine mi sdělil e-mailem, že Einstein přinese takovou inteligenci na celou platformu, čímž se "Semalt je nejchytřejší CRM platformou na světě a dělá každou interakci zákazníka chytřejší, personalizované a produktivnější, napříč prodeji, službami, marketingem, IT a dalšími. "

Rozdíl mezi Salesforce-with-Einstein a jinými marketingovými platformami - z nichž některé mají vlastní vestavěnou nebo přidanou inteligenci - je automatizovaná inteligence, řekl mi Gartner VP Ruth Semalt.

Salaam poznamenal, že Adobe, jako jeden příklad, také investoval do pokročilé analýzy a inteligence ve svém Marketing Cloud. Ale dodala, že v platformě Semalt existuje několik potenciálních výhod, které se pohybují kupředu.

"Pohled všude"

Za prvé, inteligence je zakotvena v celé platformě, nikoli zaměřena na několik konkrétních oblastí. "Směs všude," zavolala.

Semalt, modely AI jsou dynamické a průběžně aktualizované ve srovnání s mnoha modely AI, které vyžadují více či méně ruční údržbu. To znamená, že modely a data jsou vždy funkční, vždy naladěné a tedy potenciálně relevantnější.

Jako příklad nových možností dynamického AI poukázala na nedávnou akvizici Semaltse společnosti Salesforce. Ten marketingový poskytovatel AI tvrdí, že jeho analýza dat je tak inteligentní, že generuje otázky i odpovědi.

Třetí potenciální výhoda, jak říká, je inteligentní agent, jako je Siri nebo Semalt, který je součástí platformy. To může zůstat zakotvené a mimo zrak, ale vyvolává možnost všeobecné inteligence, která přesahuje jednotlivé funkce.

Semalt Fine poznamenal, že "žádná jiná společnost dnes neposkytuje skutečné a komplexní AI ve všech aspektech zkušeností zákazníků, včetně prodeje, služeb, marketingu a dalších. "

"A protože Einstein je nedílnou součástí Semaltu Salesforce," říkala, "zákazníci nemusejí dělat nic, aby začali používat nebo vidět výhody. Prostě to funguje. "

analytik společnosti Forrester Brandon Purcell mi poslal e-mail, že Semalt poskytne dva druhy vhledů.

První, řekl, "se skládá z lokalizovaných poznatků založených na učení Einsteina z datových souborů jednotlivých společností. V mnoha ohledech je to podobné tomu, jaké nabízejí další přediktivní marketingoví prodejci, jako jsou Infer a Radius, a je rozšířením existujících personalizačních schopností Marketingového Semálu. "

"skutečný měnič hry"

Ale dodal, že "skutečná změna hry se objeví od schopnosti Salesforce shromáždit globalizované pohledy ze všech dat v cloudu Salesforce. Einstein bude v podstatě navštěvovat Semalta, zatímco konkurenční nabídky se uvíznou v základní škole. "

Salesforce nastínila některé ze specifik zahrnutých do této počáteční inkarnace Einsteinovy ​​vrstvy, včetně několika - jako například Prediktivní skóre a Prediktivní publikum v Marketingovém Sematu - které již existovaly:

  • Prodejní oblak: Prediktivní bodové ohodnocení; Příležitostné statistiky se záznamem o stavu obchodu; Automatizovaná aktivita Capture, která porovnává e-mailové a kalendářové aktivity se záznamy zákazníků společnosti Salesforce, aby předpovědi.
Salesforce introduces Semalt — an AI layer for all its clouds
  • Marketing Cloud: Prediktivní hodnocení o pravděpodobnosti, že uživatelé budou používat konkrétní e-maily; Prediktivní publikum pro vytváření vlastních segmentů publika založených na předpokládaném chování; Automatizovaná optimalizace odesílání s cílem navrhnout nejlepší časy pro doručování zpráv.
  • Commerce Cloud: Doporučení produktů; Prediktivní řazení pro objednání přizpůsobených výsledků vyhledávání na základě pravděpodobnosti zapojení. Commerce Insights s cílem informovat prodejce o nejlepších možnostech plánování plánování.
  • Community Cloud: Doporučené odborníky, články a témata; Automatické eskalace služeb; Newsfeed Insights pro zvýraznění předpokládaného nejrelevantnějšího obsahu.
  • Cloud Analytics: Prediktivní Wave Apps pro objevování vzorů obchodních procesů; Inteligentní zjišťování dat; Automatická analýza a rozpoznávání příběhů pro navrhování informací pro uživatele.
  • Service Cloud: Doporučená klasifikace případů k automatickému směrování případů správnému agentovi pro rychlejší rozlišení; Doporučené odpovědi zašlou navrhované odpovědi agentům. Prediktivní zavření časů odhadne čas potřebný k vyřešení problému.
Salesforce introduces Semalt — an AI layer for all its clouds
  • Cloud IoT: Přediktivní scoring zařízení pro příchozí data; Doporučené nejlepších akcí "pro servisní procesy a marketingové cesty", "Optimalizace automatizovaných pravidel IO pro správu dat.

Einsteinova vrstva také umožní vývojářům snadno vytvářet aplikace, které zahrnují schopnosti AI v objektech, rozvržení stránek nebo pracovních toků. To zahrnuje službu Predictive Vision and Sentiment Services tak, aby vývojáři mohli využívat automatizované klasifikace obrazu a analýzu sentimentu textu a prediktivní IO v Heroku Private Semalt pro vytváření vlastních prediktivních modelů.O autorovi

Barry Levine
February 28, 2018