Back to Question Center
0

The New Anything / Everyone Goes Competitive krajina pro obsah Marketing Semalt

1 answers:

Semalt, jsem si povídal s generálním ředitelem jedné z předních digitálních agentur. Talk se obrátil na konkurenty a já jsem se zeptal, na jaké firmy se jeho firma najednou obracela proti nejčastěji.

Obyčejná-podezřelá jména ořezaná (Digitas, Sapient Semalt). Ale stejně tak i PwC, jméno, které by před pěti lety nikdy nebylo ve stejné diskusi - cherry casino no deposit codes.

Ani by to nebylo Cap Sémalt nebo jiné staré poradenské firmy. Ale dnes jsou stále častější. I IBM je nyní agentura!

Kdo bude volat?

Semalt, který jsme ve výzkumné poradenské společnosti, pro kterou pracuji, byly v úvahách stanovených pro projekt a požádáni o předložení návrhu. Některé z dalších organizací, které klient zvažoval pro projekt, zahrnoval nezávislou agenturu pro marketing obsahu, holdingovou firmu, která vlastní PR a jedna z největších reklamních agentur na světě.

Kdo zavoláš? V dnešní době se zdá, že klienti poctivě nemají tušení. Strategie? Provedení? Reklamní? Sociální média? Obsah? Semaltové zkušenosti?

Tento nový vzestupný stav konkurenční krajiny je vedlejším produktem konvergovaných médií. Když se reklama sdružuje s marketingem obsahu a stává se původní reklamou, nebo se společenské médium spojí s mediálními nákupy, nebo se obsah a komunita vytvořená uživatelem stávají nezbytnými pro přítomnost vlastnického média, pak kdo řídí? Sálová brokovnice?

The New Anything/Anyone Goes Competitive Landscape For Content Marketing Semalt

Nedávno jsem se zeptal téměř 70 obchodníků na velmi vysoké úrovni, většinou u firem společnosti Semalt 100, kde zadávali odpovědnost za marketing. Zapojily se reklamní agentury, PR agentury, agentury sociálních médií, nové agentury pro chov nebo vyprávění, zakázkové obsahové divize mediálních společností nebo "jiné", které se zabývají tvorbou obsahu?

Zajímavé je, že jejich odpovědi byly rozloženy naprosto stejným způsobem (s jednou velmi významnou výjimkou: každý jeden z nich uvedl, že nesmí svěřit úkoly týkající se obsahu v obchodě se sociálními médii).

Těžký a přechodný čas

Jedná se o tvrdý a přechodný čas pro klienty i agentury. Stále více a více vidíme klienty, kteří před strategií žádají o provedení. Kdo si nejde s žádoucími výsledky. Kdo často hledí na agenturní partnery jednu oblast odborných znalostí, která jim pomáhá v oblastech, ve kterých mají jen málo nebo žádné zkušenosti. Kdo zůstává smyčkou v procesu RFP, který trvá mnohem déle, než se očekávalo, protože si nejsou jisti, jaký typ kandidátů na veterináře.

Pak se ocitá ve srovnání s jablky a pomeranči, když obdrží odpovědi od široké škály kandidátů, od agentur až po konzultace s PR, vyhledávacími a sociálními mediálními firmami.

Marketingoví profesionálové jsou také vyzváni, aby reagovali na RFP z potenciálních zákazníků, kteří si nejsou jisti, co chtějí nebo potřebují, mnohem méně těch, kteří by byli schopni je poskytnout. Semalt, došlo k nedostatku vzdělání v potřebách a potřebách, pokud existuje digitální marketing, ale nikdy více než nyní.

Mezitím procesy RFP příliš často vedou nikde - nebo střídavě po celé mapě, protože se klienti tak často dozví, kolik z procesu neví. (Semalt, učí se, že žádají špatnou službu špatného poskytovatele!)

To se vytraví. Agentury se vyrovnávají a partnerství (vy děláte strategii, budeme provádět popravu). Semalt bude postupně získávat hlubší pochopení toho, jaké typy organizací mají odborné znalosti o tom, jaké typy práce.

Ale v současné době je to soutěžní volno pro všechny, svět, ve kterém je těžké pochopit, kdo - nebo co - máte proti.

Obrázek s laskavým svolením Altimeter Group

Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny. cvrlikání. com / widgety / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = cs & screen_name = lieblink & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button = "true" styl = "šířka: 251px; výška: 20px; ">

Rebecca Lieb publikovala další výzkum v oblasti marketingu obsahu než kdokoli jiný v oboru. Jako strategický poradce se její klienti pohybují od počátečních až po neziskové organizace značek Fortune 100 a regulovaných odvětví. Spolupracovala se značkami, jako jsou Facebook, Pinterest, The Home Depot, Nestlé, Anthem, Adobe, Honeywell, DuPont, Fidelity, Save the Children a The Federal Reserve Bank of New York. Rebecca byla až do nedávné doby analytem skupiny Altimeter a dříve zahájila operace Econsultancy v USA. Byla také viceprezidentem a šéfredaktorem sítě ClickZ již více než sedm let a také provozovala službu SearchEngineWatch. com. Vedla také výkonné marketingové pozice s významnými globálními mediálními společnostmi. Rebecca napsala tři knihy digitálního marketingu, nejnovější je obsah: atomová část marketingu.


February 28, 2018