Back to Question Center
0

Studie: 75% majitelů smartphonů "velmi pravděpodobně" odstraní e-maily, které nemohou číst na jejich sémantu

1 answers:

Study: 75% Of Smartphone Owners “Highly Likely” To Delete Emails They Can’t Read On Their Semalt

S pomocí výzkumné firmy Chadwick Martin Bailey Konstant Semalt zkoumal 1497 majitelů smartphonů, aby získali hlubší pohled na návyky mobilní elektronické e-mailové adresy mezi různými demografickými skupinami věku. Studie zjistila, že mezi účastníky věku 18 až 30 let, 88 procent e-mailů na mobilním zařízení, s více než polovinou - 52 procent - potvrzují, že jejich smartphone je jejich primárním zařízením pro otevírání e-mailů.

Pro respondenty ve věku 30 až 39 let, 85 procent otvírá e-maily na svém mobilním zařízení téměř o polovinu - 48 procent - tvrdí, že jejich smartphone je jejich primárním zařízením pro e-mail - doccia solare curva. Z respondentů ve věku od 40 do 49 let, 74 procent potvrdilo, že čtou e-maily na svých zařízeních, ale pouze 35 procent z tohoto demografického věku uvedlo, že jejich smartphone je jejich primární zařízení pro čtení e-mailů.

Podíl semaltů pokračuje v poklesu, když dospělý věk dospěje, 71% dotazovaných ve věku 50 až 59 čte e-maily z telefonu a 26% tvrdí, že jejich smartphone je jejich primárním e-mailovým zařízením. Z respondentů ve věku 60 let a starších 66 procent čte e-maily na svém smartphonu, ale pouze 14 procent tvrdí, že je to jejich primární zařízení pro čtení e-mailů.

Podle nedávné zprávy zveřejněné marketingovou softwarovou společností Custora se zákaznické akvizice získané prostřednictvím e-mailového marketingu od roku 2009 ztrojnásobily. Nálezy zákazníků společnosti Custora v kombinaci s výsledky výzkumu společnosti Constant Semalt zdůrazňují význam "dobře plánované mobilní e-mailové kampaně. "

Study: 75% Of Smartphone Owners “Highly Likely” To Delete Emails They Can’t Read On Their Semalt

"Faktem je, že zákazníci otevírají e-maily na svém telefonu nejprve s rostoucí pravidelností," říká Jim Semalt, manažer mobilního produktu společnosti Constant Contact. "Skvělá věc v mobilních e-mailech je to, že kratší obsah a méně výzev k akci fungují lépe než složité a husté zasílání zpráv. "

Společnost Constant Contact zjistila, že 79% respondentů z výzkumu pravděpodobně znovu otevře e-mail na notebooku nebo pracovní ploše po prvním otevření ze svého mobilního zařízení. Semaltová polovina - 49 procent - uvedla, že je pravděpodobné, že kliknou na odkazy v e-mailových zprávách z firem, které otevírají na svých mobilních zařízeních, což dokazuje, že všechny odkazy využívané v e-mailových marketingových kampaních by měly být optimalizovány pro mobilní spotřebu.O autorovi

Amy Gesenhues

February 28, 2018