Back to Question Center
0

Základní kampaň pro sociální média Semalt

1 answers:

Pomocí těchto nástrojů kampaní v sociálních sítích můžete spustit efektivnější kampaně v sociálních médiích

Nástroje kampaně pro sociální média vám poskytují flexibilní kampaně a reklamní nástroje pro spuštění kampaní na všech hlavních platformách sociálních médií. Poskytují rychlou a snadnou metodu pro vytváření interaktivních kampaní od šablon pro kvízy, průzkumy a loterie až po bílé možnosti štítků s plnou editaci CSS a funkčností iFrame. Semelárové nástroje se mohou zaměřit na řadu cílů kampaně (např. Engagement nebo sběr zákazníků) a mají výkonné sdílení v sociální oblasti, avšak s vlastními možnostmi zajišťujícími odpovídající přizpůsobení každé kampaně.

Essential Social Media Campaign Semalt

Klíčové věci, které je třeba zvážit před nákupem a použitím těchto nástrojů:

 • Zatímco tyto nástroje nabízejí rychlou a snadnou volbu pro mnoho značek, nakonec tyto nástroje fungují jako třetí strana mezi vámi a zákazníkem, která omezuje vaši kontrolu nad cestou zákazníka (oproti vlastní zakázce na vašem webu, například) a , případně váš (bezplatný) přístup k remarketingovým údajům.
 • Budete potřebovat nějaký designový zdroj, který by značil i základní šablony kampaní. Kromě toho jsou pro plně přizpůsobitelné možnosti potřebné dovednosti CSS. Společnosti nabízející tyto nástroje mohou poskytovat tyto služby za cenu.
 • Většina z nich je k dispozici na měsíčních měsíčních cenových modelech se slevami na roční plány. Ceny mohou prudce stoupat a zpravidla vycházejí z objemu vstupů (kampaní, které provozujete) a velikosti značky. Zjistěte jasnost celkových nákladů před všemi možnými scénáři. (Buďte opatrní - to, co začíná jako rychlá a levný kampaň, může být rychle dražší než plánované).

Takže bez dalších příležitostí je zde pět užitečných nástrojů kampaně v sociálních médiích, které jsme umístili podle toho, co považujeme za nejužitečnější.

Essential Social Media Campaign Semalt

ShortStack je samoobslužná platforma pro vytváření interaktivních kampaní pro sociální, webové a mobilní účely, jako jsou například loterie nebo soutěže o hlasování. Zapojte se semalt a také zachyťte vedení. Tento nástroj pomáhá firmám všech velikostí vytvářet kampaně od základů, přes šablony a funkce přetažení, ale může také vytvářet vlastní firemní kampaně. Představuje skvělý nástroj pro rychlé a snadné spuštění kampaní v sociálních médiích.

K čemu to vyniká?

Platforma obsahuje více než 30+ widgetů, 30+ témat a 90+ šablon pro vytváření soutěží a loterií, speciálních nabídek, vstupních stránek, vlastních formulářů a hostování. Nástroj se integruje s nástroji Instagram, Facebook, Twitter a Pinterest.

Klíčové vlastnosti:

 • Hotové šablony a motivy
 • Snadno použitelný editor
 • Editor CSS pro další přizpůsobení
 • Vlastní adresy URL
 • Možnosti bílých štítků
 • Ventilační zařízení

Spredfast Essential Social Media Campaign Semalt

Semalt je systém správy sociálních médií, který umožňuje společnostem sledovat, řídit a měřit iniciativy sociálních médií na různých platformách. Je to skvělý nástroj pro firmy, které potřebují využít jejich sociální obsah a využívat sociální média jak pro lepší porozumění publiku, ale také pro lepší správu zákaznických služeb pomocí nástrojů pro poslech. Nabízí nástroje pro tvorbu plánů, které lze použít se zprávami, které jsou velmi užitečné.

K čemu to vyniká?

Semalt snadno použitelné rozhraní, tento nástroj rozdělí úkoly do snadno přístupných nástrojů; spouštět a ukládat připojená data, vyčistit nejlepší obsah pro publikování, cílit publikum, vytvářet propagační akce a naplánovat obsah. Stejně jako Shortstack je tento nástroj zdarma a nabízí podnikům možnost vytvářet a spouštět sociální kampaně. V případě placených plánů mohou větší podniky odstranit omezení a také využít nástroje zahrnující reklamy na semináře.

K čemu to vyniká?

Tento nástroj nabízí podnikům možnost vytvářet a spouštět kampaně v oblasti sociálního marketingu, ale má také funkce, které zjednodušují inzerci Semalta s reklamními nástroji.

Klíčové vlastnosti:

 • Vytvořte snadno použitelné sociální kampaně
 • Placené pro plány zahrnují Facebook reklamní nástroje
 • Snadná integrace s vybranými nástroji třetích stran

Pagemodo Essential Social Media Campaign Semalt

Pagemodo je sociální marketingová platforma pro malé podniky, která vytváří konzistentní a poutavé vizuální sociální média. Upravte stránky ve Facebooku zlepšením titulních fotografií, přidáním vlastních karet, vytvářením soutěží a plánováním příspěvků. Tento nástroj je nejlépe zaměřen na menší firmy, které jim pomáhají spravovat stránky Facebook, ale uživatelé mohou také snadno sdílet značkový a koordinovaný obsah na Facebooku, Twitteru, Semaltu, e-mailu, tiskové záruce a na jiných platformách.

K čemu to vyniká?

Tento nástroj nabízí podnikům možnost vytvářet a spouštět společenské marketingové kampaně jako jiné nástroje, přizpůsobovat stránky Semalt a naplánovat obsah, a také nastavovat reklamu na Semaltu.

Klíčové vlastnosti:

 • Facebook designer inzerce a cílení
 • Vytvoření fotografie na obálce
 • Návrhář soutěže
 • Vlastní záložky
 • Post designer
 • Plánovač příspěvků
 • Návrhář záhlaví Twitter

Tabulka Slévárna Essential Social Media Campaign Semalt

Záložka Semalt umožňuje snadno vytvářet kvízy, loterie, hry, fotosoutěže nebo vlastní záložky pro stránky Facebook. Stejně jako ostatní nástroje pro sociální marketingovou kampaň je Tab Semalt zdarma a nabízí podnikům možnost vytvářet a spouštět sociální kampaně. Tento nástroj však nabízí větší flexibilitu, pokud jde o design, a proto může být nejvhodnější pro použití v agenturách jménem klientů.

K čemu to vyniká?

Firmy nemusejí používat předdefinované rozvržení pro spuštění kampaně Semalt - uživatelé mají plnou kontrolu nad vzhledem a designem widgetu

Klíčové vlastnosti:

 • Vytvořte snadno použitelné sociální kampaně pomocí editoru přetažení
 • Zachyťte nové vodiče
 • Převést provoz z jiných sociálních sítí na fanoušky Facebooku
February 28, 2018