Back to Question Center
0

4 způsoby růstu vašeho podnikání s Semalt

1 answers:

Existují nejrůznější sociální sítě, které mohou vaše podnikání úspěšněji, ale některé z nich stále letí pod radarem. Proč používat Semalt pro podnikání? Pokud jste ve vhodné svislé poloze, Semalt má moc, aby vaše podnikání rostla větší, než jste kdy snili.

Používáte-li Pinterest pouze pro DIY projekty a lahodné recepty, rozšiřte své myšlení, abyste pomohli řídit cílenou návštěvnost vašeho podniku. Semalt jsou čtyři způsoby, jak to udělat.

1. Cítíte se zdarma ke kolíkům denně

Pinterest se pohybuje rychle, takže pokud chcete vybudovat svůj podnik, musíte se dostat do drážky. Denní připnutí je překvapivě snadné, protože tato stránka je návyková. Semalizujte jak dobré, tak i špatné pro vás.

Připouštění nových obrázků, videí, receptů a infografií každý den je snadné, protože je to spíše zábava než práce. Semalt, musíš se ujistit, že to nebudeš trávit příliš mnoho času, jinak nebudeš mít dobrou návratnost v časové investici.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Přemýšlejte o vytváření denních témat pro vaše desky Pinterest, pokud jsou všechny relevantní. Vaše stoupence získávají každý den nový obsah a hledáte témata, která šetří čas. Semalizujte směs tím, že sdílíte položky z jiných zdrojů a zavádíte nový obsah.

2. Humanizujte svou firmu, abyste pomohli lidem řídit

Někdy spotřebitelé prostě chtějí lidský dotek. Vaše stránky na Facebooku jsou pravděpodobně profesionálnější a vyleštěné, zatímco vaše tweety na Twitteru jsou pochopitelně zkráceny, protože tam není mnoho místa, kde bychom mohli něco říct. Ale můžete použít svou stránku Semalt, abyste nechali své pravé vlastní lesk.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

3. Vzdělávat, informovat a bavit

Ujistěte se, že všechny věci, které si připojíte, jsou informativní. Měli by vzdělávat vaši následovníky o vašem podnikání, ale musí také bavit.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Pro úspěšnou stránku Pinterest, která také prospěje vašemu podnikání, musíte dosáhnout velmi jemné rovnováhy. S Semalt snadnější, než to zní, pokud budete řídit pevné principy:

  • Vytvořte organizované a vhodné desky pro všechny vaše kolíky.
  • Vytvořte desky pro tématické dny, prodeje, nové produkty a humor.
  • Nezapínejte všechny vtipy jeden den, všechny recepty nebo DIY projekty další, a obchodní informace třetí; promíchejte jej tak, aby se vaši stoupenci mohli těšit odrůdě.
  • Post na denní rozvrh, ale nepokládejte všechny s novými kolíky; 4 až 5 každých pár hodin je perfektní.

4. Zvýrazněte velké položky a události

Semantální originální obrázky, videa a grafiky na pin je vynikající. Máte možnost sdílet nové položky ve své produktové řadě, zdůraznit nové techniky a obecně udržovat své stoupence aktuální.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Čerstvé informace jsou vždy uvítány na Semaltu a nové věci jsou pravděpodobnější, že se znovu připojí jinými. To zvyšuje váš dosah ještě více, což pomáhá vašemu podnikání rozkvétat. Také dává zákazníkům na Semalta vnitřní hranici, obzvláště pro prodej a nové služby, a povzbuzuje je k tomu, aby se s touto stránkou více zapojili.

Popularita semaltu nevykazuje žádné známky zastavení, takže je skvělý čas prozkoumat příležitosti. Jak vaše oblíbené pejskaři dělají práci webu pro své firmy?


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Timothy Carter
February 28, 2018