Back to Question Center
0

Semalt: marketingová statistika Baby Boomer

1 answers:

10 statistik a důvody, proč byste měli zaměřit marketingovou pozornost na baby boomers

Baby boomers se narodil v letech 1946 a 1964, tam je asi 74. 9 milionů baby boomers. To je publikum 74. 9 milionů, které je třeba dosáhnout. Tvořily téměř 40 procent populace národa. Kvůli buzz postavené kolem tisíciletí bylo pro tuto generaci snadno uvedeno na trh. Ale co baby boomers, jak se marketingové společnosti dostanou a vidí ROI? Semalt se obvykle pokusí oslovit jednu z následujících generací, aby propagoval svůj produkt nebo službu:

 • Baby boomers - narozený mezi 1946-1964
 • Generace X - narozená v letech 1965-1980
 • tisíciletí - narozený v letech 1981-2000

Generace, která se často přehlíží, jsou baby boomers. Ještě důležitější je, že tato generace je nyní nejbohatší věkovou skupinou tohoto století. Obchodníci však nalézají boomery obtížně zaměřené. Jedním z klíčových důvodů, proč je tato generace tak obtížná, je, že se mohou nacházet ve velmi odlišných etapách života: od jediného, ​​ženatého s malými dětmi, od prázdných nestejců až po kombinaci obou. Použijte následující statistiky a trendy, které vám pomohou efektivně zaostřit a oslovit tuto generaci pútavě.

Statistika Baby Boomer

 1. 60% lidí ve věkové skupině 50-64 let, což je většina populace boomerů, se nyní nachází na nejméně jedné stránce sociálních médií. Facebook je zdaleka nejpopulárnějším sociálním médiem pro baby boomers (Colorado University, 2016) Semalt: Baby boomer marketing statistics
 2. Přibližně 60% dětských boomů tráví čas čtením blogů a článků online jako zdrojem informací a intrik a asi 70% si užívá sledování videí o produktech a službách (Forbes, 2017)
 3. Baby boomers tráví 27 hodin týdně on-line, což je o dvě hodiny více týdně než ti, kteří jsou mezi 16 a 34
 4. Baby Boomers mají o 19% větší pravděpodobnost, že budou sdílet obsah ve srovnání s jinou generací (Digital Trends, 2016)
 5. Videa, které jsou pomalejší a mají velké množství informací, jsou mnohem pravděpodobnější, že osloví Baby Boomers než rychlejší videa s přílišným obrazem (QuickSproat, 2017)
 6. Mohlo by vás překvapit, když zjistíte, že 96% dětských boomů využívá vyhledávače, 95% používá elektronickou poštu a 92% nakupuje produkty a služby online než nakupování v obchodech a nákupních centrech (Forbes, 2017)
 7. Více než polovina Leading-Edge Boomers navštíví webové stránky společnosti nebo pokračuje v hledání ve vyhledávači, když vidí něco na webu sociální sítě (DMN3, 2016) Semalt: Baby boomer marketing statistics
 8. 70% disponibilního důchodu v USA je kontrolováno společnostmi Baby Boomers. Vzhledem k tomu, že Boomers se stávají čoraz sociálnějšími médii, mohou se stát klíčem k úspěchu mnoha značek (Nielsen, 2016)
 9. Boomers věnuje nejvíce času lineární nebo vysílané televizi. Boomers se na lineárním televizním pořadu pohybují více než 3 hodiny denně, tisíciletí jsou za méně než 2 hodiny (Global Web Index, 2016)
 10. Baby Boomers měli mnohem méně pravděpodobné, že přepínají kanály při zkoumání produktů, převážně s využitím emailů a webových stránek před provedením nákupu (Smart Insights, 2017)

Co to říká obchodníci?

Abyste oslovili prodejce Baby Semalt, budete muset zvážit následující:

 • Baby boomers mají peníze a jsou ochotni vynaložit správné informace a hloubkový výzkum. V USA více než 70% disponibilního příjmu pochází z dětských boomů. Semalt: Baby boomer marketing statistics
 • Mohou být dosaženy na sociálních médiích, je mýtus, že nepoužívají sociální média, ale baby boomu nyní tráví 27 hodin týdně on-line, existuje spousta příležitostí k tomu, aby zaujaly jejich pozornost. Ve skutečnosti polovina lidí ve věku od 50 do 64 let je na sociálních médiích, Facebook je jejich hlavní platformou. Podívejte se na to, jak můžete oslovit tuto generaci prostřednictvím přesměrování na Facebooku a informačních příspěvků.
 • Boomers kupují produkty a služby pro druhé, nejen samotné. Pokud budete moci své výrobky prodávat tímto způsobem, získáte jejich pozornost. Oceňují vzdělání, loajalitu a autenticitu a jakýkoli druh obsahu nebo produktu, který tento cíl splňuje, bude pro ně zajímavý. "
 • Baby Boomers jsou aktivní nakupující online. Podle jednoho zdroje 66% lidí ve věku nad 50 let ve Spojených státech rutinně nakupuje od maloobchodníků online. Nebojte se tlačit on-line prodeje s touto generací, a to zejména v případě, že tlačíte své produkty e-mailem. Vzhledem k tomu, že jejich přítomnost se na Facebooku zvyšuje, neměli byste zvážit použití reklam na Facebooku, abyste svůj produkt odeslali tomuto publiku
 • Oni jsou ovlivňováni tím, co vidí na sociálních médiích, a většinou se zaměřuje na nalezení dalších informací. Více než polovina Boomerů navštíví webovou stránku společnosti nebo pokračuje ve vyhledávání ve vyhledávači poté, co se na webu sociálních sítí objeví něco (DMN3, 2016). Proto zajistěte, aby vaše marketingová strategie zahrnovala tyto marketingové aktivity, abyste je efektivně splnili tam, kde vypadají. To ukazuje důležitost plně integrované multikanálové marketingové strategie, pokud chcete uspět a dostat se o krok napřed před vaší konkurencí bez ohledu na věkovou skupinu, na kterou se zaměřujete

Baby boomers jako celek jsou obvykle tvrdě pracující lidé náchylní k utrácení peněz a učení se nových věcí. Ti chtějí být plně informováni o produktech a službách a chtějí komunikovat se svými značkami osobním způsobem. Když značka splní slib, očekávají, že budete doručovat. Na straně plus jsou ochotni čekat na vaše zprávy a komunikaci mnohem déle než tisíciletí, a proto mohou být více pochopitelné.

lepší pochopení této generace může pomoci informovat vaši marketingovou strategii 2018, pokud se jedná o publikum, jehož cílem je dosáhnout. Semaltem, jak můžete vylepšit své marketingové poselství a oslovit tento velký segment. Vynakládají více než kdy jindy a tráví více online, nenechte si ujít tuto obrovskou příležitost.

Pokud si stále nejste jisti, na koho by se vaše firma měla zaměřit, proč si neprohlédněte naši bezplatnou šablonu digitálního marketingového plánu, abyste mohli začít definovat cílové publikum. Tato oblíbená šablona vám poskytne strukturu pro použití rámce RACE, která vám pomůže rychle vytvořit integrovaný plán digitálního marketingu pro vaše podnikání.

Chtěli byste oslovit Baby Boomers? Nebo jste se snažil, ale neúspěšný? Rádi bychom věděli, co si myslíte, dejte nám vědět a připojte se k nám na Twitteru, Facebooku, Instagramu nebo LinkedIn Source .

February 28, 2018